Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Jęsli zamienisz up na +30HP to może z 10k wyciągniesz.

Reven->co Ty tak wszystkie postacie po kolei kosisz?Ja tam swoich nie kasowałem,nie licząc mojej pierwszej rangerki(potem zrobiłem taką samą) i rangerki PvP dawno dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 19:32, oOreVenOo napisał:

Warriora też nie mam pociesze Cię , Assasina skasowałem :P

Weź mi nie mów: po najnowszym "apdajcie" solo Ass nie istnieje - Shadow of Haste trwa teraz zbyt krótko, Mo/Me z kosą, którym to farmiłem solo w UW Bladed Aatxe, Grasping Darknessy oraz Smite Crawlery dostał też po dupie - skrócony czas trwania AV i SV + wydłużony cast SoA z 1/4 do 1 sekundy, solo W/Me do UW oparty na AV i SV też będzie miał teraz problemy. :[
I`m using Ugly Talking on ArenaNet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 19:32, oOreVenOo napisał:

Warriora też nie mam pociesze Cię , Assasina skasowałem :P

Weź mi nie mów. Najnowsze uaktualnienie załatwiło solo Assa, solo Mo/Me i solo W/Me. AN chyba naprawdę chce zniechęcić ludzi do grania, bo każdy solo build jest nerfiony w trybie ekspresowym. Wiadomo, że niedługo powstaną następne, ale... takie "ulepszanie" gry nie powinno mieć miejsca tak często.
P.S. Przed chwilą nie dodało mi posta i aktualna treść została zmodyfikowana - ciekawe co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to tam nie rusza-nie farmie solówek w UW ani FoW ani w tego typu terenach.Tylko wkurza mnie,że AN nerfi co tylko popadnie :/ Banda buraków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, prawidłowo. Farm jest OK, jeśli pojawia się balans pomiędzy trudność-zysk
Mi.mo wszystko, farmy UW i FoW powinny być trudne, a nie po prostu banalne ,jak się działo z ostatnimi bulidami.
Mnie tam mimo wszystko nie bierze farm Uw, FoW, ja lubie latać za zielonymi, większa frajda ;P
Wczoraj wyfarmiłem 4x Exuro Will :P Ale to na użytek własny^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast farmie tylko w UW , największy i najczystszy zysk. W 30 minut można bez problemu zarobić od 4 do 20k nawet więc jak sami widzicie dochód jest dość szybki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 10:05, oOreVenOo napisał:

Ja natomiast farmie tylko w UW , największy i najczystszy zysk. W 30 minut można bez problemu
zarobić od 4 do 20k nawet więc jak sami widzicie dochód jest dość szybki.

Nie zgodze sie!Więcej klepałem na Stonereaperze!Raz mi wypadło 4 razy jego zielsko x14k każdy.Jest też kilka innych farmów dośc dochodowych.Choć w sumie jak masz szczęśćie w UW to klepiesz hajs jak pan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany! Widzieliscie ostatnie zmiany w skillach?? Załamka. Totalne osłabienie - to chyba najlepsze okreslenie. Rozwalili mi build Paragona jako protectora. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A potem ludzie się dziwią, że to nerfią. Solo np: w uw jest przegięte.
HumanGhost: Haaa! Trzeba było grać A! Mój A dostał buffa prawie we wszystkim co używam ;D
Critical Strike, Blossom, Mantis, Shroud^^
Jagged Bones szkoda, na MM hero się świetnie spisywało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to przez braki co do ilości postaci w teamach na pvp. P czy D na stałe goszczą w teamach, a RT czy A nie.
Może się to coś zmieni ;)
Factions i tak będzie schodzić jak schodziło, bo kto gra pvp ten ma a takie zmiany na pve są nieznaczące. Za trudno się gra w porównaniu do np: takiego derwisza. Zresztą, nawet nerfa dostał farmujacy A, powód farmerów do grania askiem.
Ni jak to wpłynie na sprzedaż, raczej faktycznie na balans. Myślisz, że ktoś kupi Factions, bo A ma lepsze skille niż miał, a do tej pory nie kupił? :| Kupisz factions, bo black mantis thrust ma recharge 4s?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh oczywiście nie znalazłem GWP u siebie w mieście, natomiast na gram.pl mam takie info przy grze "Dostępność: chwilowy brak towaru, planowana dostawa: 24.01.2006" :S. Może to tylko u mnie występuje taki błąd, mógłby ktoś to sprawdzić? pls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prośba. Czy możecie napisac gdzie występują większe ilosci Scytheclaw i Gravebane Behemoths? Bo na razie znalazłem w Mirror of Lyss 6 grup tych stworów w miare blisko siebie. są gdzieś indziej w większych ilościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 10:04, Selv napisał:

E tam, prawidłowo. Farm jest OK, jeśli pojawia się balans pomiędzy trudność-zysk
Mi.mo wszystko, farmy UW i FoW powinny być trudne, a nie po prostu banalne ,jak się działo
z ostatnimi bulidami.

Uważasz, że farm Assem solo w FoW lub Tombach tudzież Mo/Me w UW jest (właściwie to słowo "był" lepiej pasuje) łatwy? Próbowałeś ich chociaż? Mogę Cię zapewnić, że nie były to łatwe farmy, a z ich opłacalnością bywa/ło różnie. Poza tym ja mam dziwną "wadę": wszystkie OS-y oraz Ecto zbieram, bo mam ochotę zrobić FoW Armora - wybacz, ale nie jestem człowiekiem, który ma multum czasu, żeby iść z drużyną do FoW/UW/Tombów, by walczyć tam przez ~3 godziny i niekiedy nie dostać ani jednego rare materiału. Razu pewnego męczyliśmy FoW: po około 2 godzinach mieliśmy zdropowane 15 OS-ów: mnie przydzieliło jeden, a graliśmy w 6 osób, bo dwie złapały DC - uważasz, że to uczciwe? Niech AN polepszy przyznawanie dropu, gdy idzie się drużyną i/lub zmniejszy koszt FoW Armora. Chyba nie wierzysz, że grając normalnie da się zakupić tę zbroję po jakimś normalnym czasie? Moimi postaciami mam rozegrane ~1k godzin i nawet gdybym zebrał z nich całą kasę to nie miałbym na pół tej zbroi. Cały czas mówi się, że AN dąży do balansu: a ja się zastanawiam dlaczego po każdym nowym "balansowaniu" jest tyle głosów przeciw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jokonur horde idziesz do mines, trzymasz się prawej strony, tam masz 4 grupki+boss (nie da się go zabić, albo bedzie trwac to godzinę), potem idziesz cały czas prawą stroną, masz tam stworki z KD, je omijasz, albo załatwiasz grupkami (czasochłonne) i dreptasz do onieskonczonej ilości gromad tych stworków, bo są one zaraz przy wejściu do innej lokacji, więc jak wybijesz, chyba 4 gromady, używasz przejścia, wracasz i tak aż będzie pełen plecak :)
Jak chcesz wziąść parę gromad na raz (domyślam się, że idzisz D130) to zgiń dwa razy i ubierz kose +30hp.
Jak nie masz takiej kosy, pandij raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak probowałem w Tombach, przeszedłem połwę i zdechłem dosłownie z nudów (czyt. wróciłem do miasta).
Wg Ciebie, trudna grą jest, gdy masz Shadow Form na sobie i masz tłuc mobki, a gdy jest jakikolwiek problem, skasowanie Shadow of Haste? Naprawde, wg Ciebie, to tak strasznie trudne? Problem z tym, że nie trudne, ale czasochłonne i ... tyle.
Odpisałem Ci już na innym forum, że FoW nie musi być dla każdego i jeśli czasu nie masz, to nie znaczy, że gra w jakiś sposób musi Ci udostepniac mozliwość go zdobycia, proste. FoW to prestiż a nie jakiś muss.
Równie dobrze, możesz sobie marudzić, że chcesz solować bonusową lokacje w N, bo nie masz czasu, aby szukać teamów i trwałoby to tak strasznie długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 11:28, Selv napisał:

Odpisałem Ci już na innym forum, że FoW nie musi być dla każdego i jeśli czasu nie masz, to
nie znaczy, że gra w jakiś sposób musi Ci udostepniac mozliwość go zdobycia, proste.

Hmmm jakby nie patrzeć GW jest jedyną grą sieciową, która w założeniu nie miała wymagać spędzania z nią mnóstwa czasu. Niestety jak widać na przykładzie powyższych lokacji ten czas jednak jest wymagany. Owszem: nie jest przymusem posiadanie FoW Armora czy czegokolwiek z lokacji elitarnych, ale... nie powinno się to wiązać z tym, że nawet jak się wygospodaruje czas na przejście całości to na zakończenie po wielu godzinach męki i udręki dostanie się przysłowiową figę z makiem.
Co do nerfu jeszcze jedna sprawa: jedyne sensowne rozwiązanie to takie jakie niedawno zrobiła AN w FoW właśnie. Dodali kilka patroli na trasie prowadzącej do jaskini pająków i już trzeba było kombinować, ale ingerowanie w skille - i to jeszcze tak ostro (vide: AV/SV) to "lekkie" przegięcie. :/
BTW: SoH był znerfiony ze względu na PvP? Czy oby na pewno? Tyle czasu skill był niezmieniany i nagle, po ukazaniu się solo buildu dla Asska, który w głównej mierze opiera się na tym skillu dostaje on takiego nerfa, że można go spuścić w kiblu? Zaiste ciekawe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dawno nerfu nie było a była okazja znerfić to poszło w cholerę. Jakby bulid powstał wcześniej, to i tak zostałby znerfiony dopiero dzisiaj a tak się załapał ;]
Nie mniej jednak, widziałem sporo płakań na shadow of haste jesli chodzi o pvp. Że na gvg do bazy można wejść i w chwile wyjść. Przy obecnych zmianach na ha, taka zmiana jest wręcz niezbędna bo teraz mocno liczy się tam mobilność. Pomyślałeś o tym w ogóle, czy tylko zaraz `znerfili farme !` Gdyby chcieli znerfić farmę A, to popsuli by shadow form.
Zresztą, tego skilla znerfiono już 19stego stycznia, czemu wtedy nikt nie płakał? To było w ogóle zanim ten bulid się pokazał szerszej publice. Dalej będziesz się trzymał teorii spiskowej? AN pewnie nawet nie wiedziała 19stego, że taki coś jest ;|
W GW to umiejętności nie czas spędzony wpływają na szanse w walce. FoW armor w ogóle szans nie zmienia, więc nie widze problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 12:23, Selv napisał:

Gdyby chcieli znerfić farmę A, to popsuli by shadow form.

Krótki czas trwania, długi recharge: co tu nerfić? ;)

Czy naprawdę nie zastanawia Cię, że pod nóż poszły również wszystkie te skille, które ostatnio są tak popularne w solo buildach?
[Dobry humor mode: ON]
Najlepiej gdyby były dwa zestawy skilli: jeden dla grających PvE, a drugi dla graczy PvP - różniące się właśnie takimi rzeczami jak czas trwania, recharge itp. :D
[Dobry humor mode: OFF]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować