Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2008 o 14:39, Jarzy napisał:

/.../
Widze,że skrótów myślowych nie łapiesz ;) Chodziło mi o to,że za zrobienie wszystkich lochów
na NM dostane 80k punktów,które właduje w tytuł Nornów.To,że sie klepie Delvera za mordowanie
w lochach to wiem.
Wiem,że stworki szybko uciekają z AoE,ale co powiesz jeśl okulawić i oślepić takiego Mobrina?Zawsze
to coś.Szczególnie jeśli frajer ucieknie od pułapki to przynajmniej nie będzie przez jakiś
atakował :)
Raptory można wyczyścić zanim sie weźmie Mobrina.


Mobrin i jego grupa to patrol, obok tez jest patrol derwiszy i raptorów (jak nie dwie, nie pamiętam już) do tego już bardziej stacjonarne nekrusy. W tym rejonie trzeba sie kręcić niczym smród po gaciach, blisko ścian i powoli likwidować grupa po grupie. Przy Morbinie niestety jest to bardzo trudne, za szybko się dziady ruszają, poza tym kto tam zna na pamięć ich trasy? Chodzą tez ustawieni w formacje i zapomnij, ze cała grupa właduje się na trapa.Aha a do oślepiania to dobry tam jest air ele (dużo skuteczniejszy od pułapek.

PS. Od kiedy to za dungeony na NM dostaje się 80k z knigi? Gdy ostatni raz sprawdzałem to dostawałem 60k za Almanach i na HM. Nie tak szybko te punkciki lecą ;>


A tak naprawdę tereny wokół Rata Sum są jeszcze gorsze do czyszczenia :) To tak ku pokrzepieniu serc xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 14:39, Jarzy napisał:

Chodziło mi o to,że za zrobienie wszystkich lochów na NM dostane 80k punktów,które właduje w tytuł
Nornów.

Za oddanie książki na NM dostaniesz równo połowę mniej, czyli 40k punktów - znów kolejna bzdura z Twej strony. Chyba sesja Ci nie służy. :>

Dnia 28.01.2008 o 14:39, Jarzy napisał:

Wiem,że stworki szybko uciekają z AoE,ale co powiesz jeśl okulawić i oślepić takiego Mobrina?Zawsze
to coś.Szczególnie jeśli frajer ucieknie od pułapki to przynajmniej nie będzie przez jakiś
atakował :)
Raptory można wyczyścić zanim sie weźmie Mobrina.

Powiem tak: sprawdziłem ostatnio - chyba w sobotę - jak traper radzi sobie z niektórymi mobami na HM, m.in. Verminy, Termity i kilka innych melee mobów. Efekt zawsze ten sam - szybka ucieczka tuż po uruchomieniu pierwszej pułapki. :/ Nie sądzę, aby w Sparkfly Swamp było inaczej. Zresztą Mobrin musiałby dostać chyba ze 4-5 setów pułapek, aby paść - pieruńsko twarde bydle z niego. :/
Zresztą: przekonasz się na własnej skórze i może wrócimy kiedyś do tej dyskusji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 17:32, lancuch napisał:

mam problem w bramie bolu w NF i mam pytanie przerunuje mi to ktos oczywiscie za gold xD ?


Taaa... oczywiście że za golda . Ja tą misję przeszedłem jakoś z kolegam z gildi i powiem że nie było trudno. Za teraz stoje w Gate of Madness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Master Dungeon Guide daje:
za NM - 40K repa
za HM - 60K
Nawet na HM i z wliczeniem bonusów takich, jak kilka K punktów do norn titla za pierwsze skończenie Frostmawa, wątpię, żeby wyszło z tego 80K.
Ja osobiście polecam zwykłe hero handbooki, o niebo szybsze są i na NM dadzą się dość bezproblemowo henchować. Albo, jeśli dobić do r8 norna, to zawsze zostaje farm w Varajar na Path to Revelations, za który sam mam zamiar się wziąść (jak dokończę HM handbooka, ze 4 questy mi zostały :p) swoim patronem, którego robię na Ursana, gdy tylko skończy się koszmar zwany sesją.
Natomiast na Mobrina taki trapper mi się nie podoba - prędzej obsidian terra tank (ale po pierwsze - musi mieć dobrą kontrę na interrupty raptorów, a po drugie - Twisting Jaws może go zmieść. No i warto pamiętać, że jeśli ściągnąć większą grupę mobów, to będą paskudy wiać...) albo jeszcze lepiej - continuous SF ''sin (ale primo - za*** trudno się tym gra, a po drugie - nadal działa na niego Twisting Jaws...).
Cóż, jeśli komuś zależy, zawsze może czyścić całą okolicę dookoła patrolu i ew. zmiękczać sam patrol herowayem (choćby likwidując raptory), po czym tankując Mobrina odesłać drużynę i wrzucić SA, czy co tam jest pod ręką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 17:32, lancuch napisał:

mam problem w bramie bolu w NF i mam pytanie przerunuje mi to ktos oczywiscie za gold xD ?


Co do runnerów to posiedz na ang dystrykcie i pytaj o run :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 18:14, The Assassin napisał:

Gdzie są najlepsze zbroje dla Rangera ? Mogą być elitarne. I jaki mają pancerz ? Chodzi mi
o GWP.

http://gw.gamewikis.org/wiki/Ranger_armor szukasz Prophecies Campaing klikasz na nazwę nad Female/Male. Maxymalny armor dla Rangera to 70. A jeżeli taki kłopot sprawią Ci angielskie nazwy to tak jak Pajonk juz mówił, właczasz M i trzymasz Prawy CTRL i szukasz czy masz. I możesz jeżeli kliknąć sobie w tabelce w link pod Location aby wiedzieć gdzie to jest dokładnie.

@Budep
A w jednym poście sie nie dało? Aż tak trzeba nabić sobie tego posta? -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 18:14, The Assassin napisał:

Gdzie są najlepsze zbroje dla Rangera ? Mogą być elitarne. I jaki mają pancerz ? Chodzi mi
o GWP.


Masz tylko propa prawda? Więc wątpie byś miał kasę na elitarne zbroje :P No przynajmniej póki go nie ukończysz ^^ Zwykłe zbroje z maksymalnym pancerzem znajdziesz w Kuźni Droknara. By się tam dostać:
a) wykonujesz ostatnią(5) misje na pustyni.
b) wynajmujesz runnera ze Strażnicy bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
PRzyznaje sie bez bicia,że zrobiłem kilka kardynalnych błędów.Prawda-lochy na NM dają 40k reputacji.Po prostu cały czas patrzyłem na rubrykę w której było napisane doświadczenie i dlatego teraz niemile sie rozczarowałem :(
Prawda->ele powietrza będzie lepszy niż pułapki.Dobrze,że mój Vekk ma Skybringera :) Szkoda,że AN nie dało kobiecych odpowiedników wszystkich klas herosów,bo elemów to tylko chłopów mamy :( W sumie to ciesze sie,że za lochy nagrody nie są aż takie wysokie,bo w końcu nabije poparcie ankowaniem i za samo przejście danego lochu coś wpadnie.Jakbym miał dostać 80k za lochy NM to by lipa była,bo mam wszystkie tytuły w okolicach 40k i dużo pkt by sie zmarnowało :/

Pajonk->oj sesja mi nie służy i to bardzo!Czytam se jakieś pierdoły a myśle o vańkowaniu w GW i tak to idzie.Apropos jeszcze sesji to dziś pierwszy z 3 egzamów napisany na 3,5 :)
Meoje teoretyzowanie na temat pułapek w HM póki co nie ma poparcia praktycznego,bo tego nie próbowałem.Tak tylko sie zastanawiam co i jak.Póki co Ty masz okazje sprawdzać wszystko co Ci do głowy przyjdzie i masz nade mną przewagę.W przypadku trapowanie Mobrina mnie chodziło bardziej o wspomaganie sie pułapkami niż o samo zabicie gnoja nimi.Miałem z nim do czynienia pare razy w NM i najprzyjemniej nie było.Upierdliwy jest też earth ele boss ceratodon(nie pamiętam imienia nai lokalizacji-gdzieś na terenie Asur).
Dziwi mnie tylko,że przegapiłeś taką super szansę do czepienia sie-napisałem,że Black Powder Mine zależy od ranku Nornów podczas gdy zależy od Delvera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 18:45, nieszczescie napisał:

> Gdzie są najlepsze zbroje dla Rangera ? Mogą być elitarne. I jaki mają pancerz ? Chodzi
mi
> o GWP.

Masz tylko propa prawda? Więc wątpie byś miał kasę na elitarne zbroje :P No przynajmniej póki
go nie ukończysz ^^ Zwykłe zbroje z maksymalnym pancerzem znajdziesz w Kuźni Droknara. By
się tam dostać:
a) wykonujesz ostatnią(5) misje na pustyni.
b) wynajmujesz runnera ze Strażnicy bohatera.


Nie jestem taki ciemny jak można to wywnioskować z postów xD.
Nie, mam Propa i GW:EN
W GWEN kupiłem sobie dla rangera 70 pancerz i jestem zawiedziony że więcej sie nie da :(:(:(
Mam Kuźnie Droknara na mapie
Zdziwiony?
Myślisz że około 500k na elite nie starczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z propa na elitki mało wychodzi ^^ To będzie 15k za każdą cześć no i nie zbyt drogie surowce np. ja dla ele musiałem mieć skrawki płótna i chitynowe pancerze do Iceforged. A elitarne zbroje kupisz w: Granitowej cytadeli i w Marhan''s Grotto czyli na polski to chyba Grota Marhana.

PS: nie chodziło mi o to, że jesteś tępy :P Po prostu w propie ogólnie mało kasy jest dopóki się do HM nie dostanie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 20:20, nieszczescie napisał:

Z propa na elitki mało wychodzi ^^ To będzie 15k za każdą cześć no i nie zbyt drogie surowce
np. ja dla ele musiałem mieć skrawki płótna i chitynowe pancerze do Iceforged. A elitarne
zbroje kupisz w: Granitowej cytadeli i w Marhan''s Grotto czyli na polski to chyba Grota Marhana.

PS: nie chodziło mi o to, że jesteś tępy :P Po prostu w propie ogólnie mało kasy jest dopóki
się do HM nie dostanie xD


Kase nadrabiam sprzedażą minipetów i ektoplazmy, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema
mam maly problem robie misje i nie wiem jaka mam teraz zrobic

zrobilem ostatnio misje z shiro co sie rozwalalo 4 portale
teraz nabilem u kurzikow 10k pkt uznania (taki byl quest) i jakiegos questa w jakims lesie nie pamietam nazwy

i nie wiem co mam teraz robic

pomoze ktos
gdzie mam isc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wciśnij "J" i zobacz w dzienniku co masz zrobić i do kogo iść- z tego co pamiętam, będzie to Strażnik Oldritch (czy jakoś tak), albo Hrabia Zu Heltzer w Dworze Zu Heltzer. W dzienniku musisz szukać pod głównym questem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 21:37, czapla56 napisał:

/.../
A nie przypadkiem "L" ?:) "J" to chyba do ustawień broni, ubranka itp w pvp ;]


Eee, możliwe.. zbyt długo chyba nie grałem- tak z przyzwyczajenia walnałem "j" od journal ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 21:39, Budo napisał:

> /.../
> A nie przypadkiem "L" ?:) "J" to chyba do ustawień broni, ubranka itp w pvp ;]

Eee, możliwe.. zbyt długo chyba nie grałem- tak z przyzwyczajenia walnałem "j" od journal ;P


Czapla ma racje , "L" :D

Jest! Wreszcie przeszedłem Gate of Madness! :D Teraz został tylko Abbadon (ale ten Shiro cholernie trudny) , czy Abbadon to taki pikuś i można go rozwalić z hero i henchami? Proszę o jakieśpodpowiedzi dotyczące Abbadona i tej misji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE do CDP.

Czy planujecie wydać Bonus Mission Pack do Guild Wars? Podobno ma się pojawić w sklepach amerykańskich i europejskich i nie wiem czy u nas też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować