Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

A myślisz że na guru takie jelenie i dają 15k ? Hehe. Po tym cholernym nerfie co teraz był nie da się farmić w UW a dokładnie tam gdzie występują spidery , nawet przy Illusion magic 10 , SV trwa tylko 8 sec ! Chore ! Wszystko znerfią do jasnej cholery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko.
Czy N/D z kosą może wymiatać na solo farming i na PvE ?
Otóż pomyślałem że Necro/Dervish może być ciekawy. A więc zmieniłem prof.2 na dervisz..świetnie wychodze za Kamadan (a jak!) i testuje...no dobrze 1lvl poszedł za jeną strzałą. Boss 6lvl za trzema(kosa mam max). Pozniej pokonuje sobie tak Acolite Of Grenth... dobra mam elitka ale patrze bezsens , jakoże nie mam ,,Misticism,, moge używać tylko na 10sek a to mi jest potrzebne jak... A wiec tak sobie myśle czy nie wrócić do starego,dobrego D/Mo w stylu Healing Party :P i Blood Magic a także troche od Cruses. Jednak coś skrzypi z tym N/D a mainowicie.

1.Czym sie tam leczyć dervem, bo kardzież zycia to nic takiego dla necro?
2.A może by tak grać moim warriorem ? :D
3.N/D bez kosy nie bedzie juz tak fajny i na gówienko sie zda :P

Ale...
Mógłby mi ktoś dać taki build żeby wymiatać? Czy to raczej niemożliwe ?
(Plz nie piszcie tak: Sprawdz na guidwiki.com tam masz buildy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz w życiu pofarmiłem solo. Nie ma się co śmiać ;P
Po początkowym zgrzytaniu zębami i rzucaniu takimi klątwami, że necro wysiada, z czasem, po drobnych modyfikacjach było już o niebo lepiej :) Wiem, że daleko mi do wyjadaczy, ale wolę małymi kroczkami, a do celu.
Wypał mi z potworka ciekawy młotek (w moim mniemaniu ciekawy), ale podejrzewam, że zda się tylko na upy. Obczaiłem cennik amerykański i wygląda, że parę k można na upach z niego zarobić :)

20070202232431

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 23:43, Bambusek napisał:

Mi wypoadla inna zabawka i jestem ciekaw, za ile można by ją sprzedać:


Mało. Jakieś 5k do 10k. Powyżej tego raczej nie, jakiemuś nobowi moze się uda za więcej sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 07:18, HumanGhost napisał:

> Mi wypoadla inna zabawka i jestem ciekaw, za ile można by ją sprzedać:

Mało. Jakieś 5k do 10k. Powyżej tego raczej nie, jakiemuś nobowi moze się uda za więcej sprzedać.


Jak noob to tylko Jaks Bend (Polecam). Nazywam Jaks''a Krainą Noobami Plynąca:)). Nawet jak ci się nie uda za pierwszym razem sprzedać to poczekaj bo warto...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Walgierz jak na pierwszą zdobycz całkiem całkiem :-) Jeśli nie zrypiesz broni za pierwszym razem przy wyciąganiu upów wyjmij 20/19 oraz 29HP , trochę zgarniesz za to. Tylko jedna sprawa , młoty na PvE są raczej nie używane będziesz miał problemu ze sprzedażą tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zostaw go dla siebie, to dobry młot a ja np lubię z nimi biegać pve :)
Lepiej można zarobić na innych rodzajach broni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych cenników, co sam Ci poleciłem... Na upy nie patrz, nikt ich nie updatuje, a od możliwości wyciągnięcia każdego ze 100% szansą stały się tanie (nawet niektóre perfy). Tutaj radzę www.guildwarsguru/auction, tam wejść do działu Upgrades idąc kategoriami poszukać swojego. Od razu widać, za ile ludzie próbują je sprzedawać i jak im to wychodzi.
Sam młotek to taki standard dla niebogatego woja chcącego sobie pomłotkować bez greena/ładnego złotka. Skin nie jest rzadki, radzę zostawić dla swojego woja (nie będzie szkoda scustomizować).
Jakiego necro używasz do farmy (build)?

@barteq

Nie do końca chyba łapiesz ideę farmu. Farm polega na załatwianiu stworków na lvl 20 i wyżej, z tych małych nic nie leci i można je kosić wszystkim. N/D nie ma co łączyć, bo ani kosą nie pomachasz (mały armor, brak zdolności uzupełniających się), a przy graniu nim bez kosy możesz ew. spróbować połączyć blood magic z earth prayers i zrobić combo Blood Bond + Mystic Regenration + Mystic Sandstorm (wydaje się dobrym pomysłem na walkę z drużyną, ale nie próbowałem, a i żadne inne kombinacje mi nie przychodzą na myśl przy N/D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety musze sie z Tobą w tym momencie zgodzić :/ Wczoraj próbowałem farmić Stonereapera,ale na 6 prób zabiłem go 2 razy :/ Albo wyszedłem z formy,albo znerfili któryś skill.
Czy ktoś wie czy następujące skille zostały znerfione:Smite Hex,Remove Hex,Scourge Sacrifice?Wydawało mi sie,że sam Craw Stonereap też został znerfiony.Niech cholera weźmie AN!Po co oni tak wszystko nerfią?Nie mogliby zrobić cholernej utopii-wszystko łądnie i łatwo samo sie farmi i każdy ma dużo hajsu dzięki temu? :/
Wczoraj chciałem pójśc na Heketów jako 130HP derwisz,ale kurde okazało sie,że mystic regeneration jest prawie na końcu gry :( Co do sprzedaży Stonereaperów to raczej nie sprzedam za 15kafli,ale za 10 być może sie da.Tak czy inaczej za 8 kafli powinny iśc reapery a to w czasie zimy farmerów zawsze coś!Póki co handluje materiałami na guru jak za dawnych czasów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odblokuj Mistic Regeneration w pvp, a potem kup derwiszem go u dowolnego skill trainera w pve.
Gdzie farmisz hekety? Te na wyższym lv wrzucają Deep Wound i przerywają ataki swoimi ;(
Nie do farmienia innymi słowy dla mnie.
130 chyba najlepiej się sprawdza na behemoth`ach i jinach.
No i na Exuro :P
Mam już 5 Exuro Will^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 12:44, Selv napisał:

130 chyba najlepiej się sprawdza na behemoth`ach i jinach.


Potwierdzam. Behemothy padają jak muchy. Djiny też nie stanowia większego problemu. Juz mam taktykę na łatwe ubijanie Roaring Etherów. Problem niekiedy stanowią dla mnie Diamond Djiny. Jak sa dwa to kurde, ale mi nie idzie. Muszę z końcu zieloną kosę kupić.
Masz coś na sprzedarz dla 130hp? Najlepiej Scythe of Corruption. Nigdzie tego kupić nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jarzy ANet nerfi wszysko po kolei , skill SV został znerfiony do tego stopnia że jeżeli monk również nie ma SV to nie pofarmisz na spiderach w UW. Stonereaper na pewno został jakos znerfiony to łatwy farm , Exuro jest po pierwsze banalny , po drugie to szybki farm. Sama laska Exuro Will jest cienka i szczerze powiedziawszy trudno ją sprzedać , mam ją i nie jestem z niej zadowolony nadal używam tylko Rago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pofarmić te leszcze koło Kodonur Crossroads.Dobry pomysł z tym "odblokiem" w PvP-zupełnie o tym zapomniałem!Zara stworze postać PvP :D

Reven->wiem,że AN nerfi.Biadolisz już o farmie w UW od kilku postów.Musisz przestań jojczyć i znaleźć jakieś inne źródło dochodów.Ja staram sie znaleźć jakieś farm-miejsce,które jest w miare łatwe i szybkie.Póki co próbuje skończyć moją aską GWF i grinduje jej herosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 11:44, DragonLord napisał:

Tutaj radzę www.guildwarsguru/auction, tam wejść do działu Upgrades idąc kategoriami poszukać swojego. Od razu widać, za ile ludzie próbują je sprzedawać i jak im to wychodzi.

Na to nie wpadłem :) Dzięki, teraz rzadziej będę Was męczył :D

Dnia 03.02.2007 o 11:44, DragonLord napisał:

Jakiego necro używasz do farmy (build)?

Nie mam necro. Tylko klnę gorzej niż on :D
Biegam niemal wyłącznie moim W/Mo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Exuro to na użytek własny :P
Herosi z tym biegają, dla nich to idealna broń :)
Szkoda im kupować Rago :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować