Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2007 o 20:35, Batek88 napisał:

Mam pytanie odnośnie GW:EN podobno potrzebuje 1 z 3 poprzednich wersji GW... Mam Factions i
Nightfall. Niedawno slyszałem, że akcja gry rozgrywać będzie się również na mapach z Prophecies.
Czy to, że nie posiadam tej części w jakiś sposó może sprawić problemy w rozgrywce?


Do mapy z Propa nie będziesz miał dostępu. Akcja GWEN owszem dzieje się na terenie Tyrii, ale ty będziesz miał dostęp do terenów z dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 małe pytania co do nightfalla. Ciakawią mnie lokacje. czy często zdarzają się jakieś inne miejsca (oazy, piramidy, karawany) czy to przeważnie nudna pustynia?
2. Czy cena 65 zł w sklepie gram.pl za tą grę nadal obowiązuje? Czy jest jakiś limit czasu? jeśli tak, to do kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 20:41, sinir napisał:

Mam 2 małe pytania co do nightfalla. Ciakawią mnie lokacje. czy często zdarzają się jakieś
inne miejsca (oazy, piramidy, karawany) czy to przeważnie nudna pustynia?

Nie...najpierw mamy pustynio-oazo-rafę(Istan), później taką inną pustynię- Kourna (nie umiem opisać różnicy xP), potem Vabbi(mój ulubiony teren - bogate budynki szlachciców, bajeczne i kolorowe), na końcu Siarkowa Pustynia (mi kojarzy się, jakbym był na Księżycu, tylko, że żółtym ^^) i na końcu, końcu takie jakby piekło (nie ma go na mapie :]). może zaraz wrzucę screeny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 19:53, zoltriks napisał:

A wie ktoś może kiedy będą dostępne GW:Prophecies?


Pytałeś sie tego dokładnie 2 tygodnie temu CDP. I moge Cię zapewnić, że nie wiadomo kiedy znów będzie dostępne GW: Prophecies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 20:47, bartek_kawa napisał:

Nie...najpierw mamy pustynio-oazo-rafę(Istan),

Nie do końca, przecież są dwie lokacje-mokradła. I to dość spore.

Dnia 25.08.2007 o 20:47, bartek_kawa napisał:

później taką inną pustynię- Kourna

Sawanna, panie, sawanna!

Dnia 25.08.2007 o 20:47, bartek_kawa napisał:

potem Vabbi(mój ulubiony teren - bogate budynki szlachciców, bajeczne i
kolorowe),

Najlepiej sobie wyobrazić to jako Babilon ^^

Dnia 25.08.2007 o 20:47, bartek_kawa napisał:

na końcu Siarkowa Pustynia (mi kojarzy się, jakbym był na Księżycu, tylko, że żółtym

E tam, "żółte" są de facto dwie lokacje, reszta to...Pustkowie po prostu ^^ No i te pięknie wkomponowane ruiny poprzebijane szponami Zmierzchu ;) Wrzucę skrina kiedyś, bardzo fajnie się na tapetę nadaje.
cu, końcu takie jakby piekło (nie ma go na mapie :]). może zaraz wrzucę screeny

Skoro już o lokacjach mowa - w Eye of the North to poezja! Dopiero dzisiaj zacząłem grać, więc dlatego jestem taki zaaferowany; ale chyba sami przyznacie że jest czym! No i te lochy, normalnie Guild Wars: D&D Edition ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejny problem związany z GWEN. Podjąłem się wykonania questa od Sir Łowczyni Cieni z Sifhall''u (trzeba zabić 3 bossów, którzy grasują w pobliżu Jeziora Drakkar), zabiłem dwóch pierwszych bossów, ale nie mogę znaleźć nigdzie (obszedłem całe jezioro w zdłuż i w szerz) Nulfastu Naziemnego :( Mógłby ktoś wrzucić mapkę z zaznaczonym miejscem jego pobytu? Bardzo proszę i dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha. Pustynia, pustynia, pustynia. Wielu ludzi mówi że nightfall jest najlepszy z całej serii GW. Ale skoro lokacje są tak nudne, to dlaczego tak mówią? Może wie ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 20:55, tomas92 napisał:

Mam kolejny problem związany z GWEN. Podjąłem się wykonania questa od Sir Łowczyni Cieni z
Sifhall''u (trzeba zabić 3 bossów, którzy grasują w pobliżu Jeziora Drakkar), zabiłem dwóch
pierwszych bossów, ale nie mogę znaleźć nigdzie (obszedłem całe jezioro w zdłuż i w szerz)
Nulfastu Naziemnego :( Mógłby ktoś wrzucić mapkę z zaznaczonym miejscem jego pobytu? Bardzo
proszę i dziękuję.


Z znalezieniem Nulfastu Naziemnego będzie problem, ale gdybyś podał jego angielską nazwę to by wystarczyło wpisać na gw wiki i byłoby po sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 20:52, qrczak90 napisał:

Nie do końca, przecież są dwie lokacje-mokradła. I to dość spore.

Mój błąd, zapomniałem ;)

Dnia 25.08.2007 o 20:52, qrczak90 napisał:

Sawanna, panie, sawanna!

Racja, robiąc screeny, znalazłem to słowo ;)

Dnia 25.08.2007 o 20:52, qrczak90 napisał:

Skoro już o lokacjach mowa - w Eye of the North to poezja! Dopiero dzisiaj zacząłem grać, więc
dlatego jestem taki zaaferowany; ale chyba sami przyznacie że jest czym! No i te lochy, normalnie
Guild Wars: D&D Edition ;D

Ech.. mi też ech zaparł w piersi, ogólnie lubię takie górskie klimaty ;) I po jaką cholerę kupowałem w czwartek Factions?

Obiecane screeny ;)

@tomas92 -też miałem problem, ale trza poczytac te tablice w stylu "Wanted" w Sifhallu - on jest na południowo-wschodnim krańcu tego terenu, w jaskini(na mapie ja widać, odróżnia się do reszty mapy). Tam będą takie króliki chodziły - jeden zejdzie na dół i zamieni się w potwora z obstawą ;)

Pozdrawiam

20070825210330

20070825210437

20070825210516

20070825210543

20070825210614

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 21:41, Thefireking napisał:

Witam
Przypłynąłem pierwszy raz z Canthany do Tyrii do Lwich Wrót. Jaki jest sposób dostania się
do starego Askalonu ???

Szukasz runnera, albo sam zaiwaniasz :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 21:42, gothicsheep napisał:

> Witam
> Przypłynąłem pierwszy raz z Canthany do Tyrii do Lwich Wrót. Jaki jest sposób dostania
się
> do starego Askalonu ???
Szukasz runnera, albo sam zaiwaniasz :>.



Czeka mnie długo droga ;/. Czy Zabójcą/Nekro dam sobie rade spokojnie tam dojść?? I o ci chodzi z tymi szczurami i szlamami co biegają po Lwich Wrotach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Jeśli będziesz chciał, to mogę Ci się pomóc tam dostać lub przerunnować za darmo(przy okazji sprawdzę, czy z formy nie wyszedłem:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 21:52, czapla56 napisał:

/.../
Jeśli będziesz chciał, to mogę Ci się pomóc tam dostać lub przerunnować za darmo(przy okazji
sprawdzę, czy z formy nie wyszedłem:P )

No przydał by mi się runner, a za darmo to dopiero :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 21:47, Thefireking napisał:

Czeka mnie długo droga ;/. Czy Zabójcą/Nekro dam sobie rade spokojnie tam dojść??

Spoko, ale trochę ci zajmie przebijanie się przez grupy mobów.

Dnia 25.08.2007 o 21:47, Thefireking napisał:

I o ci chodzi z tymi szczurami i szlamami co biegają po Lwich Wrotach??

Parę dni przed rozpoczęciem Sneak Peek Weekendu pojawiły się tam właśnie te szczury i... gluty ;D. Nie tylko w Tyrii, także w Kaineng i Kamadanie je spotkasz. Być może, to takie nawiązanie do lochów, których w Gwen jest od groma.

Nie mniej jednak, radzę wynająć runnera. Za marne 1k biegają już z LA do Ascalonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 21:56, czapla56 napisał:

/.../
IGN: Czapla Destroyer
Zaraz wejdę do gry, to napisz. Chyba, że teraz nie możesz :]

Mam czas. Mój nik to Drago Shar. Jestem cały czas w Lwich Wrotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No GWEN prezentuje się świetnie zarówno muzyka jak i lokacje (+ piekielne króliki, które chcą cię zwabić, a potem zjeść :P), lochy imponujące, boks, hall of monuments (ale te wymagania do wyświetlana tytułów to trzasnęli
nieźle - 9lvl każdego pvp tytułu lub 12 hero minimum ;)), 4 frakcje i reputacja, gadający npc, ciekawe nowe modele mobów, zapisywanie osiągnięć w książkach, klimat (nie tylko ten astrefowy wysokogórski) i wiele innych plusów (ma być też ciekawa mini-gra, w której wybieramy 3 potworki przeciwko 3 innym; zdaniem AN mają to być takie pokemony na sterydach ;)).

Skille udostępnione do pvp są także bardzo ciekawe i przydatne (zero nowych elit, więc będzie sporo zabawy z kombinowaniem buildów ;)), jedyne co mnie denerwuje to dzieci, które ciągle piszą, że za używanie nowych skilli na pvp jest ban, mimo iż te skille po prostu nie działają na automatycznych turniejach i An ostrzega, że nie ma sensu ich brać, bo nie zadziałają (to jest naprawdę denerwujące jak w 2 sekundy położysz jakiegoś wammo nooba na frenzy bez switcha, a ten przez 15 min spamuje na whispie; ignore działa ale i tak trzeba się te 2 sekundy z wrzuceniem na listę bawić :P), a nie potrafiący czytać ze zrozumieniem zamieniają się w pseudo game masterów...

Sinir nie obawiaj się, teren w GWN jest naprawdę fajnie zaprojektowany, nie ma tam ciągłych pustyń, na początkowej wyspie masz chyba jedną małą, a kourna to tak jak napisał qrczak90 bardziej sawanna niż sahara.
Wielu uważa GWN za najlepsze, ze względu na fabułę, elonę, herosów i nowe klasy, ale jest też wielu uważających GWF za najlepsze (w Polsce wielu takich nie ma, ale za granicą GWF ma sporo zwolenników) inni GWP. Jeżeli w żadną część nie grałeś to najlepiej kup GWP i GWEN (ten sam kontynent), a zapewne niedługo później kupisz resztę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w żadną część nie grałeś to najlepiej kup GWP i GWEN (ten sam

Dnia 25.08.2007 o 22:04, ROTFL napisał:

kontynent), a zapewne niedługo później kupisz resztę ;).


właściwie, to już w GWP gralem. Co prawda tylko 10 godzin, ale tutorial cały. Chyba miałeś też na myśli to, że *podobno* przez GWP można łatwo poznać zasady gry, ale ja już to zrobiłem, więc chyba kupię nightfalla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować