Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Polecam W/Rt, przez długi czas niedoceniana kombinacja.
Dobry jako farmer, interrupter, runner... Wszystko w zależności od zestawienia skilli (w tym kilka masakrycznych weapon skilli Rita).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 19:52, Budo napisał:

No cóż, to przygotuj sie że będą sie z Ciebie śmiali i wyzywali od noobów, chyba że nawrócisz
sie na właściwą drogę korzystania z woja ;]

Taa... pamiętam jak się śmiali że 800Nano Armor na Prophecy w EVE to też ''niewłaściwa droga'' korzystania z battlecruisera. Dwa wardecki i nagle w okolicy przestali się śmiać. Więc opinie nawet wszystkich 3 milionów graczy mam gdzieś, jeśli oparte są o utarte i stereotypowe myślenie. Właśnie z Klimosem robiliśmy misję i jakoś duet W/Mo z W/R dał sobie świetnie radę.
Poza tym nie wierze, w żadne właściwe i jedynie słuszne drogi, każdy ma własny styl grania i pisanie, ze jakiś schemat rozwoju to n00bism wskazuje, ze nie wiesz co to jest n00bism, a przynajmniej mam nadzieje, że mylisz to z byciem newbiem. Inaczej obrażasz kogoś (n00b to określenie pejoratywne) nie znając tej osoby. Bo to są zupełnie dwie różne kategorie graczy, a z twoim podejściem można uznać że każdy rpgowiec w mmo to emo.
I wybranie monka jako drugiej klasy nie oznacza, że mam dużo punktów w modlitwy - wystarczy mi tyle by utrzymać mnie przy życiu w czasie biegania solo, bez monka za sobą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 21:29, Jarzy napisał:

Czy Hard Mode zmienia jakośc znalezionych skarbów w Treasure Chest albo Do Not Touch itp.?

Też mnie to zastanawiało, a i wiki nie daje czystej odpowiedzi. Bądź naszym królikiem doświadczalnym i sprawdź :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 21:59, Probos napisał:

Mam takie małe pytanie, otóż gram w Factions, jako postać przeniesiona z Prophecies. Jak mogę
dostać się do Shing Jea Monastery ?


Dwie strony wcześniej o to samo się pewna osoba pytała.....

Przejdź z Kaineng Center do Marketplace (bardzo blisko). W Marketplace jest statek, którym można popłynąć na Shing Jea.

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 20:27, DragonLord napisał:

Nie wiem, o co wam chodzi? Ja cały czas latam z W/Mo, z czego 7 skilli jest woja a ten jeden
monka to rebirth.


rebirth z 9 sekundowa blokada sie nie liczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie bym to sprawdził,ale póki co nie ma opcji,bo skarby są dla mnie zamknięte :/ Narazie testuje Vanquishera :> Wkurzyłem sie,bo mi Norton 06 zawiesił kompa w chwili kiedy na plains of Jarin miałem 110 wrogów zabitych!Sie wkurzyłem na max!Ale dobre przedmioty ładnie sie sypią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 21:26, Graffis napisał:

Taa... pamiętam jak się śmiali że 800Nano Armor na Prophecy w EVE to też ''niewłaściwa droga''
korzystania z battlecruisera. Dwa wardecki i nagle w okolicy przestali się śmiać. Więc opinie
nawet wszystkich 3 milionów graczy mam gdzieś, jeśli oparte są o utarte i stereotypowe myślenie.


Oczywiście że nie są- przytoczyłem kilka przykładów dlaczego te poglądy mają uzasadnienie.

Dnia 28.04.2007 o 21:26, Graffis napisał:

Właśnie z Klimosem robiliśmy misję i jakoś duet W/Mo z W/R dał sobie świetnie radę.


Co to było? Ranik? Surmia? ;] Bez jaj, soluje sie misje w Ascalonie, potem już trzeba troche współpracy z większa ilością ludzi.

Dnia 28.04.2007 o 21:26, Graffis napisał:

Poza tym nie wierze, w żadne właściwe i jedynie słuszne drogi, każdy ma własny styl grania
i pisanie, ze jakiś schemat rozwoju to n00bism wskazuje, ze nie wiesz co to jest n00bism, a
przynajmniej mam nadzieje, że mylisz to z byciem newbiem.


Wiem dobrze, co to jest jedno i co to jest drugie, a Twoje słowa dowodzą że nie przeczytałeś co pisałem- nie pisałem o swoich poglądach, ale o tym z czym spotkasz sie w grze. Co do słusznych dróg- wybierasz ją już wybierając primary klasę postaci- grając nią niezgodnie z przeznaczeniem zaprzeczasz swojemu wyborowi... sam lubię eksperymenty i tworzę samemu buildy- czasem działają, czasami nie, ale każda klasa ma w gw swoje miejsce, żadna nie powinna wybiegać przed szereg...

>Inaczej obrażasz kogoś (n00b to określenie

Dnia 28.04.2007 o 21:26, Graffis napisał:

pejoratywne) nie znając tej osoby.


Nikogo nie obraziłem, nie nazwałem też Ciebie noobem.

>Bo to są zupełnie dwie różne kategorie graczy

O rly?

Dnia 28.04.2007 o 21:26, Graffis napisał:

I wybranie monka jako drugiej klasy nie oznacza, że mam dużo punktów w modlitwy - wystarczy
mi tyle by utrzymać mnie przy życiu w czasie biegania solo, bez monka za sobą ;]


Tak jak pisałem- to daje radę w Ascalonie, potem będa miejsca gdzie 2 monków Ci tyłka nie uratuje ;]
Ogólnie nie mam nic przeciwko W/Mo sam czasami tak gram, ale pomyłką jest na późniejszych etapach gry inwestowanie w healing...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 22:52, Arkadiusz napisał:

rebirth z 9 sekundowa blokada sie nie liczy :P


Osobiście używam Flesh of My Flesh, nie ma żadnej blokady, kosztuje 5 many, a wskrzeszony caster często ma max życia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 20:18, Azrathel napisał:

> To jak, używasz skilli leczących 20 hp za 5 many? Nie jest to stratą czasu? -_-
To jak, potrafisz wyczytywać z moich wypowiedzi rzeczy, których NIE napisałem? to, że gram
W/Mo NIE oznacza, że latam z Mendingiem i połową punktów wpakowaną w Healing Prayers...


napisałeś "gram wojem ''dla początkujących''."
Zrozumiałem z tego, że używasz skilli typu mendy, hb i inne rzeczy używane tylko w specyficznych buildach, albo buildach tworzonych przez początkujących

Potem "a kto powiedział, że wklepuję punkty w atrybuty mnicha?"
Czyli masz atrybuty mnicha na poziomie 0-2

Wniosek: używasz skilli leczących monka, a np. OoH przy 0 w heal leczy za 20hp. Inne skille leczące nie są wcale skuteczniejsze przy tym poziomie healing prayers.

Niestety nie dam rady dalej dyskutować (wyjeżdżam) a więc możesz nie odpowiadać. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vanquisher to chory tytuł :/ Biegałem ponad godzine na Plains Of Jarin,ale udało mi sie ją oczyścić :/ Nie cierpie stworków siedzących pod ziemią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Pisałem to już na początku ;] W Tyrii bodajże 54 regiony.... porąbane, skoro już pierwszy doprowadza do szewskiej pasji (jak sie 3 grawle ulodyci skumplują to jest niezły kłopot).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólny wniosek jest więc następujący: jedyną słuszną druga klasą dla woja jest ranger, każda inna może być, ale jest to ''zaprzeczanie swojemu wyborowi''? Zastanawiam się cóż mają począć takie niedojdy jak ja, którzy po prostu nie lubią lub zwyczajnie źle się czują grając rangerem? Wygląda na to, ze oprócz bycia w twoich oczach kimś kto gra wojownikiem ''niezbyt efektywnym'' i ''kiepskim'' (definicja nooba właściwie, poza tym, że działa na szkodę sprzymierzeńców), to jestem jeszcze schizofrenikiem który zaprzecza własnym decyzjom?
Przyznaję, że moja druga klasa to wybór początkującego, ale jak zauważył Azrathel gra sie przyjemnie. I o to mi chodzi w tej chwili, a nie o naciągany przerost formy nad treścią ''ekspertów'' tak licznych wśród starszych graczy większości produkcji MMO. Na gvg i pro pvp czas przyjdzie, a wtedy można sie bawić w inne rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Graffis cholera czytaj co piszę- uważnie.

Dnia 29.04.2007 o 05:55, Graffis napisał:

Ogólny wniosek jest więc następujący: jedyną słuszną druga klasą dla woja jest ranger, każda
inna może być, ale jest to ''zaprzeczanie swojemu wyborowi''?


Mówiłem o stylu gry woja jako primary- nie mówiłem o drugiej klasie. Druga klasa może być dowolna, jednak musisz liczyć się ze spadkiem efektywności jeśli będziesz inwestował więcej w secondary niż w primary, tylko tyle próbuję Ci powiedzieć...

>Zastanawiam się cóż mają począć

Dnia 29.04.2007 o 05:55, Graffis napisał:

takie niedojdy jak ja, którzy po prostu nie lubią lub zwyczajnie źle się czują grając rangerem?


Wybrać jakąkolwiek secondary jaka im odpowiada. Proste co nie?

Dnia 29.04.2007 o 05:55, Graffis napisał:

Wygląda na to, ze oprócz bycia w twoich oczach kimś kto gra wojownikiem ''niezbyt efektywnym''
i ''kiepskim'' (definicja nooba właściwie, poza tym, że działa na szkodę sprzymierzeńców),
to jestem jeszcze schizofrenikiem który zaprzecza własnym decyzjom?


Znowu nie czytasz co piszę- mówiłem, że grając W/Mo i skupiając sie na leczeniu zaprzeczasz swojemu wyborowi primary klasy. Niektórzy lubią sobie poeksperymentować, ale ciężko będzie sie grało w późniejszych etapach inwestując w protection czy healing prayers...

Dnia 29.04.2007 o 05:55, Graffis napisał:

Przyznaję, że moja druga klasa to wybór początkującego, ale jak zauważył Azrathel gra
sie przyjemnie. I o to mi chodzi w tej chwili


Oczywiście że o to chodzi, nigdzie nie pisałem inaczej. Jeszcze raz mówię, że nie widzę przeciw połączeniu W/Mo
:O

>a nie o naciągany przerost formy nad treścią

Dnia 29.04.2007 o 05:55, Graffis napisał:

''ekspertów'' tak licznych wśród starszych graczy większości produkcji MMO.


Teraz to już przegiałeś ostro. Zacytuj moje fragmenty które skłoniły Cię do takich wniosków (że mam Cię za nooba, że cierpie na "przerost formy nad treścią w mmo" lol).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 09:27, michu96 napisał:

Wczoraj w sklepie widziałem cd-action i w zapowiedziach był tytuł "Guild Wars" :o
Czyżby szykuje sie następna część gry ?


Tak. Dodatek do Guild Wars o tytule Guild Wars: Eye of the North. Oraz sequel Guild Wars planowany na 2009-2010 mianowicie Guild Wars 2.

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować