Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

>> Muro->podejrzewałem,że hieny nie należą do cichych.Tak samo wkurza mnie Talon Silverwing

Dnia 14.03.2007 o 20:52, Jarzy napisał:

jak walczy albo biege koło mnie :/ Co do bitów to kiedyś grałem z bitami zamiast dźwięków,ale
znudziło mi sie,bo mnie bania po tym bolała.


Co do Talona to mam odmienne zdanie (mój ulubiony hench, szkoda że nie występuje w wersji hero- brałbym go wszędzie ze sobą ;D) mam wrażenie że on ma nieustanny katar i musi odksztuszać krtań, z tąd ten dziwny gardłowy dzwięk który wydaje xD tak namagrinesie oczywizna.
A co do muzy (każdy ma swój gust oczywizna ) ja jestem z pokolenia które nie pojmuje ba pokusze się o stwierdzenie że chyba nigdy nie przyjmie tej "nowoczesnej muzyki" dla mnie to zwykłe mózgoczepy itp (to jest moja opinia) Sam słucham Lacuna Coil, która moim zdaniem pasuje świetnie do tej gry (jak dla mnie) dlatego też dzwiek w GW mam ustawiony na minimum, słysze jedynie w przerwie miedzy jednym utworem a nastepnym :D
BTW czy mam wrażenie że areny w szczególności RA zdominowały klasy typu Rytualista, Assasyn i Monk ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 23:43, Muro napisał:

BTW czy mam wrażenie że areny w szczególności RA zdominowały klasy typu Rytualista, Assasyn
i Monk ?!


RA jest zdominowane przez ele, asski i ryty. Monków za dużo nie ma, innych klas to samo... przynajmniej ja mam takie wrażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 23:45, Budo napisał:

RA jest zdominowane przez ele, asski i ryty. Monków za dużo nie ma, innych klas to samo...
przynajmniej ja mam takie wrażenie...


No, ja bym zamiast ele wstaił tam monki, bo ich jest naprawdę sporo, parę razy miałem 3 w drużynie. Dzieje się tak dlatego, że to profesje najlepsze na RA; chociaż mesmer i ranger (interrupter i thumper) są również dobrzy a strasznie niedoceniani (szczególnie mesmer i Ineptutide).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym qureście można wyjść z Grendich Courthouse w 6 osób.Czytałem o tym queście-nie moge doczekać sie aż sie za niego zabiore.Jak nie ma mnicha w ekipie wroga to zawsze można burning arrow+poison arrow+screaming shot i uciekać ;) Opcja partyzantka.Co do Twojej postaci to Twojna sprawa.Ja dbam,żeby moje nie ginęły :D Najwięcej mam moja rangerka-koło 400 a najmniej chyba moja ele(coś koło 40).

Dragon-dzięki za dobrą rade :D Na pewno wykorzystam :>

Muro->chyba pisałeś pod wpływem,bo troche pomieszałeś literki XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ele z searing flames zawsze jest jakiś na arenie, albo kilku, a monk nie zawsze. Ostatnio de facto rzadko kiedy zdarza sie inny monk oprócz mnie, za to ryty ze spiritami to częsty widok i sie nie dziwię. No, ale Ra to RA, jak trafisz tak trafisz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo -> Dopóki nie założyłem własnego monka (monczki?), to zwycięstwo należało zazwyczaj do tej drużyny, w której był monk, i to mi się bardzo nie podoba...

Jarzy -> Z Grendich to się normalnie wychodzi, jeśli chce się mieć 6-osobową to trzeba aż z Yaka...I tak nie zmienia to faktu, że potrzebuję kogoś do pomocy, bo przecież nie będe tego robił z 10lv henchami, a hero nie zastąpią żywego gracza :P I najpierw musisz zrobić 4 inne tego typu questy, które są baaaaaaardzo niemiłe (a jeden z nich baaaaaaaaaaaaaaaaardzo długaśny :P).

Co do tych śmierci to dziwne masz podejście, przecież jak już raz zginiesz to potem nie ma różnicy między 50 śmierciami a 5000...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślam sie,że są trudne,ale zamierzam je skończyć...jakimś cudem ;) Co do śmierci to po prostu wkurza mnie niezmiernie jak postać ginie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 06:17, Łeber napisał:

Ja zacząlem zdobywać surivora moim Rengerem XD Jeczcze 80 tys expa XD


Życzę powodzenia, bo będzie cięzko. Ale ostatnio coraz częściej mozna zobaczyć w grze Legendary Survivor''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taka ciekawostka. Opłaca się rozkładać na materiały złote Jeweled Daggers''y. Dziś wcisnąłem w nie odpowiednia inskrypcję i wypadły mi z nich dwa Sapphire. Pierwszy raz mi się zdarzyło, żeby dwa wyciagnać z jednego przedmiotu. Opłaca się jednak robić te tytuły Treasure Huntera i Seeker of Wisdom. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 23:45, Budo napisał:

> BTW czy mam wrażenie że areny w szczególności RA zdominowały klasy typu Rytualista,
Assasyn
> i Monk ?!


RA jest zdominowane przez ele, asski i ryty. Monków za dużo nie ma, innych klas to samo...
przynajmniej ja mam takie wrażenie...


do tych ele to można na siłę się zgodzić ale tak jak ktoś wspomniał dużo jest monków, chyba wszyscy przenieśli się na PVP, z tad ciłagły deficyt monków w PVE(strasznie irytujący).
Od jakiegoś tygodnia jak losuje mi się arena to zawsze mam monka w teamie, zdarza się że nawet nie jednego ale np 3 lol (wspomne jedynie że nie najwyższych lotów połowa z tych monków). Z shield of deflection to strasznie irytujacy twór!!!!!. BTW mieszanka 2 monków (mo/a) i 2 assaynów (a/w) daje czadu (wygraliśmy wczoraj 20 walk pod rząd :D), i spokojnie się rozeszliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 07:15, HumanGhost napisał:

> Ja zacząlem zdobywać surivora moim Rengerem XD Jeczcze 80 tys expa XD

Życzę powodzenia, bo będzie cięzko. Ale ostatnio coraz częściej mozna zobaczyć w grze Legendary
Survivor''ów.

Dzieki juz tylko 70 tys xp XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 09:53, baldspot napisał:

ostatnio mam mało kasy... no dobra: bardzo mało! Jak się szybko wzbogacić? Ale tak naprawdę
szybko!


Zależy gdzie jesteś, jakie masz kampanie, i jakimi postaciami grasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 09:55, Pajonk78 napisał:

Farm w FoW i UW - głównie to drugie, bo Glob of Ectoplasm stoi wyżej niż Obsidian Shard. ;)


yhm... dobra... a gdzie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować