Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

To niech mnie pocałują...Zastanawiam sie czy opłaca sie kupować ten bonus pack dla 3 dodatkowych broni :/
Wychodzi 3.30zeta za sztuke :P CDP kiedyś ładniej postępowało.Teraz lecą sobie w bolka i tyle.A że pre order dojdzie po premierze to wiem :D W sumie rybka mnie to,bo zdąże więcej zrobić w pozostałych kampaniach-póki co na blat trafia Skill Hunter Tyrii :D Troche zachodu to wymaga a i elite tomy,które wybawiłyby mnie od łapania tych najtrudniej dostępnych elitów(Feast OF Corruption),nie lecą za często :/

Meghan->no właśnie!Sam sobie zadaje to pytanie.W zasadzie zależy mi tylko na dodatkoych broniach.Tylko czy aby będe ich używał?Chyba jednak anuluje zamówienie.

Graczo->a co z WoW''em?Tak sie nim ostatnio podniecałeś XD

Fett->mniszką,kurde,mniszką!Mączka to jest takie coś co do pieczenia jest.

L.Asgaroth->orzeszki...dobre!

Gogowitczak->najlepiej farmić A/E z użyciem Shadow Form i Silver Armor-farmisz tym praktycznie 3/4 bossów w GW bez żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 16:31, stabra napisał:

mam takie pytanie . Jak kupie juz GW to musze co miesiac placić zeby grac tak jak w WoW czy
nie :) ?


Płacisz tylko za samą grę, GW nie wymaga abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 14:29, qrczak90 napisał:

Czytaj uważnie. Ścianowałem od 95%. Robienie tego od A-Z we wszystkich lokacjach jest więc stratą czasu :P


Nie zgodzę się. Przy okazji takiego odkrywania można sobie połąpać elity, lecą itemki, złoto. To jak normalna gra, tyle, że robisz takiego questa "Odkryj mapę". ;)
Tyle samo czasu zajmie Ci sprawdzanie pustych miejsc w Gimpie. Wyjdzie podobnie.

Dnia 26.07.2007 o 14:29, qrczak90 napisał:

Nie do końca, bo Tomby są lokacją ogólnie dostępną i w sumie łatwą do odkrywania.


W sumie Arena też jest lokacją ogólnodostępną, z tym, że trzeba spełnić pewne warunki żeby stanęła otworem. Podobnie Tomby. Od tak sobie nie zwiedzisz całych, musisz pootwierać drzwi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 18:00, HumanGhost napisał:

Nie zgodzę się [...]

Mam już Legendary Skill Huntera, tytuły "itemkowe" na poziomie trzecim i już raczej tam zostaną, a złota nie potrzebuję :P Więc musiałbym specjalnie dla GMC ścianować...
A tak to odpalam Gimpa, ładuję mapki, klikam parę razy i już widzę gdzie mam biegać. Po zaliczeniu danego miejsca: Alt+Tab i od nowa. Szybko idzie (a właściwie szło, ile to już czasu minęło od kiedy robiłem GMC :P).

Dnia 26.07.2007 o 18:00, HumanGhost napisał:

W sumie Arena też jest lokacją ogólnodostępną, z tym, że trzeba spełnić pewne warunki żeby
stanęła otworem. Podobnie Tomby. Od tak sobie nie zwiedzisz całych, musisz pootwierać drzwi.

Tak, tylko te warunki są nie do spełnienia przez postaci nie-canthańskie. A Tomby to taki guildwarsowy Pac-Man :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w niemałym szkodu, bo ostatnio usłyszałem od kilku osób że juz nie opłaca sie farmić 55hp. Czy to prawda a jesli tak to dlaczego. Jeśłi nie to czy ktos moze podaćmiejsca gdzie mozna sie dobrze wzbogaćic w krótkim czasie.(Tylko niech mi nikt nie mówi że UW bo ta odpowiedz jakos mnie nie pocieszy;/) A tak pozatym to czy mozna gdzieś sensownie farmic rangerem?(Oczywiście poza UW)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 19:12, qrczak90 napisał:

A tak to odpalam Gimpa, ładuję mapki, klikam parę razy i już widzę gdzie mam biegać. Po zaliczeniu danego miejsca: Alt+Tab i od nowa. Szybko idzie (a właściwie szło, ile to już czasu minęło od kiedy robiłem GMC :P).


W Kintaju to tak szybko idzie? Bawiłem się Photoshopem w Elonie i powiem szczerze, że tak fajnie nie szło. Nie zawsze dany obszar okazywał sie tym właściwym. No, ale może to zależy od wielkości mapy. Cantha jest zdecydowanie mniejsza i może to decyduje, że szybciej się to robi.

Dnia 26.07.2007 o 19:12, qrczak90 napisał:

Tak, tylko te warunki są nie do spełnienia przez postaci nie-canthańskie. A Tomby to taki guildwarsowy Pac-Man :)


A Tomby mają warunek nie do spełnienia przez słabych graczy. Na Arenę mozna wejsc przy okazji eventów postaciami nie-canthanskimi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 20:36, Łeber napisał:

jake tomby w tyrii???

Dynastic Tombs w Elonie - tam gdzie jest challenge mission.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaskocze Cie-teraz trendy jest sin z Shadow Form i Silver Armor :D Normalnie mnóstwo bossów sie da farmić(nie czepiać sie,że wcześniej pisałem,że 3/4 XD).Np.dziś poszedłem na Woespreadera-dostałem 4 zielska od niego i Elite Necro Tome.Do tego kilka Naga Skin,które zamienie na Healing Staff i dam moim mnichom.
Byzzr Wingmender-farmie go 55HP Spoil Victor necro-do tej pory dostałem:5jego zielsk,1elite monk tome,perfekt wicked blade,mantis pincers(również wymiana na healing staff :D) i jakieś tam śmieci.Dla zaspokojenia ciekawości skoczyłem na Tahkayuna koło Ran Musuu Gardens-nie dał mi toma frajer!Oczywiście wszystko w HM :D Farm jest niezwykle łatwy!
Odkąd przemieniłem moją sinke w farmerke drodziłem sie ponownie jako farmer :D A miałem dać sobie dawno spokój...Zaczęło sie tylko od chęci wyfarmienia jednego elite necro tome,żebym nie musiał zapier...kilometrów co by złapać Feast Of Corruption(kto łapał ten wie jaki to ból).Przy okazji wyekwipuje herosów dobrym zielskiem.
Jako 55HPSV można spokojnie farmić Sskaia i Exuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 23:30, Sith66 napisał:

Nie mogę pokonać mrocznych krasnludów. Co mam zrobić ? Po 3 sekundach cała moja drużyna leży.


A może trochę szczegółów? Jaka misja/lokacja/quest?
Najprawdopodobniej po prostu źle dobierasz drużynę, masz na niski level i niewłaściwy build. Powiedz coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 23:29, sony ericsson napisał:

Szybko potzrebuje informacji gdzie znajduje sie to miejsce??

Wygląda na The Sulforous Wastes (południowo zachodnia część ze świątynią). Ale głowy nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 23:34, walgierz napisał:

> Nie mogę pokonać mrocznych krasnludów. Co mam zrobić ? Po 3 sekundach cała moja drużyna
leży.

A może trochę szczegółów? Jaka misja/lokacja/quest?
Najprawdopodobniej po prostu źle dobierasz drużynę, masz na niski level i niewłaściwy build.
Powiedz coś więcej.


Pierwsza misja w Dolinie Juków, czy jakoś tak.
Mam 12 lvl i misje oczyszczenia drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy quest "The Way is blocked" w Yak''s Bend? Taa, pamiętam ten qest. Moje rady, dobij 15 lvl, zaproś kumpli do teamu i ich rozwalicie. Bo jak z henami, to może być to za trudne jeszcze, jest tam duzo mobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie teraz będe farmił A/E.Jednakże miejscami używam buildu,do którego link podałeś.Musze tylko znaleźć drugiego łątwego w farmie bossa,żeby resetować Byzzyra.

Sony->to miejsca znajduje sie w Desolation-tak jak napisał Walgierz.To jest świątynia w której robi sie quest Show of Force i właśnie można robienie tego questa na tym filmiku podziwiać.W to miejsce wychodzi sie z Remains Of Sahlahja-przerabiałem tą droge dziesiątki razy,farmiąc ostatnio punkty SS i LB.
Zamierzasz farmić ten lamersko wyglądający ele sword?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 23:42, Sith66 napisał:

Mam 12 lvl i misje oczyszczenia drogi.


12 lvl to już nie tak źle jak na ten etap. Przede wszystkim pytanie kim grasz - dobierz odpowiedni build. Nie atakuj na raz dużych grup przeciwników. Skombinuj sobie długi łuk i wywabiaj (luruj) małe grupy. Wtedy idzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować