Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2007 o 12:34, Budep napisał:

Mam pytanie czy na Hallwoen będzie jakaś imprezka? Dostanie się dynie? Kiedy jest Hallowen?

Oczywiście, już się nie moge doczekać, po rok temu mnie ominęło a o Halloween 2006 możesz sobie poczytać tutaj: http://guildwars.com/events/ingame/halloween2k6/default.php
Halloween jest 31 października, więc pewnie będzie w gw w weekend przed czyli tak za tydzień, 27-28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 12:34, Budep napisał:

Mam pytanie czy na Hallwoen będzie jakaś imprezka? Dostanie się dynie? Kiedy jest Hallowen?

Hallowen jest ostatniej nicy października i na pewno będzie huczny ewent :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 12:32, Matir007 napisał:

> To pytanie już chyba zadawałem ale nie jestem pewien czy na pierwsze urodziny w gw dostaje

> sie prezent (minipet)??
TAK ! Na każde urodziny twojej postaci. Piszesz "/age" i jak tam będzie, że postac ma
12 miesięcy to sprwadz inventory być moze juz czeka na Ciebie prezencik, gl co Ci wypadnie.

I przy okazji (wiem, upierdliwy jestem) ponowię wycenke 2 goldów ;)

TAK!!!! JEST PREZENT AŻ CIARKI MNIE przechodzą :p

20071020124013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no to gz, wiem jak sie cieszysz bo ja niedawno dostałem prezent na drugie urodziny (ale byl tylko jaggernaut :( ). Otwieraj! Mozesz się naprawde cieszyć jak wyskoczy Bone Dragon, to wtedy mega szacun ^_^ Jest warty ok. 100k, albo np. taki goldy jak Shiro lub Rurik, (to juz mniej, 30,40k ). Gl, baw sie z petem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 12:48, Matir007 napisał:

Hehe, no to gz, wiem jak sie cieszysz bo ja niedawno dostałem prezent na drugie urodziny (ale
byl tylko jaggernaut :( ). Otwieraj! Mozesz się naprawde cieszyć jak wyskoczy Bone Dragon,
to wtedy mega szacun ^_^ Jest warty ok. 100k, albo np. taki goldy jak Shiro lub Rurik, (to
juz mniej, 30,40k ). Gl, baw sie z petem xD

Nie nie ma Bone Dragona ale jest świątynny strażnik :)
A oto moje wszystkie 3 minipety :P

20071020125304

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 12:32, Matir007 napisał:

I przy okazji (wiem, upierdliwy jestem) ponowię wycenke 2 goldów ;)


Nie znam się, ale się odezwę, bo być może zareaguje ktoś, kto się zna i pomoże nam obu.
Po mojemu nr 2 do niczego jest (inny req. inne HCT), ale za to upgrade''y ma perfect, więc jeśli ktoś będzie chciał to kupić, to pewnie ze względu na nie. Myślę, że na Guild Wars Guru znajdziesz aukcje na nie.
Osobiście zaryzykowałbym wyciągnięcie ich. Ryzykujesz utratę jednego, ale i tak jesteś do przodu. W sumie:
insightful head ca. 1k, wrapping of warding max. 2k. Jak będziesz miał 100% szczęścia, to masz 2 up''y za max. 3k + lachę do mercha. Ja bym tak zrobił.
Teraz niech się wypowiedzą fachowcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś powiedział że im więcej postać posiada Exp''a to tym większa jest szansa na lepszego minipeta. Ciekawe ile w tym prawdy jak miałem 1mln expa dostałem właśnie bodajże Temple Guardiana, teraz mam ponad 3mlny expa, ciekawe co dostanę za 2 tygodnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 13:57, oOreVenOo napisał:

Kiedyś ktoś powiedział że im więcej postać posiada Exp''a to tym większa jest szansa na lepszego
minipeta. Ciekawe ile w tym prawdy jak miałem 1mln expa dostałem właśnie bodajże Temple Guardiana,
teraz mam ponad 3mlny expa, ciekawe co dostanę za 2 tygodnie. :-)


bujda, ja gram tylko jedna postacia a pozostale sloty to postacie ktore nic nie robia (i to wlasnie 2lvl assassin dostal zlotego shiro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie to jak te urodziny działają?Chodzi mi o to czy liczy się czas uogólniony czy konkretnie czas na jednej postaci?I czy jak się ma np. 7 postaci zakładając że liczy się pierwsza teoria to dostaje się na jedną czy na wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, i mam swojego Certodona. Ściągajcie tego Zina, bo zaraz nie będzie już kodów ;)

BTW. Mozna gdzieś sprawdzić ile dokładnie miesięcy ma moja postać? Nie mówię o komendzie /age bo tam tylko miesiące są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 15:24, bartek_kawa napisał:

No, i mam swojego Certodona. Ściągajcie tego Zina, bo zaraz nie będzie już kodów ;)

E tam. Z moim zmiennym ip dałem już minipeta sobie, i paru osobom. Z jednego zina :)

Dnia 20.10.2007 o 15:24, bartek_kawa napisał:


BTW. Mozna gdzieś sprawdzić ile dokładnie miesięcy ma moja postać? Nie mówię o komendzie /age
bo tam tylko miesiące są.

Hmm? Ile dokładnie miesięcy a pokazuje tylko miesiące? Nie wiem po co Ci dokładnie dni, skoro i tak po 12 miesiącach pojawi się stosowna informacja ( z tego co wiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 15:24, bartek_kawa napisał:

No, i mam swojego Certodona. Ściągajcie tego Zina, bo zaraz nie będzie już kodów ;)

BTW. Mozna gdzieś sprawdzić ile dokładnie miesięcy ma moja postać? Nie mówię o komendzie /age
bo tam tylko miesiące są.


ke ?

wpiszesz /age to pojawia ci się wszystko:
Ile godzin grałeś na wszystkich postaciach, jak długo.
Ile godzin grałeś na tej postaci, przez jaki okres czasu
Ile już tutaj siedzisz.

Podaje ci ilość miesięcy, chyba że chcesz dni. To nie da rady ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Mallyxa, niewiele kosztuje w porównaniu do kiedyś, czyli 300k. Zresztą czas pokaże.

@Arkadiusz

Hmm no całkiem możliwe, w każdym razie ja mam 3 chary. Nie bawię się w tworzenie charów i ich hodowanie na pety. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować