Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2007 o 18:05, Olamagato napisał:

Pytam bo miałem 9 poziom i dwie śmierci, a potem dobrałem się z jakąś narwaną łowczynią, która
bez sensu i bez taktyki rzucała się za murem na każdego Charra i w ramach pomocy dobiłem statystyką
do 8. Potem wolałem iść już sam... :)


Powiedziałbym że duża liczba śmierci to chluba, a nie wstyd. Ja na swoim półtorarocznym warku mam bodajże ok 700. Na troche młodszym mnichu mam 400, ale dużo mniej nim gram. Przyzwyczaj sie do umierania ;]

ps niektórzy w pre specjalnie umierają dużo razy po to żeby przeciwnik zdobył poziom- dopiero wtedy po zabiciu go mozna dostać expa, jeśli masz powyżej 15 levelu.

Paoro---> jak sobie nie radzisz z grą, to dołącz jak najszybciej, bo gildia pomoże, a jak sobie radzisz to pograj troche samemu, dołączysz potem jak sie zdecydujesz czego konkretnie od tej gry chcesz (fun, pvp, farm itd). Plusy członkostwa w gildii? Wspólna zabawa, wypady, partnerzy do gry, pomoc i itemy, no i ogólnie gra w większym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 18:11, Super gość napisał:

Hmm, tak się zastanawiam nad kupnem GW. Chce się upewnić - ta gra nie ma abonamentu tak jak
Wow ?


nie ma. wystarczy kupić którąś z trzech części (każda działa osobno, nie wymaga się, żebyś miał wszystkie) i można grać do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 18:11, Super gość napisał:

Hmm, tak się zastanawiam nad kupnem GW. Chce się upewnić - ta gra nie ma abonamentu tak jak
Wow ?


Nie ma- kupujesz gre i możesz grać 100 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 18:11, Budo napisał:

od tej gry chcesz (fun, pvp, farm itd). Plusy członkostwa w gildii? Wspólna zabawa, wypady,
partnerzy do gry, pomoc i itemy, no i ogólnie gra w większym gronie :)

Jeśli trafi się dobra gildia. Jak nie, to spam + przekleństwa + wyzywanie od noobów + każdy możliwy spoiler (bb odkrywanie fabuły). Na początek lepiej przejść się samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 18:11, Super gość napisał:

Hmm, tak się zastanawiam nad kupnem GW. Chce się upewnić - ta gra nie ma abonamentu tak jak
Wow ?

Ta gra nie ma abonamentu!!! I to jest w niej cool XD Jest oczywiście dużo innych rzeczy cool ale to przekonasz się sam podczas rozgrywki XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 17:45, DEViANCE napisał:

Nie PvP tylko GvG ;) A HA gram z sojuszem tylko, czasami ze znajomymi spoza sojuszu. A tak
to z pugami w ogóle nie gram.


To jak już zrobię FoK z moją gildią do faction point, to jest szansa, żeby się do Twojej wbił? Bo jakoś nie widzi mi się robienie kolejnych 500k factions, a chciałbym się wreszcie za jakieś porządne PvP wziąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 18:15, DragonLord napisał:

Jeśli trafi się dobra gildia. Jak nie, to spam + przekleństwa + wyzywanie od noobów + każdy
możliwy spoiler (bb odkrywanie fabuły). Na początek lepiej przejść się samemu.


O takich gildiach mówimy, prawda? Z dupnych gildii sie ucieka, co więcej mozna to poznać juz po pierwszym dniu, najlepiej w ogóle do takich nie wstępować, tylko sie zastanowić przed przyjęciem- poczytać filozofie gildii, forum, regulamin itd itp. Taka rada dla nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 18:11, Budo napisał:

Powiedziałbym że duża liczba śmierci to chluba, a nie wstyd.

Eeeee, Prima Aprilis? :D
Jak oglądałem walki PvP, to w wielu wypadkach nikt nie ginął (czasem pojedyncze postacie). Wyjątkiem były te, które były nastawione na wyniszczenie przeciwnej drużyny.
Zawsze mi się wydawało, że dużo własnych śmierci, to swego rodzaju nieumiejętność przeżycia. :)
W każdym razie jak widzę, że średnio szybkość bicia druzyny mnie przewyższa jej zdolność przeżycia, to zwyczajnie zwiewam, po podleczeniu wracam, prowokuję pojedynczych wrogów i wskrzeszam tych. Czy to bardzo nędzna taktyka? Lepiej jest dać się szybko zabić i wszystko od nowa?

Dnia 01.04.2007 o 18:11, Budo napisał:

Przyzwyczaj sie do umierania ;]

No uniknąć się tego nie da, ale w końcu chodzi o to, żeby przeżyć i dobrze się bawić. Prawda?

Dnia 01.04.2007 o 18:11, Budo napisał:

ps niektórzy w pre specjalnie umierają dużo razy po to żeby przeciwnik zdobył poziom- dopiero
wtedy po zabiciu go mozna dostać expa, jeśli masz powyżej 15 levelu.

No tak, teraz jest oczywiste po co jest własna śmierć do farmienia. Sądziłem, że mobki nie dostają awansów. Chociaż dla mnie to lamerstwo. Wolę robić questy i pozwiedzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, ludzie sie podstawiaja potworkom w pre-ascalonie zeby one awansowaly, a potem gdy maja wiekszy lvl sami je zabijaja- po osiagnieciu 20 lvlu dostaje sie tytul Legendary Defender of Ascalon- http://gw.gamewikis.org/wiki/Defender_of_Ascalon

Wyklucza to ofc dostanie tytulu Survivora, ale juz na ten temat jecza ludki na guru -,- pff

Btw roxi moja sygna, nie? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 19:00, Zebek napisał:

Mam pytanko
Czy juz w Pre searingu mozna grac z kumplem??


Tak, można grac z kumplem. Żeby z nim grać musisz być w mieście i on w tym samym czasie i na tym samym dystrykcie, wtedy robicie party i wychodzicie z miasta i gracie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Później najpewniej będziesz chciał zarabiać poprzez farmienie.Paragonem raczej słąbo sie farmi(pomijam UW i FoW).Najlepszy do farmienia jest derwisz i raczej jego bym Ci polecał jeśli liczysz na zyski później.

Budo->ja bym powiedział,że duża liczbasmierci to raczej żaden powód do dumy.Moja ponadroczna ele ma może z 50 śmierci-kwesita odpowiedniej taktyki(nie,nie uciekam przy najmniejszym zagrożeniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2007 o 19:57, Jarzy napisał:

Budo->ja bym powiedział,że duża liczbasmierci to raczej żaden powód do dumy.Moja ponadroczna
ele ma może z 50 śmierci-kwesita odpowiedniej taktyki(nie,nie uciekam przy najmniejszym zagrożeniu).


no według mnie to kwestia również doświadczenia w grze jak i klasy postaci, jaką się gra. jeśli jest się doświadczonym graczem, to o wiele łatwiej wyplątać się z kłopotów (ma się wtedy też zdrowszy osąd sytuacji i łatwiej ocenić zagrożenie). tak samo jak gra się na przykład rangerem czy postacią ''czarującą'' to centrum bitwy znajduje się odrobinę dalej od Ciebie niż na przykład gdy grasz warriorem. popraw mnie jeśli się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 18:42, Olamagato napisał:

Zawsze mi się wydawało, że dużo własnych śmierci, to swego rodzaju nieumiejętność przeżycia.
:)


Taa? To spróbuj zrobić Savior of the Kurzicks mając mniej niż 25k (słownie: dwadzieścia pięć tysięcy) śmierci :P

Dnia 01.04.2007 o 18:42, Olamagato napisał:

No uniknąć się tego nie da, ale w końcu chodzi o to, żeby przeżyć i dobrze się bawić. Prawda?


Czasami unikniesz frustracji, jeśli po prostu zginiesz, wskrzesisz się przy kapliczce i od nowa...

Dnia 01.04.2007 o 18:42, Olamagato napisał:

No tak, teraz jest oczywiste po co jest własna śmierć do farmienia. Sądziłem, że mobki nie
dostają awansów. Chociaż dla mnie to lamerstwo. Wolę robić questy i pozwiedzać.


Samych questów w pre wystarcza chyba max na 15 level, więc jeśli ktoś chce zrobić Defender of Ascalon to MUSI robić death levelling.

@Jarzy
Nieeee, iQ przegrali z Everfrostem :( Finał jest EW (Esoteric Warriors) vs eF (Team Everfrost), jeśli ci drudzy wygrają to i tak nie będzie źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha wiedziałem że Esoteric będą w finale, heh uwielbiam ich. A co do Savior of the Kurzicks, ja już nabiłem sobie Frienda. :-) Już mam +600k Kurzick Faction. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam parę pytań:
-Czy moja drużyna (zarówno bohaterowie jak i inni gracze) może się składać z więcej niż 4 osób?
-Gdzie mogę sprawdzić ile razy moja postać zginęła ?? (tak ap ropo waszej dyskusji :P)
-Jak mogę się przenosić między dwoma kontynentami (posiadam dodatki nightfall i factions)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 21:03, Cafel napisał:

A ja mam parę pytań:
-Czy moja drużyna (zarówno bohaterowie jak i inni gracze) może się składać z więcej niż 4 osób?
-Gdzie mogę sprawdzić ile razy moja postać zginęła ?? (tak ap ropo waszej dyskusji :P)
-Jak mogę się przenosić między dwoma kontynentami (posiadam dodatki nightfall i factions)

Ad1- Tak, zależy to od miejsc. W dalszych częściach gry będziesz mógł mieć w drużynie 6, a potem 8 osób.
Ad2- wpisujesz /death, albo /deaths już nie pamiętam dokładnie:)
Ad3- Robisz questy (nie pamiętam nazw ). Od kogo je wziąć, to pokazuje się na początku gdy wejdziesz do Kaineng Center(F) i.... Kamadanu(Nf)..? Potem już tylko klikasz na statek i wybierasz kontynent. Trochę ogólnie napisane, ale myślę że da się zrozumieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 21:03, Cafel napisał:

A ja mam parę pytań:
-Czy moja drużyna (zarówno bohaterowie jak i inni gracze) może się składać z więcej niż 4 osób?
-Gdzie mogę sprawdzić ile razy moja postać zginęła ?? (tak ap ropo waszej dyskusji :P)
-Jak mogę się przenosić między dwoma kontynentami (posiadam dodatki nightfall i factions)




1. W dalszej rozgryce będzie możliwośc zrobienia party 6 osobowego, później 8 osobowego.
2. Wpisz /deaths i Ci wyskoczy ile razy padłeś.
3. Nie chce mi się pisać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować