Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

W sumie opcja ciekawa :D Jeszcze teog nie próbowałem.Ale kto w tychczasach bierze boon prota?Przecież to już dawno zostało znerfione :/ Już lepiej wziąć Light of Deliverance Mo.

Zebek->gratuluje inwencji.Nie lepiej byłoby sie zapytać sprzedającego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 10:13, Pajonk78 napisał:

> Co do tej kostki to zawsze każdy kolo może dać 100 i wtedy ciągle będzie remis.
Niech zgadnę: nie masz pojęcia jak działa komenda /roll x? Otóż: dwaj gracze dają np. /roll
50 i dla każdego z nich osobno jest generowana losowo liczba od 1 do 50 - szansa na
remis jest niewielka. :P Liczba po tej komendzie oznacza jedynie zakres losowania.

Tak myślałem ;) Pojęcia nie miałem,bo wcześniej nie używałem tejkomendy,bo nie wiedziałem nawet o jej istnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako bonus dostalem 2 klucz, wiec za bardzo sie nie przejmuje

A przy tych cenach w sklepie co byly do tej pory, to lepiej kupowac na allegro
Kupilem juz tam nightfalla i wszystko jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 09:24, Zebek napisał:

Jak rozroznic ze wersje ktora sie ma to wersja trialowa lub pelna?


W ustawieniach konta jest informacja o wszystkich kluczach, które zostały wpisane na danym koncie.

P.S. Dzięki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie natury technicznej
Jesli przeinstalowalem system i nie chce ponownie sciagac wszystkich aktualizacji czy wystarczy ze przekopiuje ten ogromny plik GW.DAT do nowego folderu z gra w nowym systemie????
Pytanie moze glupie ale dla mnie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 10:34, Zebek napisał:

Pytanie natury technicznej
Jesli przeinstalowalem system i nie chce ponownie sciagac wszystkich aktualizacji czy wystarczy
ze przekopiuje ten ogromny plik GW.DAT do nowego folderu z gra w nowym systemie????
Pytanie moze glupie ale dla mnie wazne


Nie jestem pewien na 100%, ale wydaje mi się, że tak.

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z protem jest dużo łatwiej, nie wyobrażam sobie niektórych momentów bez guardiana czy prot spirita. Shielding Hands też daje rade. Mój boon prot naprawdę daje rade. Od wyjścia nightfalla biega i ma się dobrze.
Light of Deliverance ma heal mo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pytania.

1. Czy jedna postać może grać w podstawe i 2 dodatki czy do dodatków trzeba nową postać tworzyć??

2. Czy da sie sprawdzić swoje konto nie instalując gry? bo nie wiem czy pamietam nick i haslo a niechce mi sie instalowac gierki tylko po to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 15:04, Rafcio Master napisał:

Czy pudełka GWF Assasain i Rytualist róznia się zawartością czy tylko wyglądem pudełka?

Tylko wyglądem zewnętrznym pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 13:28, Pajonk78 napisał:

1. Tak.

Twoja odpowiedź jest nieprecyzyjna. Da się grać jedną postacią w podstawkę i dodatki czy trzeba tworzyć oddzielne postaci? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wole kupić sobie w sklepie normalnie a nie bawić sie z Allegro.

Selv->wiem,że Deliverance to jest mnich leczący i właśnie o to mi chodziło.Boon prot był kiedyś tam nerfnięty i nie sotsowałem go,bo jak grałem moją derwką to Tahlkora rzucała na wszystkich enchanty jak głupia i wypalałą sie z energii za szybko.A ja często używałem skilli "palących" enchanty i Tahlkora nie miała siły rzucać enchantów,więc została WoH healerem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się jej da same czary za 5 many+ OoB to naprawdę fajnie idzie. Bez OoB to szkoda w ogóle czasu a z resztą EM sobie herosi nie radzą.
U mnie ma Guardiana, Prota, Revelsala, Boona, OoB, dwie zdejmowaczki kondycji (w nightfallu ich po prostu masa byla) i shielding hands.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Jarzy & Selv
W HB zdecydowanie lepiej jest spamować duszki, niż brać jakiegokolwiek monka. Teraz już to zmienili, ale dawniej można było zaspiritować całą centralną kapliczkę i campić tam aż do zwycięstwa. Nie było na to countera, oprócz SF/SH a to i tak dało się obejść. Teraz zmienili - i dobrze, bo jest bardziej zbalansowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 16:08, Selv napisał:

Jak się jej da same czary za 5 many+ OoB to naprawdę fajnie idzie. Bez OoB to szkoda w ogóle
czasu a z resztą EM sobie herosi nie radzą.
U mnie ma Guardiana, Prota, Revelsala, Boona, OoB, dwie zdejmowaczki kondycji (w nightfallu
ich po prostu masa byla) i shielding hands.

Build wydaje sie dobry.Z tym,że trzeba wrzucić troche w Death Magic(o ile sie nie myle to OoB jest death).

Qrczak->No i dobrze.BTW-co to jest SF/SH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 23:05, Jarzy napisał:

Qrczak->No i dobrze.BTW-co to jest SF/SH?


Searing Flames lub Savannah''s Heat. Bodaj najlepsze AoE Ele przeciwko duszkom (bo jednak MS zbyt łatwo przerwać).
OoB to Offering of Blood chyba? No to zgodnie z nazwą raczej Blood a nie Death :P Tak mi się przynajmniej wydaje, bo używam tego od czasu do czasu jak toucherem gram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować