Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Mi na klasach nie zależy :) W WoWie też :) Gdy weszły Blood Elfy i Draenei to ja założyłem sobie kolejnego Trola :) To biorę Prophecies, tańsze też zresztą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 23:33, qrczak90 napisał:

Właśnie pojawił się nius o nowym weekendzie - tym razem Lucky. Będą podwojone Gladiatory i
Baltazary, dodatkowo większy drop rate (o którym to tak głośno było dzisiaj :P). Co Wy na to?
Mnie osobiście podoba się nowa formuła (nowy weekend - nowy event), wprowadza to urozmaicenie,
niestety tego eventu nie zakosztuję, bo w domu będę dopiero w niedzielę wieczorem :/ Pozostaje
tylko czekać na następny, oby AN nie zabrakło pomysłów :)


Wreszcie jakiś porządny event co ma ręce i nogi, bo ostatnio to jakieś nie wypały były. Odrazu w piątek śmigam na arenę moim monczkiem nabijać FB i Glad. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast może wreszcie wyfarmię Chor`s Axe. :D Na arenach może również trochę "pomonczę", ale jakoś do PvP mnie nadal nie ciągnie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholewcia sorki za dubla...
...tylko przypomniałem sobie, że mam problem, bo tak w sobotę jak i w niedzielę mam imprezy do poprowadzenia, więc czasu na wzięcie udziału w evencie mogę nie mieć wcale. :( Szlag by to trafił: jak są jakieś pierdoły to jestem w domu - jak coś ciekawszego to mam inne zajęcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 07:58, HumanGhost napisał:

Kurde, jedna hiena ewoluowała mi na Hearty. :-/ Czyli -15% damage i +60hp. Na szczęście reszta
została przy Playful. Ale wreszcie Hieny mam na 15lvl i skubane urosły. I to bardzo. Nie sądziłem,
że tak urosną. W porównaniu do petów z Prophecies to wyglądaja świetnie. Hiena na 15lvl wygląda
jak jakiś dziwny niedźwiedź. :-)

Jeśli levelowałeś ją,gdy była trupem i jako zwłoki dostawała nowe poziomy to zawsze będzie hearty tak czy inaczej.Czy hieny wydają z siebie jakieś dźwięki nie będąc w walce?

Pajonk->Chor''s Axe to straszny szajs,ale dla herosa starczy ;) Będziesz wesela proawdził :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde,ten weekend dotyczy tylko NF czy wszystkich kontynentów?Chętnie bym sobie na Stone Summitach złote pofarmił w ten weekend :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 10:17, Jarzy napisał:

Pajonk->Chor''s Axe to straszny szajs,ale dla herosa starczy ;)

Właśnie o to mi chodzi: na razie Koss zasuwa z Victos Battle Axe co i tak nie jest takie złe, ale pozostałe moje postaci mają słabo wyposażonych herosów. ;)

Dnia 14.03.2007 o 10:17, Jarzy napisał:

Będziesz wesela proawdził?

Nie - sobota w Krakowie TVShow, a w niedzielę losowanie samochodu w czeladzkim M1. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się ale potrzebujesz odpowiednich armorow zdobywając je w Dajkach Inlet, Remains of Sahlahja czy The Shadow Nexus, tam również znajdują się Hero Armor Crafter u których możesz wykuć nowe zbroję dla herosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 10:17, Jarzy napisał:

Jeśli levelowałeś ją,gdy była trupem i jako zwłoki dostawała nowe poziomy to zawsze będzie hearty tak czy inaczej.


Ano właśnie. Jak ta jednak zdobyła 15lvl to była wtedy martwa. Kurde, trzeba trzymac paskudztwa przy życiu.

Dnia 14.03.2007 o 10:17, Jarzy napisał:

Czy hieny wydają z siebie jakieś dźwięki nie będąc w walce?


Hmm nie zastanawiałem sie nad tym. Zobaczę i dam znać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Czy hieny wydają z siebie jakieś dźwięki nie będąc w walce?"

Nie wydają żadnych dzwięków nie będąc w walce!! Za to gdy walczą moga doprowadzć człowieka do obłędu xD.

BTW czy o te rare items, gems or whatever to twórcy mają w zamyśle greeny, goldy i inne przedmioty, czy może właśnie ecto, shardy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 11:51, Muro napisał:

BTW czy o te rare items, gems or whatever to twórcy mają w zamyśle greeny, goldy i inne przedmioty,
czy może właśnie ecto, shardy itp.

Rare items to goldy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem. Wbrew temu co napisał Muro, Hieny wydają dźwięki. Po zmianach w opcjach dźwięku na wysoką jakość można niekiedy usłyszeć takie gardłowe porykiwanie, czy jak to nazwać. Ale nie często się to zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 12:25, HumanGhost napisał:

Sprawdziłem. Wbrew temu co napisał Muro, Hieny wydają dźwięki. Po zmianach w opcjach dźwięku
na wysoką jakość można niekiedy usłyszeć takie gardłowe porykiwanie, czy jak to nazwać. Ale
nie często się to zdarza.


ok, jak wrócę z pracy to też sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rare items to tylko i wyłącznie złote itemy jak napisał Krejt. Tylko teraz pytanie to chodzi o itemy, które dropną moby czy również te które wylecą ze skrzynki na przykład ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 12:36, Muro napisał:

ok, jak wrócę z pracy to też sprawdzę.


Sprawdź. Tylko musisz podgłośnić trochę, bo dziwne te dźwięki są. Takie jakby gardłowe bulgotanie czy coś. W każdym razie nieprzyjemne do słuchania. Jak na hienę przystało zresztą. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 12:40, oOreVenOo napisał:

Rare items to tylko i wyłącznie złote itemy jak napisał Krejt. Tylko teraz pytanie to chodzi
o itemy, które dropną moby czy również te które wylecą ze skrzynki na przykład ?


wyprzedziłeś moje 2 pytanie ;) żeby nie dublować postów to podłączam się do pytania kolegi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm wydaje sie logiczne, ze chodzi zarówno o itemy, które dropią potwory jak i te ze skrzynek. Aczkolwiek głowy za to nie dam, bo zbyt lakonicznie to opisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować