Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dostał ktoś może jednego z tych specjalnych minipetów, które były rozdawane z okazji drugich urodzin postaci? Jeżeli tak to prosiłbym o wrzucenie screenów. Dzisiaj bowiem w Lion''s Arch widziałem Wodnego Dżinna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 13:33, Oskar24 napisał:

Eee...Aha :D No więc jeśli chce sobie "pobiegać z mieczykiem" z dużą skutecznością to lepiej
wojownik jako podstawową :P Echhh...i tak się jeszcze będe pewnie milion razy zastanawiał co
wybrać - ale cóż, taki już jestem ;P Jednak chyba na tego wojownik/łowca postawię :D Ale czy
to dobra kombinacja?;>


Ja też zacząłem grać taką kombinacją i na razie mi się podoba. Głównie "biegam sobie z toporkiem", a z umiejętności Łowcy mam zwierzaka, który pomaga w walce wręcz. Ponieważ cały czas jestem na etapie zapoznawania się z grą, to w chwili obecnej testuje umiejętności związane ze strzelaniem z łuku. Ale już widzę, że chyba wolę walkę wręcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazda kombinacja jest dobra jesli potrafisz ją wykorzystac. Imo dla wojownika przydatnych skili rangera jest mało. Mozesz sprobowac grac IWAY, tylko po co bo sa lepsze buildy od tego, . ALe co sie komu podoba ja np lubie czasem 1osobowym IWAYEM polatac (dla niekumatych IWAY to wojownik opierajacy sie na skilu I will avange you, najlepiej go uzywac z petem ktory idzie na miecho by zdechnac, iway+tigers fury=66% szybszy atak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co są te nowe przedmioty,prócz Sweettooth''a?Ciekawe czy jutro będą rozdawać prezenty z okazji urodzin GW? :)

Pajonk->co z tą Asurą? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2007 o 13:55, Klimos napisał:

Ja też zacząłem grać taką kombinacją i na razie mi się podoba. Głównie "biegam sobie z toporkiem",
a z umiejętności Łowcy mam zwierzaka, który pomaga w walce wręcz. Ponieważ cały czas jestem
na etapie zapoznawania się z grą, to w chwili obecnej testuje umiejętności związane ze strzelaniem
z łuku. Ale już widzę, że chyba wolę walkę wręcz.


Ja właśnie też wole wręcz raczej...Nie wiem, czas pokażę. Znajomy ma przyjechać dziś zrobić z tym routerem!:D
No i te zwierzątka do pomocy - super sprawa...Chociaż w Titan Quest profesje natura całkiem zrąbali :/ (chociaż moje wilczki miały wyższy level ode mnie przez pewien czas :D:D) No i podobno macie już "Zbrojne ramię Nocnych Marków" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę się dostać do Shing Jea Monastery, postacią z Tyrii ? Bo jak przepłynąłem do Canthy to jestem w Kaeing Center, a na te wyspy nie wiem jak się dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 14:25, m4teU5z napisał:

Jak mogę się dostać do Shing Jea Monastery, postacią z Tyrii ? Bo jak przepłynąłem do Canthy
to jestem w Kaeing Center, a na te wyspy nie wiem jak się dostać.


Przejdź z Kaineng do Marketplace (bardzo blisko). W Marketplace jest statek, którym można popłynąć na Shing Jea.

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 13:47, Graffis napisał:

Duży damage output i wspaniała wytrzymałość. Nawet starczy mi energii na bycie mnichem :) Klimos
gra wojownikiem łowca, więc możesz się u niego dowiedzieć.


Powiedziałeś dość zabawną rzecz, przekonasz sie o tym jak pograsz dłużej ;]
Po pierwsze- woje nie są specjalistami od obrażeń, owszem potrafią nieźle przywalić, ale często wymaga to budowania adrenaliny i wysokich charakterystyk broni i siły, poza tym mają o wiele mniejszy damage niż np elementaliści czy łowcy. A to z leczeniem to w ogóle mistrzostwo- nie chciałbym nikogo obrażać, ale W/Mo ze skillami leczącymi są w większości uważani za największych noobów i ma to swoje podstawy- woj nie jest od leczenia i jest w tym kiepski, grając normalnie pve skłaniałbym sie do zostawienia leczenia dla monków ;]

ps inwestowanie w leczenie dodatkowo osłabia Twoje obrażenia, a samo leczenie jest słabsze- wiec o kant tyłka takiego woja, ani leczy ani zadaje obrażenia, a w starciu z silniejszym przeciwnikiem będzie w ogóle bezużyteczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, to te prezenty będą tak jak podczas Bożego Narodzenia czy jak? Będzie tam kilkadziesiąt dla każdego lecieć z nieba??? Czy chodzi o bprezents?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 13:57, Solstheim napisał:

(dla niekumatych IWAY to wojownik
opierajacy sie na skilu I will avange you, najlepiej go uzywac z petem ktory idzie na miecho
by zdechnac, iway+tigers fury=66% szybszy atak)

Dla niekumatych - wieki temu IWAY dostał mega nerfa i ataki nie mogą być szybsze niż +33%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rangerzy mają wyższy dmg od warków? Niby czemu? Mogą rozkładać ładnie kondycje i walić na odległość, ale łuk jest stosunkowo wolną bronią. GW jest elastyczną grą, ele może lepiej tankować od warka, zaś warek mieć naprawdę duży dmg (na PvP nie ma czegoś takiego jak tanker, a jednak warki występują). Ele jest dobry do wielu celów (AoE, można łatwo uciec), ale to warek ma większy dps przy walczeniu z jednym wrogiem (wymaga pewnego ładowania adrenaliny, ale potem może zrobić ładny mini-spike).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko:
Czy wszystkie gry na gram.pl z serii Guild Wars sa w wydaniach PL?
Jak tak patrze w sklepie to okładki wygladają na angielskie a przy NightFall to w ogole nie pisze PL. Chodzi mi o to czy sa to wersje pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile się dobrze orientuję to wszystkie GW są w wersji polskiej - nawet jak GW kupisz w Anglii. Poprostu język jest na serwerze i można go zmienić w opcjach gry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 15:57, SyNu510346071 napisał:

Mam takie pytanko:
Czy wszystkie gry na gram.pl z serii Guild Wars sa w wydaniach PL?
Jak tak patrze w sklepie to okładki wygladają na angielskie a przy NightFall to w ogole nie
pisze PL. Chodzi mi o to czy sa to wersje pl.

Jeżeli chodzi Ci o to czy wszystkie częśći gry są po polsku to owszem ale czy instrukcje to na pewno Nf i podstawka a factions nie wiem bo dawno juz ją kupiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 15:54, Probos napisał:

Mam pytanie, ile razy można wykorzystać Wytrych(Lockpick) ??


Szansa na odzyskanie Lockpicka po jego użyciu wynosi 10% + 3% na każdy level tytułu Lucky i Treasure Hunter jaki osiągnąłeś. Czyli trochę mało :P Powinni to zmienić IMO, bo przedmioty rzadko się nadają na sprzedaż, a Lockpicki przecież tanie nie są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować