Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2008 o 17:25, Tork8 napisał:

mam pytanko bynajmniej nie związane z tą grą czy ktoś zna jakś stronkę z grami żeby można
było zagrać z graczami z całego świata proszę odpowiedzcie szybko


www.runescape.com , tibia.com ;P

ryczypisk:

Ja mam tak samo przerwę od GW. Już wymiotowałem tym :P Powrócę gdzieś 5 lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 18:11, player000 napisał:

czy wszystkie dodatki do GW są po Polsku??


Tak, wszystkie kampanie gw, a także dodatek sa po polsku- możesz dowolnie wybierać wersję językową w menu (spośród wszystkich istniejących)- polonizacja jest kinowa (napisy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 18:49, ryczypisk napisał:

Mam pytanko, lepiej kupić gwen czy properties (chyba bład w pisowni xDD)


Jasne że Proph. Podobno proph to podstawa :P Są tam nowe skill (jak nie masz proph to ich tez nie masz :P) , armory, itemy... lepiej kupić Proph.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 18:58, Budep napisał:

> Mam pytanko, lepiej kupić gwen czy properties (chyba bład w pisowni xDD)

Jasne że Proph. Podobno proph to podstawa :P Są tam nowe skill (jak nie masz proph to ich tez
nie masz :P) , armory, itemy... lepiej kupić Proph.

znaczy wiesz... mam już factions i nightfall, zapomniałem dodać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 18:49, ryczypisk napisał:

Mam pytanko, lepiej kupić gwen czy properties (chyba bład w pisowni xDD)

gwen to dodatek, nie zadziała bez jednej z pozostałych gier (pisze się Prophecies jeśli dobrze pamiętam)
polecam Prophecies bo jest najbardziej wyważona ze wszystkich pozostalych gier (moje prywatne zdanie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 19:18, ryczypisk napisał:

musze sie poważnie zastanowić. Dobrze by było gdyby była jakaś paczka z prophecies i gwen :D


Hhehe , z tego co wiem , owa paczka jest :D Ale niestety nie w Polsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 20:20, Tovaries napisał:

troche sie uzbieralo itemkow i prosze o wycene..


Najbardziej wartościowy to jest kostur necro , którego mogę od Ciebie kupić :) Podaj nick. Reszta cóż... dużej wartości nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 21:09, Budo napisał:

/.../

Zależy co potrzebujesz... +5 energy, +30 życia, albo 20% dłużej enchanty... to chyba najlepsze
wyjścia.

No, chciałbym staff dać healerowi (hero; może mój monk się doczeka czegoś innego, niż Hourglass Staff ^^). Enchanty zbytnio healerowi nie są potrzebne, niewspominając o +30, które w ogóle mi się wydaje zbędne. Ale z kolei co mam wsadzić? HRS ani HCS nie wsadzę, bo monk nie ma tylu takich "długich" skillów. Jak na razie tylko +5 en. chyba wsadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm..postanowiłem sobie zrobić mesmere do PvP. Ciekawiła mnie ta klasa , chciałem sprawdzić jak się nią gra :). Skilli miałem naprawdę jak na lekarstwo (może 10 ? XD) a jednak to szło mi bardzo dobrze. Odrazu na wstępie powiem , że mesmer jest potężny. On może rozwalić każdą klasę.. , ale od początku. Pierwszy mecz AB , bez zadnych fajerwerków , po prostu obcykiwałem skille :>. Drugi mecz AB - zaczęło coś się dziac. Broniłem kapliczki , bieg na mnie warrior. Rzuciłem na niego klątwke i on mnie atakował , ale tym samym on otrzymywał obrażenia! I tak , udało mi się pokonać woja mesmerem , ja tylko stałem , a że miałem w miare HP to przetrwałem a on padł. Sukces. Następny mecz , biegnie sobie necro - to pomyślałem - rzucą czas spowalniający. I tak zrobiłem. Necro bardzo powoli się poruszał , ja go męczyłem kolejnymi skillami i..padł :>. Następną moją ofiarą był assasin. Leciał na mnie ze sztyletami , to ja jak zwykle rzuciłem na niego Empathy oraz Conjure Panthasm i czekałem. Co prawda on mnie rozwalił , ale po chwili padł , bo miał degeneracje HP :P. Mesmer jest naprawdę potężny. Kto by pomyślał , że jakąś różdżką zrobi takie zamieszanie :P. Polecam nim grać , bo poradzi sobie z najgroźniejszymi napastnikami. I miałem tylko 10 skilli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Nie odkrywasz Ameryki w tej chwili.Mesmer radzi sobie z większością klas.Wydaje mi sie jednak,że rangerem można spokojnie zjeśc mesmera.Z tego co widze używasz dość nooberskich skilli.Na assów dobry jest Ineptitude-elit tylko nie pamiętam z której kampani.Wojacy to w AB główne mięso armatnie i bez problemu ich sie kasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 21:31, Jarzy napisał:

/.../
Nie odkrywasz Ameryki w tej chwili.Mesmer radzi sobie z większością klas.Wydaje mi sie jednak,że
rangerem można spokojnie zjeśc mesmera.Z tego co widze używasz dość nooberskich skilli.Na assów
dobry jest Ineptitude-elit tylko nie pamiętam z której kampani.Wojacy to w AB główne mięso
armatnie i bez problemu ich sie kasuje.


Wiem ze nie odkryłem , ale napisałem. Ta.. używam noobskich , bo innych nie mam , teraz będę odblokowywał :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować