Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2007 o 16:47, boogie85 napisał:

Stad pytanko co wybrac dla newbie?? Mnich czy mesmer jako klasa pomocnicza??

Ja polecam mesmera (mam na 6 poziomie). Ma kilka ciekawych umiętności :P Teraz gram nekromantą - mnichem xD (9lvl), i cholernie żałuje że wybrałem monka a nie np. elementaliste. Moim zdaniem słaba klasa pomocnicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mesmer? Pewnie ten Conjure Phantasm tak Cię zauroczył... Absolutnie nie bierz mesa, jego zapotrzebowanie na energię jest za duże, a degeneracja nie będzie robiła na wrogach na 20/24/28lvl żadnego efektu. Monk może być (potem przyda się kilka jego skilli do farmu) dzięki skillom jak Vigorous Spirit czy różnym rezom (Rebirth), reszta klas raczej albo nie pasuje, albo ma przydatne umiejętności w momencie, gdy już można dowolnie zmienić klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No po prostu gratuluje twoim radom....
Ludzie, jak się nie znacie to się ... nie wypowiadajcie, to jest totalne noobstwo... Jak możesz próbować radzić co do spraw związanych z klasami, skoro twoje postacie nie przeszły 5% gry, w pre każda klasa rozwala wszystko bez problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 17:17, Paoro napisał:

Moje pytanko brzmi jak lajtowo zacząć, czyli kilka wskazówek na dobry poczatek w Guilda Wars??


Zrób wszystkie questy na secondary, żeby zdobyć dużo expa i nie sprzedawaj przypadkiem czarnej farbki jak Ci wypadnie poniżej 8 000. Poczekaj z kupnem broni az sie zorientujesz w cenach i nie daj sie naciągać ;]
To tyle, reszta odkryjesz sobie sam, a jak będziesz miał jakieś konkretne pytania to wal śmiało, miłej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mesmera przydaje sie dokładnie kilka skilli na palcach jednej ręki (Leech Sig do przerywania, Hex Breaker wiadomo, może cos jeszcze...) ogólnie nie polecam tej klasy. Za to polecam Ci rangera, albo monka jeśli zaczałeś zabawe w proph, a w F możesz pobawić sie z A, albo Rt. Oprócz tego spotykani sa jeszcze W/E (armory i shock/gale), rzadziej W/N (plague touch). Ogólnie jak grasz warem to grasz primary secondary są do konkretnych zastosowań (farm), albo typowo pomocniczo. Moje buildy do gry warkiem mają zasadniczo tylko skille primary (czasem 1 sec).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 17:37, Adamzzz napisał:

Kim najlepiej zacząć przygodę w Nightfall? Jakie profesje połączyć, by powstał smakowity mix?

Weź wojaka jeśli nie masz pojęcia o grze.Jeśli co nieco kumasz to weź derwisza,necro albo ele-radocha gwarantowana.Druga klasa jest bez znaczenia.Ja zwykle wybieram mnicha jako drugą klase,bo ma wielokrotny res.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 17:40, Jarzy napisał:

> Kim najlepiej zacząć przygodę w Nightfall? Jakie profesje połączyć, by powstał smakowity
mix?
Weź wojaka jeśli nie masz pojęcia o grze.Jeśli co nieco kumasz to weź derwisza,necro albo ele-radocha
gwarantowana.Druga klasa jest bez znaczenia.Ja zwykle wybieram mnicha jako drugą klase,bo ma
wielokrotny res.


Kumam już nieco, a Patron? Opłaca się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 17:37, Adamzzz napisał:

Kim najlepiej zacząć przygodę w Nightfall? Jakie profesje połączyć, by powstał smakowity mix?


Ele/Warrior i kategorycznie nic innego!!
;]
A tak na serio to sprawdź sobie, zastanów sie jaki styl gry preferujesz i wybierz primary profesje, potem napisz secondary a my pomożemy. W gw nie ma najlepszej profesji, każda jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 17:25, Budo napisał:

To tyle, reszta odkryjesz sobie sam, a jak będziesz miał jakieś konkretne pytania to wal śmiało,
miłej gry.


A jak wygląda sprawa z przyjmowania do gildii? Kiedy warto zacząć się starać (zeby tak zaraz nie odrzucili oferty), z jakiego mniej więcej przedziału trzeba mieć expa, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 01.04.2007 o 16:53, qrczak90 napisał:

A jesteś w jakiejś gildii PvP, czy z PUGami grałeś? Dawaj swoje IGN, bo chcę z Tobą w takim
razie grać :P


Nie PvP tylko GvG ;) A HA gram z sojuszem tylko, czasami ze znajomymi spoza sojuszu. A tak to z pugami w ogóle nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 17:43, Paoro napisał:

A jak wygląda sprawa z przyjmowania do gildii? Kiedy warto zacząć się starać (zeby tak zaraz
nie odrzucili oferty), z jakiego mniej więcej przedziału trzeba mieć expa, itp.


Wszystko zależy- moja gildia np otwiera własnie rekrutację i wymagania są opisane na moim gramsajcie. Niektóre gildie pvp wymagają konkretnego rank (czyli zaawansowania w pvp), inne wymagają grania np minimum raz w tygodniu, albo nawet codziennie, jeszcze inne wymagają wpłacania factionów na gildię.
Gildie grające for fun przewaznie biora ludzi bez wzgledu na poziom zaawansowania.

Adamzzz---> niestety nie pomogę bo nie mam Nf, ale patrona dobrze połączyć z wojem, to siur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z zakresu tych lekkich :)
Od ilu śmierci postaci zaczyna się wstyd?
Inaczej mówiąc chciałbym się dowiedzieć ile razy średnio postać na 20. levelu wącha kwiatki (/deaths)?

Pytam bo miałem 9 poziom i dwie śmierci, a potem dobrałem się z jakąś narwaną łowczynią, która bez sensu i bez taktyki rzucała się za murem na każdego Charra i w ramach pomocy dobiłem statystyką do 8. Potem wolałem iść już sam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 17:47, Budo napisał:

Wszystko zależy- moja gildia np otwiera własnie rekrutację i wymagania są opisane na moim gramsajcie.
Niektóre gildie pvp wymagają konkretnego rank (czyli zaawansowania w pvp), inne wymagają grania
np minimum raz w tygodniu, albo nawet codziennie, jeszcze inne wymagają wpłacania factionów
na gildię.
Gildie grające for fun przewaznie biora ludzi bez wzgledu na poziom zaawansowania.


No jeszcze jedno pytanko mam: A jesli chodzi o te gildie, to radzisz: jak najszybcjej dołaczyć do jakies gildii, czy dopiero jak moja postać bedzie juz bardziej doświadczona? Co za plusy ma członkostwo w gildii? czyli czy ogólnie opłaca się być nawet w gildii for fun, czy dołaczyć dopiero po zdobyciu doświadczenia i spełnieniu powiedzmy tych warunków rekrutacyjnych do jakies lepszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2007 o 18:05, Olamagato napisał:

Inaczej mówiąc chciałbym się dowiedzieć ile razy średnio postać na 20. levelu wącha kwiatki
(/deaths)?


jako początkujący gracz powiem Ci, że na 2o levelu miałem 100? 150? coś koło tego. żaden wstyd, nikt Ci do statystyk nie zagląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować