Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2007 o 15:46, Jarzy napisał:

Qrczak->ja stawiałem na 1 miejscu Idiot Savants a na drugim dałem Esoteric Warriors.Supernovy
wcale nie wstawiłem.Jak mi powiesz jak zrobić screena z mojego typowania i gdzie go potem szukać
to zamieszcze swoje typy.
Znasz w ogóle te gildie,prócz Idiot Savants?Bo ja nie :P


Wejdź sobie na stronę logowania: http://www.guildwars.com/competitive/xunlai_tournament_house/login.php?lang=pl
I na dole masz te typy, które ja wkleiłem.

Ja żadnej z tych gildii nie znam, zrobiłem sobie tabelkę i na jej podstawie wytypowałem; kierowałem się głównie % wygranych, Everfrostów dałem przed Esoteric, bo mają najwięcej wygranych z całej stawki (i to ponad 100 więcej niż wszyscy inni). Supernova powinna obronić honoru Japonii, więc mam nadzieję, że nie zawiodą i zmieszczą się w pierwszej ósemce ;)

20070331160101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za późno już na zmiany.Szkoda,że nie widziałem tej tabeli wcześniej :/
Kiedy będą ogłoszone wyniki turnieju i zarazem wyniki typowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 16:23, Jarzy napisał:

Za późno już na zmiany.Szkoda,że nie widziałem tej tabeli wcześniej :/
Kiedy będą ogłoszone wyniki turnieju i zarazem wyniki typowania?


Nie widziałeś przedtem, bo ja sam ją zrobiłem (Copyright © by Qrczak) w open office :P Żuczki w Kamadanie/LA/Kaineng mówią, że turniej trwa od 28 do 31 marca, więc wyniki powinny być jutro...Liczę na co najmniej 20 syropków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To prawda- większa liczba ludzi spotyka sie tylko w miastach/misjach/outpostach i stamtąd można sie wybrac dopiero razem na wspólne wycieczki (przeważnie 8 osób). Jest tak we wszystkich częściach i wg mnie nie psuje to klimatu, a wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się (od paru lat ;P) nad kupnem GW. I nie wiem, którą część kupić. Polecacie podstawkę - wiem. Chce się jednak dowiedzieć, jak w podstawce wygląda PvP w porównaniu z dodatkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że RiSC nie załapał się :( Niewiele brakowało w sumie. Ja na pierwszym miejscu obstawiłem eF, następnie EW, a jako trzecie iQ. No i na czwartym miejscu uklasyfikował się u mnie Meow, gildia, która prawie codziennie trzyma HoHa i trudno ją stamtąd wyprzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 17:13, lampak napisał:

Zastanawiam się (od paru lat ;P) nad kupnem GW. I nie wiem, którą część kupić. Polecacie podstawkę
- wiem. Chce się jednak dowiedzieć, jak w podstawce wygląda PvP w porównaniu z dodatkami?


Są dostepne tylko podstawowe tryby, tzn Ca, Ra, Ta, Ha, Zaisheny, oraz GvG (guild versus guild)- nie ma natomiast trybów z dodatków takich jak alliance battles z factions, który wg mnie jest jednym z lepszych trybów pvp :)
Ogólnie i tak jest sporo możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 17:20, Budo napisał:

> Zastanawiam się (od paru lat ;P) nad kupnem GW. I nie wiem, którą część kupić. Polecacie
podstawkę
> - wiem. Chce się jednak dowiedzieć, jak w podstawce wygląda PvP w porównaniu z dodatkami?


Są dostepne tylko podstawowe tryby, tzn Ca, Ra, Ta, Ha, Zaisheny, oraz GvG (guild versus guild)-
nie ma natomiast trybów z dodatków takich jak alliance battles z factions, który wg mnie jest
jednym z lepszych trybów pvp :)
Ogólnie i tak jest sporo możliwości.



A jest jakiś tryb pvp, 1vs1 ? Bo z chęcia bym sobię pograł tak, ale nie wiem czy wogule jest coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 17:51, m4teU5z napisał:

A jest jakiś tryb pvp, 1vs1 ? Bo z chęcia bym sobię pograł tak, ale nie wiem czy wogule jest
coś takiego.


1v1 w GW w ogóle nie ma. Jest HB (Hero Battle), w którym dowodzisz 3 swoimi bohaterami, więc to na upartego można podciągnąć pod 1v1. Duela można też zrobić przez Guild Halla, ale nie jest to traktowane jako tryb gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
No przez gildie to wiem, a HB tez już walczyłem ale nie podoba mi się. czyli niestety tak jak podejrzewałem nie ma takiego trybu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 17:59, qrczak90 napisał:


Przez gildie to wiem, a w HB też grałem ale jakoś mi się nie podoba. czyli tak jak podejrzewałęm niestety nie ma takiego trybu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 17:14, DEViANCE napisał:

Szkoda, że RiSC nie załapał się :( Niewiele brakowało w sumie. Ja na pierwszym miejscu obstawiłem
eF, następnie EW, a jako trzecie iQ. No i na czwartym miejscu uklasyfikował się u mnie Meow,
gildia, która prawie codziennie trzyma HoHa i trudno ją stamtąd wyprzeć.

Skąd masz wyniki?Szukałem na gw.pl i gw.com i nic tam nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 20:00, Jarzy napisał:


Skąd masz wyniki?Szukałem na gw.pl i gw.com i nic tam nie ma :/


Powiedziałem, że ja tak obstawiłem :P
eF 2-0, tag 2-0, iQ 2-0, Vibe 2-0, MH 2-0, EW 2-0, OUT 2-0, ipod 2-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 20:17, gothicsheep napisał:

Mam pytanie, czy można ściągnąć gdzieś triala Guild Wars (obojętnie jaką wersje), tak jak miało
to miejsce w CDA


ściągnąć sobie możesz - ale bez kupionego klucza aktywacyjnego nie pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 20:31, Azrathel napisał:

ściągnąć sobie możesz - ale bez kupionego klucza aktywacyjnego nie pograsz.

Mam już klucz (dzięki b....e ^_^), skąd mogę to teraz pobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i głupie pytanko, ale dostałem się do lokacji "Sacred mesa", tam mam zrobić trzy zadanka, nie wiem natomiast jak uruchomić portal (są trzy kamienie z runami), żeby przejść dalej i je wykonać. Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować