Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2007 o 20:53, m4teU5z napisał:

Ile dostanę za te itemki ? Myśle ze +30 hp do axe pójdzie za około 10 k ?


Szkoda, że Shadow Blade ma takie dupne upy, ale 10k możesz wołać... łuk na oko jakieś 5-10k ale moge sie mylić, a up 30hp do axe''a możesz nawet sprzedać drożej- do 20k, chociaz ostatnio dość ciezko sprzedać upy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK mały sklepik, bo czyszcząc Storaga cos mi sie znalazło a ze farmic mi sie nie chce w fowie bo: a)slaby drop b) zadlugo trwa wiec proboje zarobic na 15k armor dla derwisza na tradzie no wiec:
1) Mini jungle troll b/o 6k
2) mini siege turtle b/o 20k (X2)
3) mini jade armor b/o 18k
4) Victos Bulwark b/o 15k
narazie tyle jak cos need to odpisac na posta i podac nick do kogo sie zglosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 20:53, m4teU5z napisał:

Ile dostanę za te itemki ? Myśle ze +30 hp do axe pójdzie za około 10 k ?

1->bardzo ładny staffik.Myśle,że dostaniresz za niego z 10kafli.Tylko 10,bo skin słaby i inskrypcja nie za ciekawa,ale ogólnie staff w porządku.
2->totalny szmelc.10/20 enchant sprzedasz za ok.8-9k.
3->słaba broń.10/20 enchant sprzedasz za jakieś 4k.Ebn string to wartość ok.1k
4->axe +30HP spokojnie opchniesz za 15k.Jeśli wystawisz na guru to zaryzykowałbym cene ok.20k.

Solstheim->co to znczy b/o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 22:45, Jarzy napisał:

Solstheim->co to znczy b/o?


gw.pl -> buy out, czyli jak napiszesz teraz sols''owi np. "3. b/o" to oznacza, że kupiłeś jade armora za 18k i już nie ma targowania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzaliście swoje profile w xfire (o ile takie macie)?
Zamiast Guild Wars jest - "Diego - Wolf Pup Rescue" :-D
Wie ktoś może co ta za gra? Brzmi po prostu świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała zmiana , ale nie wiem w ogóle czy kogos to interesuje:
1)mini jungle trol b/o 5k
2) siege turtle b/o 20k (został juz tylko jeden)
3) mini jade armor b/o 18k
4) sprzedane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie zamieszczamy tutaj ogłoszeń, sprzedawać można np na gw.pl, a za turtla dałem wczoraj 15k wiec nie przepłacać ludzie ^_^

btw wbijać do LA, jaja jak cegły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde,zawsze mnie omijają najlepsze motywy :/
Ile pkt.zebrałeś w Xunlai Tournamencie?Ja zebrałem 21,czyli równo 10 flaszek :> Moje typy były takie:
1.Idiot Savants,2.Esoteric Warriors,3.??,4.Omnious Latin Name,5.Winners Remorse,6.Team Everfrost,7.Battery Powered Best Friend,8.Mostly Hamrless.Tylko z 8 mejscem troche sie machnąłem,ale generalnie odstępstwa od wyników miałem raptem 1 miejsce.Wiedziałem,że Japończyki sie nie obronią,bo oni w GW raczej niweiele znaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 10:55, Jarzy napisał:

Ile pkt.zebrałeś w Xunlai Tournamencie?Ja zebrałem 21,czyli równo 10 flaszek :>


No to ja będę miał podobnie, może trochę mniej...Tylko że nie wiem gdzie sprawdzić te wyniki, z żuczkami gadałem, w profilu grzebałem i nigdzie tego nie ma xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbe, jezeli ktos posiada trial keya do Guild Wars to jesli moze niech mi go przesle na gg 3185581 , zastanawiam sie nad kupnem gierki i chce sobie zobaczyc co i jak . Z góry Thx . Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok ;-) jakby tu zaczác ... no wiec, polecé znów totalná amatorszczyzná, ale w koncu muszé sie dowiedziec. Jak ksztaltujá sie ceny poszczególnych upgrade''ów (np. axe ew. hammer haftów, czy tez bowstring''ów - icy, ebon, fiery, i tym podobnych elementalnych dupereli)? Nurtuje mnie ta sprawa, bo wczoraj spotkalem kolesia, który zwyczajnie mnie wysmial gdy powiedzialem, ze Ebon String sprzedaje za 1k. Zatem ... który z nas mial racjé?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wejdź na gwguru, trade forum, price check i upgrade pricing guide, czy coś takiego. Od tamtych cen przewaznie trzeba odjąć trochę, ale ogólnie będziesz miał rząd wielkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu wyśmiał ,bo ebon string akurat jest tyle warta!Częściej dostaniesz za nią 500g.1k to jest taka górna granica.Co do up''ów to najlepiej idą upy do mieczy,kos i włóczni a najgorzej do staffów,sztyletów i młotów.Reszta tak średnio schodzi.Co do mieczy to upy do nich gładka schodzą.Zwykle +25HP do innych broni idzie słabo a do miecza spokojnie puścisz go za 1,5k.Całkiem nieźle idą upy do toporów.W łukach liczą sie tylko 30HP,20/20 sunder i zealous.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynki są na gw.com.Masz podane tabele z oczekiwaniami a potem jest opcja "Final Standings".Policz sobie pkt. i zobacz ile flaszek zbierzesz :D Ja spróbuje swoje zhandlować za 10k każdą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 15:14, Jarzy napisał:

Wynki są na gw.com.Masz podane tabele z oczekiwaniami a potem jest opcja "Final Standings".Policz
sobie pkt. i zobacz ile flaszek zbierzesz :D Ja spróbuje swoje zhandlować za 10k każdą :P


No ale jeszcze dokładnych wyników nie ma...Wiem tylko, że 6 z 8 moich typowanych gildii przeszło do 1/8 a w ćwierćfinałach są trzy, które typowałem na podium. Czyli mogę liczyć na co najmniej 3 miksturki, w porywach 5-10 :) Poczekamy zobaczymy. Tylko jak to jest łączone z moim kontem w grze, bo konto w Tournament House założyłem na innego maila...

Z innej beczki - około godziny 14 miałem 7 fame points, teraz mam 29 :) Super teama znalazłem, doszliśmy *prawie* do 5 komnaty xD Teraz byle do r14 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 15:21, qrczak90 napisał:

Tylko jak to jest łączone z moim kontem
w grze, bo konto w Tournament House założyłem na innego maila...


Jak się rejestrowałeś i nie podawałeś tego samego e-maila na jakim się logujesz, to niestety nic nie dostaniesz. A było przy rejestracji pokazany obrazek jaki e-mail masz podać :P

Czyli wygraliście relikty w Unholy Temples? Czy mieliście skipa do Dark Chambers?
Tak poza tym to fame rzeczywiście fajnie leci. Prawie 200 już nabiłem w ten weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I stało się jestem dumnym posiadaczem Guild Wars :) tzn. pierwszych dwóch części :)
I tak mam pytanko, stworzyłem sobie wojownika, dobiłem do czwartego xD poziomu i decyzja odnoście drugiej profesji nadal nie podjęta. Kilka osób raziło mi wybranie jako pomocniczą mnicha, podobno dla początkujących najlepszy wybór. Jednak przypadkiem wykonałem zadanie dla mesmera i zyskałem dostep do kilku najprostszych umiejetności i powiem, że gra mi się wyśmienicie. Stad pytanko co wybrac dla newbie?? Mnich czy mesmer jako klasa pomocnicza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 16:46, DEViANCE napisał:

Jak się rejestrowałeś i nie podawałeś tego samego e-maila na jakim się logujesz, to niestety
nic nie dostaniesz. A było przy rejestracji pokazany obrazek jaki e-mail masz podać :P


Hmm, teraz sprawdziłem i dziwna sprawa jest. Bo loguję się na maila z Gmaila, a jak chcę zmienić (już po zalogowaniu w Tournament House) to się pojawia z Onetu (czyli to z GW). Jakoś to będzie :P

Dnia 01.04.2007 o 16:46, DEViANCE napisał:

Czyli wygraliście relikty w Unholy Temples? Czy mieliście skipa do Dark Chambers?


Nom, dopiero w Dark Chambers nas dopadli. Ale trzeba im przyznać, że dobrą ekipę mieli. Niby zwykły IV spike, ale muszą ze sobą długo grać bo mieli koordynację co do 0,1 sekundy. A my dodatkowo graliśmy 7/8, więc nie było szans.

Dnia 01.04.2007 o 16:46, DEViANCE napisał:

Tak poza tym to fame rzeczywiście fajnie leci. Prawie 200 już nabiłem w ten weekend ;)


A jesteś w jakiejś gildii PvP, czy z PUGami grałeś? Dawaj swoje IGN, bo chcę z Tobą w takim razie grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować