Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

HoH i jakiś dobry itemik z rare skinem byłby niezły. Bo grając mało PvE raczej tego nie uzbierasz. Możesz ew. pofarmić greeny (ktoś pownien wrzucić build, bo ja nie znam), ale wymaga to dość trudno dostępnego elita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 19:17, Kajdorf napisał:

Gram od niedawna w GW, moja główna profesja to Wojownik, zastanawiam się nad Łowcą albo Necro?
Co wybrać?


Łowcę albo nekro ;P
To nie zadanie matematyczne, nie ma jednego poprawnego rozwiązania. Inaczej gra się warkiem, a inaczej wspomnianymi klasami. Stwórz sobie jednego i drugiego i pograj - sam zobaczysz co sprawia Ci większą frajdę. Obydwie klasy są przydatne i mają sporo dobrych buildów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 19:17, Kajdorf napisał:

Gram od niedawna w GW, moja główna profesja to Wojownik, zastanawiam się nad Łowcą albo Necro?
Co wybrać?

Nie ma profesji idealnej. Każdy zestaw jest dobry, tylko trzeba umieć go wykorzystać, np. jak weźmiesz Wo/Ło to będziesz miał zwierzaka, a jak Wo/N to będzisz miał kościane poczwary ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, umiejętność czytania ze zrozumieniem się kłania. ^^
Myślałem, że mowa o drugiej postaci, a nie o klasie.
Na początek można wziąć mnicha na drugą profesję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że W/N z minionami to build bardziej noobski, niż Mending whammo, pomijając oczywiście koszt 25 energii za miniona przy 20sto pulowym zapasie many warka i nikłym regenie.

@Kajdorf
Ranger ma Apply poison, Troll Ungent, u necro możesz mieć Plague Touch i Mark of Fury i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>kościane poczwary ;P

Mam nadzieję, że to był żart. Przecież czar do robienia minionów bardzo dużo many kosztuje a poza tym nie utrzymiesz go przy życiu. Nie wprowadzaj kogoś w błąd, bo jescze za tydzień Kajdorf wybierze Necro i zapyta się jak robić miniony Warriorem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale isę te ciastka urodzinowe sypią. Pełno tego wszędzie. Szkoda, że mi się za bardzo grac nie chce. ;-)

Wiecie co? Nie obraziłbym si na wprowadzenie w GW2 broni palnej i odrobiny techniki. W końcu proch w GW istnieje, mamy przecież fajerwerki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 19:55, HumanGhost napisał:

Ale isę te ciastka urodzinowe sypią. Pełno tego wszędzie. Szkoda, że mi się za bardzo grac
nie chce. ;-)


Znam ten ból...Nawet w nowiutkiego Stalkera też jakoś mi się nie chce...

Dnia 29.04.2007 o 19:55, HumanGhost napisał:

Wiecie co? Nie obraziłbym si na wprowadzenie w GW2 broni palnej i odrobiny techniki. W końcu
proch w GW istnieje, mamy przecież fajerwerki. :-)


To by się takie Arcanum zrobiło...Ale w sumie, czemu nie? Jeśli naprawdę jedną z ras będzie Asura, to myślę, że oni mogliby się tym zająć - takie gnomy zawsze się takimi rzeczami bawią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 14:54, seppuke napisał:

A AoG(Avatar of Grenth, każdym attack skillem zdejmu8je enchanta) to co? ;p oj chłopie...


Oj chłopie, nie mam nightfalla ;]

Kajdorf---> Eee, jesli chodzi oxsecondary to z tego duetu możesz wybrać co bardziej Ci odpowiada (ja skłaniałbym sie ku rangerowi- daje kilka przydatnych skilli do farmu i kilku łączonych buildów). Necro za to ma świetny bajer w postaci Grenth Balance który sprawdza sie jako silny self heal i zadaje bardzo duże obrażenia najsilniejszym przeciwnikom (walcząc z Shiro zadawałem mu 300-700 dmg- to juz coś). Oprócz tego jest Plague Touch, przydatny dla wojownika skill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Szukam screena i widze że nie mam, ale widziałem woja robiącego miniony na ab :)
Ale mam coś innego- bary mojego party z ab xD

20070429202019

20070429202109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że wojownik ma mało punktów czarów to już wiem, gram jak na razie w "misje" treningowe, za pierwszym razem wybrałem wo/el ale mi nie podpasował, to stworzyłem sobie drugą postać od nowa (uparłem się na wojownika) i dlatego zastanawiam sie nad drugą profesją. Jak na razie połączenie z Necro mi sie podoba ale idę zrobić misje z łowcą i zobaczę jak to sie sprawdza. Aha z "noobem" dajcie sobie spokój bo dla mnie to jest określenie obraźliwe, grałem w sporo cRPG i przeszedłem niejedną grę a że nie znam jeszcze reguł tej -po to chyba istnieje forum żeby sobie pomagać . Dlatego chce spróbować któreś z tych połączeń, jak mi nie wypali to zacznę od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 20:27, Kajdorf napisał:

To że wojownik ma mało punktów czarów to już wiem, gram jak na razie w "misje" treningowe,
za pierwszym razem wybrałem wo/el ale mi nie podpasował, to stworzyłem sobie drugą postać od
nowa (uparłem się na wojownika) i dlatego zastanawiam sie nad drugą profesją. Jak na razie
połączenie z Necro mi sie podoba ale idę zrobić misje z łowcą i zobaczę jak to sie sprawdza.


A ja polecę ci na drugą klasę mnicha. To dobry wybór dla wojownika. Taka postać jest bardzo potrzebna i przydatna, i pożądana w drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest to temat o Guldi Wars moge pytać chyba o wszystko

Dopiero co zamówłem grę więc nie wiem co i jak ale mam pare pytań mam tylko podstawkę Guldi Wars bez dodatków

-Jaka klasa lepsza na początku która postać może nosić najcięższe zbroje
-Co bardziej się opłaca dla postaci na początku hantowac potwory czy robić dużo Questów
-Jak zarabiać dużo kasy (coś słyszałem że na potworach w jednym miejscu ale nie wiem dokładnie )
--Czy opłaca dołanczać się do glidi jeśli tak to co robić żeby być jak najbardziej przydatnym

Za wszyskie odpowiedzi dziękuję jak mówiłem dopiero co zaczynam więc moge czegoś nie rozumieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ostatnio napotkał taki motyw w GW,że po wejściu do gry 2 razy migał mu monitor i na 1-2 sekundy znikał obraz a potem wszystko wracało do normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2007 o 21:25, KonradRębkowski napisał:

-Jaka klasa lepsza na początku która postać może nosić najcięższe zbroje


Najcięższe zbroje nosza wojownicy, na początek polecam każdą klasę- graj tym, co Ci sie spodoba.

Dnia 29.04.2007 o 21:25, KonradRębkowski napisał:

-Co bardziej się opłaca dla postaci na początku hantowac potwory czy robić dużo Questów


Hmm, zależy do czego zmierzasz- na niskich poziomach (do5-6) lej potwory, potem porób wszystkie- to da ładny poziom po wyjściu z tutorialu. Potem po prostu rób fabułę i questy, a poziom sam wskoczy.

Dnia 29.04.2007 o 21:25, KonradRębkowski napisał:

-Jak zarabiać dużo kasy (coś słyszałem że na potworach w jednym miejscu ale nie wiem dokładnie)


O tym pogadamy za x dni jak zdobędziesz 20 poziom- ogólnie zarabia sie farmiąc i runnując, są też inne sposoby, ale najpierw zacnzij grać i dobj do max levelu.

Dnia 29.04.2007 o 21:25, KonradRębkowski napisał:

--Czy opłaca dołanczać się do glidi jeśli tak to co robić żeby być jak najbardziej przydatnym


Jasne że sie opłaca- gildie są po to żeby ludzie mogli grać razem i pomagać sobie- grając w gildii masz łatwiejszy start i pomoc od początku- wszystko idzie szybciej niż jakbyś grał samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie zaczynaj od nowa- potem można dowolnie zmieniać druga profesje, a prawda jest taka, że na początku nie za bardzo sie posmakować z czym wiąże sie dana klasa- szczególnie w proph..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to by była raczej wina twojego monitora przy zmianie rozdzielczości czy cuś jak dla mnie.

@rest
Testowałem Treasure w Hard Mode. Z Mehatani wypadło 500g i Barrel Hammer z +29hp, czyli prawdopodobnie jakość itemków się nie zwiększa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 19:03, DragonLord napisał:

Człowieku, nie wypowiadaj się o grze, skoro nie masz o niej pojęcia (który to już z rzędu?)...

Tak... to się nazywa community, prawda? Ktoś jest nowy, nie wie wszystkiego to najlepiej w łeb, z kopa posuną i jeszcze napluć. Wspaniałe podejście, wspaniałe. I to zażenowanie, że jak ktoś się śmie wypowiadać w temacie dla prawdziwych graczy... -_-"

Dnia 29.04.2007 o 19:03, DragonLord napisał:

Skończ grę (wszystkie misje) i dopiero wtedy wypowiadaj się na temat dobrych kombinacji klas...

Czyli na pytanie jaką klasę dobrać dla pierwszej postaci, żeby się łatwo grało, tym którzy gry nie przeszli nie wolno odpowiadać i się wypowiadać, tak? wspaniała zasada, bogu dzięki jednak to nie ty decydujesz o tym kto ma tu do czego prawo, a kto nie.

Dnia 29.04.2007 o 19:03, DragonLord napisał:

A woj ma ładować punkty w 1) Weapon skill 2) Strengh 3) ew. tactic.

I jak miło, że wydajesz mi polecenia jak mam w sposób jedyny i właściwy prowadzić moją postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować