Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2007 o 16:41, oOreVenOo napisał:

Chyba ? Chyba to ja też wiem że się pojawiają lub je trzeba gdzieś odebrać chociaż chyba to
zbytnio nie wiem gdzie. Więc wie ktoś gdzie na pewno należy szukać tych nagród ?


Jarzy też podał taką odpowiedź "chyba" :P Na pewno, to można kolesi szukać w Kamadanie/LA/Kaineng Center. Są w centralnym miejscu tych miast, wyglądają dokładnie jak żuczki wyścigowe, tylko zawsze niebieskie. Za imieniem mają suffix [Xunlai Tournament Agent] ([Agent turnieju Xunlai]). Ale z tego co mi wiadomo (tzn na moim przykładzie) tych syropków jeszcze nie można odebrać...

@Cafel
Impossible :P Musisz mieć pełny...Co dokładnie próbujesz przenieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, jaki zonk :P Znalazłem pierwszy filoetowy przedmio XD Tylko nie wiem co ten kolor oznacza ;-) Jeszcze przede sporo rzeczy do zrozumienia w świecie Guild Wars XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 17:55, Mistic napisał:

Aaaa, jaki zonk :P Znalazłem pierwszy filoetowy przedmio XD Tylko nie wiem co ten kolor oznacza
;-) Jeszcze przede sporo rzeczy do zrozumienia w świecie Guild Wars XD


Bronie zwykłe to białe, lekko umagicznione to niebieskie (bardziej popularne, albo cenne/przydatne do rozkładania), fioletowe to niby jakieś rzadsze, a złote najrzadsze (i tak w większości crap). Są jeszcze zielone- leca z bossów albo specjalnych potworów i mają max upy i unikalny wyglad- ogólnie najbardziej przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ke? Jak nie działa?
Wszystko działa :p
Chronologicznie to wygląda mniej więcej tak:
Najpiew biegali z OoB (10% poświęcenia życia) - grałem tym.
Nerf - OoB 20% życia - nadal grałem jakiś czas.
Przejście na Mantre/Edrain - biegałem z mantrą
Nerf mantry - dalej z nią biegałem
Kolejny nerf mantry/Edrain - tutaj nie grałem monkiem ;)
Koniec Boon Prota.

Nie wiem czy w ogóle guardian kiedyś nerfa zaliczył :p
Boon zaliczył gdzieś tam w środku zaliczył, ale to takie kosmetyczne różnice raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 18:10, Selv napisał:

Boon zaliczył gdzieś tam w środku zaliczył, ale to takie kosmetyczne różnice raczej.


Gezz, popadam w chorobę językową (popadam x)) z Dnia Świra/Wszyscy jesteśmy Chrystusami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 17:54, qrczak90 napisał:

@Cafel
Impossible :P Musisz mieć pełny...Co dokładnie próbujesz przenieść?

załóżmy mam maczetę próbuje ją przenieść do schowka (za pomocą przeciągnięcia) niestety nie da rady, wiec obchodzę to w taki sposób do schowka daje byle jaką broń którą mogę tam włożyć następnie moja postać "ubiera" maczetę klikam dwa razy na broni którą wcześniej włożyłem(do schowka) przedmioty się podmieniają >jedyny sposób by włożyć maczetę do schowka, nie powiem że fajniej by było gdybym nie musiał tak kombinować :p Zaznaczę ze tylko niektórych rzeczy nie mogę włożyć do schowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 18:20, Cafel napisał:

/siup/


Przyznam, że niewiele zrozumiałem z Twojego wyjaśnienia :P Spróbuj może sprawdzić funkcjonowanie schowka na innej postaci, chociaż nie wiem w jaki sposób miałoby to pomóc. Może Ci AN znerfowała schowek za to, że tak czitowałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak moja wypowiedź nie była zbyt jasna może ja skrócę:
-nie mogę przenosić niektórych przedmiotów do schowka (np. maczeta, słoneczna kosa)
cały problem a to ze tak kombinuje, jest wynikiem tego ze nie moglem przenieść przedmiotu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może przypadkiem nie są to przedmioty (te które próbujesz włożyć do schowka) bonusowe. tzn. z bonusowego key''a??? jeżeli tak to ich nie można sprzedać i nawet włożyćdo schowka.
Jeżeli nie. To nie wiem o co biega... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na pewno są przedmioty customized (czy jakoś tak). Ich nie mozna ani przenieść, bo oprócz przypisanej do tego postaci, żadna nie może tego używać, ani nei można nimi handlować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 19:19, Randalf99 napisał:

Cześc, mam pytanie. Jaką klasę lub jakie zmieszanie klas polecacie??


Osobiście polecam... wszystkie! Tak tak, wszystkie. Najlepiej zagrać po kolei każdą i znaleźc coś dla siebie. Ja na ten przykład dowiedziałem się, że nie lubię Mnichów. :-)
A klasa druga to juz wybór dowolny. Tym bardziej ,ze można ja zmieniać potem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 19:19, Randalf99 napisał:

Cześc, mam pytanie. Jaką klasę lub jakie zmieszanie klas polecacie??


W GW nie ma najlepszej postaci. Postacie są zróżnicowane. Jeśli chcesz grać kims kto czaruje to możesz wziość E/Mo jeśli chcesz powalczyć w wirze walki to bierz np. W/Mo. Nie podałęs także jakieś masz razdziały, więc nie jesteśmy jasnowidzami, np. jeśli masz nightfalla to zamiast warrka możesz wziość derva. Jest dużo opcji. Powiedz na czym Ci zależy, co masz, a wtedy ktoś Ci bardziej pomoże niż tak jak teraz. Pozdor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy w tym temacie było napisan, że nie ma klasy najlepszej. Wszystkie są zrównawazone.
Popróbuj wszystkimi klasami zagrać i, która najbardziej przypdnie ci do gustu. Ale nie bierz mesmera on jest bardziej dla "zaawansowanych" XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 19:45, Henrikoo napisał:

Wie ktoś pza ile można kupic Forgotten Longbow''a??


20-30k, z tego co pamiętam. Lepiej Ironwinga sobie weź, bo ciekawszy skin, staty te same a 2 razy tańszy.

Dnia 02.04.2007 o 19:45, Henrikoo napisał:

@Łeber
Masz racje i dlatego nim nie gram:D
Wole Monka który jest mniej wymagający


Monk mniej wymagający? Wolne żarty :P Chyba, że mówisz o PvE, a nawet wtedy chyba o grze z samymi henchami i bez misji elitarnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monk jest może ciut łatwiejszą profesją od mesa. Spoczywają na monku wielki obowiązki ratowania drużyny przed niechybną śmiercią. A w pewnych momentach trzeba mieć refleks jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 19:59, Łeber napisał:

Monk jest może ciut łatwiejszą profesją od mesa. Spoczywają na monku wielki obowiązki ratowania
drużyny przed niechybną śmiercią. A w pewnych momentach trzeba mieć refleks jak cholera.

A co powiesz o rtykach na restoration?W dużym wirze walki to jest dopiero jazda :D Sam gram restore rytką-czysta frajda.

Qrczak->z tym agentem xunlai to nie było chyba tylko "na pewno".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować