Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2007 o 16:42, qrczak90 napisał:

Poza tym Margonici (po raz kolejny wg instrukcji) wywodzą się z Mists, a nie od ludzi.

O?
Cytat proszę.
Bo ja w "poradniku" z Nightfall Pre-Release mam coś takiego (wytłuściłem co ważniejsze):
Civilized nations recognise revere the Five True Gods. But heretics speak of a sixth god...a fallen god. A thousand years ago, the spiritual ancestors of these heretics, the Margonites, fought an epic battle on the northern plains of Elona.
Empowered by the blessings of their dark deity, the Margonites waged wars against the followers of the Five Gods - smashing temples, desecrating shrines and butchering all rivals. Yet, despite the awesome power granted by horriffic transformation, their army was annihilated; their false god was exiled to a realm of torment.
Margonici to ludzie obdarzeni "mocą" przez Abaddona, stąd ich wygląd oraz długowieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie możemy tego stwierdzić prosto, bo taka tandetna Varesh przeszła metamorfozę w margonitę chociaż była zwykłą i tandetna idiotką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ale jednocześnie Margonici zaliczani są do demonów, a te wywodzą się z Mgieł :P

A Varesh chyba nie stała się Margonitką, po prostu jej się dziury we łbie porobiły ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście mi pomóc przy hell precipice pomóc? Bo albo trafie na rusherów albo na graczy co prawie dmg nie mają:( I nie chce robić ją tak jak thunderhead(10x).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 16:42, qrczak90 napisał:

Ale na Wardenów nie mówi się Ogry, tylko Wardeni :P Poza tym Margonici (po raz kolejny wg instrukcji)
wywodzą się z Mists, a nie od ludzi...Poza tym gdzie Ty widziałeś takie małe ogry, o tak humanoidalnych
kształtach :P

Jak ogry to wyglądają Ettiny, o! ;)

Ekhym t grałeś w nightfalla? Bo tam nawet w trakcie fabuły się dowiesz, że margonici byli kiedyś ludźmi, ale polegli w bitwie stali się sługusami abadonna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem, grałem, nawet mi się udało 3 razy go przejść :)

Po prostu w swej leniwości sprawdziłem w instrukcji, a nie w necie, a tam jak byk stoi, że Margonici się zaliczają do demonów i przez to wywodzą z Mists :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej. Może ktoś powiedzieć co się dzieje z Guild Wars 4? Bo Nightfall był zapowiadany już w sierpniu, a premierę miał 27 października.... Jako, że dodatki miały być co pół roku to GW4 powinien wyjść 27 kwietnia ;> Mamy 16 marca. Jeszcze ponad miesiąc do tej daty. W przypadku Factions i Nightfall w tym okresie przed premierą juz było wiadomo wiele rzeczy na temat nowego dodatku. Ba, były nawet już betatesty. A tutaj nawet nie wiadomo jaka będzie nazwa i czy faktycznie się ukaże. Ktoś może ma jakiś cynk na ten temat?

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było już na ten temat dawno temu...To wypuszczanie co pół roku odnosiło się tylko do roku 2006 :P Nowy dodatek (a nie GW4) będzie miał tytuł Eye of the North, wyjdzie w trzecim kwartale obecnego roku. Więcej szczegółów jest kilka stron wcześniej, poszukaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy CDP planuje wydanie takied edycji Guild Wars?

Guild Wars Legacy - Ultimate Edition Boxset (Guild Wars: Ultimate Edition Box Set)

Certificate of Authenticity - numbered certificate
GW Branded USB key 2GB – USB2
Skill Pin set (8 pins)
Box to hold 8 pins + the USB key
GW Ultimate Artbook – hard cover - 225mm x 225mm x 20mm - Case bound cover
Map (A0) Eng - 130gsm - silk machine seal
Poster (A1)
Game DVD
Steel Book DVD case
Buddy trials key sheet (GW triple trials)
GW Ultimate CE Security card
Backing sheet for Key card
Ultimate Quick Reference
PlayNC catalogue
New in-game miniature

NB: The game manuals will be uploaded on the USB Key.

Package artwork subject to change, box dimensions 240mm x 275mm x 100mm

W sklad tego zestawu wchodzi rzecz jasna komplet - 3 czesci Guild Wars

Obrazek pogladowy

20070316171409

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz do nich, tutaj nikt nie zagląda.
Poza tym, koszt tego to około 550zł+transport. Wątpię, aby ktoś kogo stać nie potrafił sobie poradzić z kupnem tego poza polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 17:15, morthi napisał:

Obrazek pogladowy


Wyglada fajnie. Tylko wątpie, aby w Polsce znalazło sie wielu nabywców. Za wysoka cena, za niskie zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało kto to kupi, w końcu wszystkie części razem tańsze są i fajne rzeczy do środka wrzucają.
A że mój post zginął w tłumie to powiem jeszcze raz: Pomoże mi ktoś w misji hell precipice? Bo trafiam ciągle na rusherów albo graczy co prawie dmg nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe Fellblade poszedł na spokojnie za 90k. :-)
Czemu te eventy muszą zaczynać sie zawsze wieczorem? Cholery można dostać. Wolałbym jakby się zaczynały o północy w USA anie w południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A masz Nightfalla i dostęp do hero? Bo z nimi jest bardzo łatwo, ja to spokojnie na mastera zrobiłem z henchami :) Tam nie trzeba mieć dmg, tylko duszka Winter, on wszystko załatwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 17:13, qrczak90 napisał:

Było już na ten temat dawno temu...To wypuszczanie co pół roku odnosiło się tylko do roku 2006
:P Nowy dodatek (a nie GW4) będzie miał tytuł Eye of the North, wyjdzie w trzecim kwartale
obecnego roku. Więcej szczegółów jest kilka stron wcześniej, poszukaj..

Są to nie potwierdzone informacje... Poczekajmy na info o AN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 20:26, HumanGhost napisał:

Komuś cos juz wypadło zielonego? Jakaś koniczynka czy piwko? Mnie nic. ;-)


Mi piwko i koniczynka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować