Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

/.../

Pisałem już o tym i o nerfie Deadly Paradox- ale Shield of Deflection pozostał znerfiony... i ponownie uśmiercili ten skill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 19:34, dulak napisał:

NIe o to chodzi mi o durne opłaty które nakłada np. xbox life (zwalone xpudło


Może jestem w tyle z infomarcjami, ale z tego co kojarzę, to WoW (od którego zaczęła się ta dyskusja) został wydany na 2 platformy: PC oraz MAC. Na Xboxa czy X360 wersji nie ma i chyba raczej nie jest planowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 20:07, qrczak90 napisał:

@Pajonk&Klimos
Chyba jednak wyszło na moje, bo swojego dinozaura odebrałem przed chwilą bez żadnych problemów :)


Widocznie jeszcze te 40000 nie zostało rozdane. Ściągnąłem zina i jest wyraźnie napisane, że dla pierwszych 40000 użytkowników. Fakt, że nie mam pojęcia jak z tego skorzystać, bo zainstalowałem najnowszego Adobe Readera jak i Flash Playera, a wyskakuje mi błąd, że powinienem upgrade''ować oprogramowanie aby skorzystać z funkcji formularza :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Acrobata 7.08, Flasha nawet nie wiem jakiego...
Popróbuj trochę, jak Ci się nie uda to może będę miał jeden wolny kod, jeśli nikt z gildiowiczów się po niego nie zgłosi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za głupotę którą napisałem wcześniej ale mam duużo okien pootwieranych w różnych tematach i się pogubiłem i napisałem nie tam gdzie trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dinozaura ? Sorrki ale nie jestem w temacie mógł by mnie ktoś oświecić OCB ? Z góry dzięki. Zastanawiam się nad powrotem do GW ale jednak przez te 6 miesięcy zaległości się porobiły jak widać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze taka prośba... Kiedyś jak farmiłem R5 Lb wpadło mi trochę itemów. Prosił bym o ich wycenę oraz ewentualnie chętnie bym je opchnął. Przy czym ten green jest 2x, posiadam jego dwie sztuki.

20071018204750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 20:07, qrczak90 napisał:

@Pajonk&Klimos
Chyba jednak wyszło na moje, bo swojego dinozaura odebrałem przed chwilą bez żadnych problemów
:)


Podacie mi ten adres z której można ściągnąć ten formularz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Z tego co widzę to wszystko merch, nie wiem ile dadzą Ci za beetle tonic. Alem''s Remedy jakieś 3k. Nie wiem tez jak z Ancient Axem.. nie znam tego skinu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 20:49, oOreVenOo napisał:

A jeszcze taka prośba... Kiedyś jak farmiłem R5 Lb wpadło mi trochę itemów. Prosił bym o ich
wycenę oraz ewentualnie chętnie bym je opchnął. Przy czym ten green jest 2x, posiadam jego
dwie sztuki.


Czy ten beetle juice tonics zmieni mnie w żuka? Jeśli tak kupię jak tylko ktoś to wyceni xD Bo bitwy żuków są świetne xD Kurde aż chce się znowu ten event :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować