Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2007 o 23:24, walgierz napisał:

Prośba o wycenę.
Warto to próbować sprzedać/wystawić na aukcję? A może wyciągnąć jakieś upy?


Od góry idąc:
1. Zamień inskrypcję na +5^50 i można za 10k spylić (może troszkę więcej, może mniej);
2. Z tego sobie weź inskrypcję do pierwszego itema, ewentualnie możesz ją sprzedać solo, jeśli nie chce Ci się krzyczeć - bo nie gwarantuję, że znajdziesz kupca na tamtą pierwszą różdżkę, natomiast +5^50 schodzą bez problemu;
3. Łuk z taką inskrypcją jest nic nie wart, więc albo wyciągnij ją i sprzedaj za ~5k (tyle na guru), albo włóż inną (15^50), albo wyciągnij 33% longer Dazed. Up raczej tylko dla interrupterów, więc też znalezienie kupca może nie być proste...

I teraz ja proszę o radę, co z tymi cackami zrobić, bo nie siedzę w mieczach i sztyletach :P

20070330234529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem :P Mój błąd.Mało używałem OoB.SH i SF to super skille :D Chociaż w sumie wole SF :>

Walgierz->
Voltaic Wand->wyląda ładnie.Myśle,że dostaniesz za nią jakieś 20kafli jako,że masz 10/10,req.9.Zależnie od tego jak drogi jest Voltaic skin wydaje mi sie,że ten wand jest wart może nawet z 40k,bo jest bardzo dobry :> W każdym razie wrzuć go na guru za 40k i sprawdź czy zejdzie :D

Water Staff->interesująca broń,ale więcej jak 5k chyba nie dostaniesz.

Vabbian Recurve bow->generalnie słaby-nic za niego nie dostaniesz.Wyciągnij up 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sztylety->zupełny crap :/ Wyciągnij najpierw vamp up(wart pewnie z 5-7k).Potem inskrypcje-nie wiem ile jest warta.

Miecz->nie wiem jak tam stoją Spathy,ale powiedziałbym,że może z 5k doatniesz.Słąby req. i brak możliwości inskrypcji,ale i tak 15>50 jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was obstawiał wyniki Xunlai Tournament?Na kogo stawiacie na 1 miejscu?Ja stawiam na Idiot Savants :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz czasami zdażają się takie "bugi", że w pudełku nie ma kodu do rejstracji na gram.pl :( Dziwne, wkurzające ale prawdziwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 10:30, Łeber napisał:

Wiesz czasami zdażają się takie "bugi", że w pudełku nie ma kodu do rejstracji na gram.pl :(
Dziwne, wkurzające ale prawdziwe....

czyli straciłem 45 wirtualnych pieniedzy?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej: TAK... przykro mi. Ale w GW:Faction takie błedy się zdazają, że nie ma wśrodku karty z wirtualnymi pieniędzmi... nic na to nie da się poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 10:35, Łeber napisał:

Najwidoczniej: TAK... przykro mi. Ale w GW:Faction takie błedy się zdazają, że nie ma wśrodku
karty z wirtualnymi pieniędzmi... nic na to nie da się poradzić.



mam wiezyc ze kupujas nf karta będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W pudełku jest wiele gratów, a karta rejestracji jest mała- poszukaj dobrze, może sie gdzieś zawieruszyła. Co do kasy- nie stracisz jej, jeśli karty nie znajdziesz zadzwoń, albo napisz maila do cdp, powinieneś otrzymać nowy klucz.

btw mam pytanie- co jest na dwóch płytach Factions, skoro nawet nie musiałem ich wyjmowac z pudelka żeby grać? Jest tam coś ciekawego? Wybaczcie lenistwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2007 o 10:39, Budo napisał:

btw mam pytanie- co jest na dwóch płytach Factions, skoro nawet nie musiałem ich wyjmowac z
pudelka żeby grać? Jest tam coś ciekawego? Wybaczcie lenistwo :P


Tylko instalka i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie.Pamiętam,że po wyjściu GWF było pare osób z takimi jak Ty problemami.Nawet jeśli karty nie będzie to tak jak napisał Budo-zadzwoń do CDP i probolemu nie będzie :D

Budo->czy Ty i Walgierz jesteście pracownikami CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 11:53, Jarzy napisał:

Budo->czy Ty i Walgierz jesteście pracownikami CDP?


Hehe, nie, a skąd to pytanie? :)
Jestesmy tylko modami thats all ;]
Btw dzisiaj wypadła mi czarna farbka, piąta w karierze, ale radocha łii xD
A z innej beczki- jaka secondary dla assa? Słyszałem że rt ze splinter weapon daje rade ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 10:22, Jarzy napisał:

Czy ktoś z Was obstawiał wyniki Xunlai Tournament?Na kogo stawiacie na 1 miejscu?Ja stawiam
na Idiot Savants :>


Nie ma innej opcji, oni muszą wygrać! Oto reszta moich typów, pochwal się swoimi :)

20070331140642

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 14:25, Łeber napisał:

Gdzie można obstawiać zakłady???
I czy one są zadarmo??


Tak za darmo są, wejdź w www.guildwars.com a następnie tam Xunlai Tournament House, zarejestruj się i obstaw swoje typy do wygrania są toniki zamieniające Cię w żuczka, mogli już dać jakiegoś ciekawego minipeta lub cuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym prosić któregoś z graczy posiadających trial''owe klucze o danie mi mozliwości poznania choć w mały stopniu śwaita GUILD WARS, jest mi naprawdę obojętne w jaką część mogłbym zagrać. Mam zamiar zakupić grę jednak nie chciałbym kupić kota w worku. Proszę Was drodzy gracze o możliwość zagrania. Klucz można przesłać na maila przesmek@wp.pl lub na gg 1346734. Z góry dziękuje i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O każdej porze dnia i nocy odpowiem na to pytanie:A/R Critical Barrager z modyfikacją Crossfire+Screaming Shot zamiast savage i distracting shota.

Qrczak->ja stawiałem na 1 miejscu Idiot Savants a na drugim dałem Esoteric Warriors.Supernovy wcale nie wstawiłem.Jak mi powiesz jak zrobić screena z mojego typowania i gdzie go potem szukać to zamieszcze swoje typy.
Znasz w ogóle te gildie,prócz Idiot Savants?Bo ja nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Nigdy wcześniej nie grałem w Guild Wars, ale już na początku chcę kupić Nightfall. Słyszałem, że w podstawce gracze spotykają się tylko w mieście. To prawda? Jeżeli tak, to w Nightfall też? A jeżeli, to psuje to klimat? Przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować