Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Powyżej 10-15k możesz spróbować sprzedać ale wątpię aby się to udało, ten skin nie był poszukiwany nigdy.
Sam mam też różniaste fajne miecze z niskim req i za cholerę się nie dało tego sprzedać :\
+5 ene jest dosyć cenne ale też ciężko sprzedać :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 11:01, qrczak90 napisał:

Opłaca się, zawsze dostajesz (oprócz tych na Istan) co najmniej 1,5k gold i jakiegoś itema,
który może też być wart sporo. Mi raz w Vabbi wypadło z jednego skarbu 2,5k golda, jakiś unique
i rubin, łącznie 10k zysku w minutę :)

A czy wiesz,że update 19 stycznia zamknął wszystkie skrzynie i skarby i postacie,któe otworzyły te skrzynie i znalazły skarby przed 19stycznia mogły zrobić to jeszcze raz? :)

Selv->o którym sposobie zarabiana mówisz?O zbieraniu skarbów?

Human->wsadź do maul''a measure for measure i spróbuj expert salvagem wyciągnąc klejnot :>,do staffa to samo,scepter do mercha.Fellblade za to jest chyba sporo wart.Zaryzykuje stwierdzenie,że może z 50kafli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, Rangerem dwa razy wszystko pootwierałem :) Paragonem i dervem tylko niektóre...

Co do wyceny to całkiem trafna. Wyciągnij z laski inskrypcję, bo dervisze ją chętnie kupują...

Selv - +5 energy sprzedaje się ładnie na guru :)

Ja dzisiaj założyłem 2 kolejne postacie PvP, tym samym zapełniając wszystkie sloty i spisują się świetnie (necro i ele), już 3 punkty do gladiatory zrobiłem na nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak stoją Fellblad''y,ale wydaje mi sie,że tak sie rzecz ma.Ja zrobiłem ze swojej postaci PvP dodatkowo mułka :D Załatwiłem jej 2 torby i torebke+runy i dzięki temu trzyma mi teraz tony materiałów i jakieś śmieci :D Gorzej będzie jak sie zapomne i ją skasuje przypadkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>.Fellblade za to jest chyba sporo wart.Zaryzykuje

Dnia 15.03.2007 o 12:57, Jarzy napisał:

stwierdzenie,że może z 50kafli.


%0 kafli ? za tyle to można naprawde wypasiony mieczx kupic. Ten to może za 5k może wiecej zejdzie bo nei ma perf inskrypcji. Gdyby mial to by bylo co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe wolne żarty. Parę dni temu sprzedałem Fellblade req.13 za 12k w grze. :-)
W tym przypadku liczy się, ze jest inscripable i mały req. Wsadzić sobie w niego możesz co chcesz potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam postacie o wdziecznych nazwach `Zlote przedmiory`,`zielone przedmioty` itp :p
Nawet ubranka mają odpowiednie :))
Nie ma szans abym to skasował przez przypadek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 17:32, ad0 napisał:

Mam takie, zapewne głupie, pytanie. Mianowicie - co daje Europie, że posiada Łaske Bogów? <;


Możliwośc wstępu do lokacji - The Underworld i Fissure of Foe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee,takie noobskie pytanko:co znaczy skrót BTW?Pamiętam że kiedyś go używałem ale przez 2 tygodnie bez gryw GW zapomniałem co to znaczy...:/.I bałagam,nie próbujcie się na mnie rzucać z nożami,udusić,poćwiartować itp. za to pytanie.Po prostu nie wiem,i się do tego przyznaję.Poza tym,przez długi czas grałem na wersji PL.Niedawno dopiero przerzuciłem się na Englisz:) version.Poza tym,każdy ma prawo do niewiedzy,ludzie są ułomni a Errare humanum est :).To tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten "Wurm Farm" naprawdę jest bardzo dobry, przed chwilą zacząłem zabiłem kilku wrogów i wypadł mi jeden key i taki axe (z moba)

Sundering Axe of Warding (gold)

Max dmg. (req11)
armor penetration 20% (chance 20%)
armor +7 vs ele. dmg.
Iscription Brawn over brains
dmg +14%
Energy -5

Pewnie jest mało wart przez to -5 energy, ale ma sporo bonusów więc od razu je wyjmuje.
Życzę owocnych łowów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź nie wkurzaj ludzi expercie!Po pierwsze-to fellbalde<-gorący towar.Po drugie ma req.9<-niewysokie wymagania,po trzecie max dmg,po czwarte ma inskrypcje<-bardzo pożądana opcja,bo można dorzucić 15>50 i masz ideał.Zaryzykuje stwierdzenie,że być może ten miecz jest wart nawet 100k.

Selv->ja kiedyś robiłem intersy z guru z kolesiem,który miał postać "caster up mule".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować