Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

mam pytanie do zaczynającego się dzisiaj eventu , otóż czytam na guild wiki i czegoś nie zrozumiałem , otóż czy podczas walk na śnieżki gdy opowiemy się za jednym lub drugim bogiem , to jak wygram jedna walkę dostanę tą maskę boga czy dopiero jak wygram jakis finał , i kiedy ten finał ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 15:48, Valentino S.A. napisał:

mam pytanie do zaczynającego się dzisiaj eventu , otóż czytam na guild wiki i czegoś nie zrozumiałem
, otóż czy podczas walk na śnieżki gdy opowiemy się za jednym lub drugim bogiem , to jak wygram
jedna walkę dostanę tą maskę boga czy dopiero jak wygram jakis finał , i kiedy ten finał ma
byc


Jeśli będzie tak jak poprzednio, to maski będą do zdobycia dopiero na koniec eventu podczas specjalnego wydarzenia.
Pozdrawiam.

--> Budo

Dnia 21.12.2007 o 15:48, Valentino S.A. napisał:

Raany... to straszne, od jakiegoś czasu łapię się na takich zagrywkach... to chyba dawno zwalczona dysleksja, czy tam inna dysgrafia powraca :(


Za dużo moderowania xD Ja po sprawdzeniu setek kartkówek robię orty jak 5 latek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 17:37, Kraju92 napisał:

Jak można dołączyć do zabaw w evencie świątecznym?


poczekać do 21.00 naszego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu znalazłem cosik takiego, pewnie znowu do merch''a, ale może jest coś wart ten mieczyk?

I jeszcze jedno pytanie: jak otworzyć wrota w Kuźni Smutków (Sorrow Furnace) za pomocą tych "mechanizmów zębatkowych", czy jakoś tak? Klikam w nie, a wrota ani drgną.

20071221181819

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 18:20, tomas92 napisał:

Znowu znalazłem cosik takiego, pewnie znowu do merch''a, ale może jest coś wart ten mieczyk?

Merch - nie ma max dmg, w dodatku q12 ;)
Skin dość ładny, ale za daleko mu do perfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, te Zaishen Keye to świetny interes :) Zdobyłem 125 pkt w Xunlai Tournament House. Wymieniłem na 25 kluczy po 2k każdy :> Rzucili się na nie aż miło xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 19:51, Outlander-pro napisał:

Hejka ludzie i ludziska :D Event rozpoczyna się dziś, tak ? O 21:00 ? Okej, zobaczymy jak to
będzie ^^


łooo kogóż moje piękne oczy widzą? ;]
tak, zaczyna się o 21., miasta już udekorowane :D nie poznałem LA przykrytego warstwą śniegu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja uwielbiam AN za zmiane właściwości Firewater :) Udało mi sie w końcu nabić l1 Drunkarda stuknąć.Jeszcze pare flaszek i będzie l2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 19:57, Jarzy napisał:

Jak ja uwielbiam AN za zmiane właściwości Firewater :) Udało mi sie w końcu nabić l1 Drunkarda
stuknąć.Jeszcze pare flaszek i będzie l2 :P


mógłbyś napisać, o co chodzi? przyznam, że rozkminienie, o co chodzi z nabijaniem Drunkarda zawsze przekraczało moje kompetencje umysłowe... zone''owanie, intoxication level, wypij za dużo/ za mało itp. zbyt skomplikowane xD
więc o co chodzi ze zmianą właściwości? bo w końcu każdy gracz GW taje się burżujem i chce nabić ten idiotyczny tytuł ;D

hmm swoją drogą opisywałeś tutaj gdzieś sposób nabijania Drunka, na wiki też jest - muszę poszukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 19:51, Outlander-pro napisał:

Hejka ludzie i ludziska :D Event rozpoczyna się dziś, tak ? O 21:00 ? Okej, zobaczymy jak to
będzie ^^


Taaa...i jak siedzisz w kamadanie to radzę wyłączyć Local. Już tylko 1h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2007 o 19:53, Azrathel napisał:


łooo kogóż moje piękne oczy widzą? ;]
tak, zaczyna się o 21., miasta już udekorowane :D nie poznałem LA przykrytego warstwą śniegu
;]


Taak, Twoje piękne oczka widzą mnie :D
Po 1,5 miesięcznej przerwie powracam do GW <oklaski i fanfary>
Spodziewajcie się mnie w grze :D Cieakwe czy ten event dorówna poprzedniemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 20:32, Kizlard napisał:

Witam mikolaji i bałwanków mam mala prosbe ;]
Prosze mi powiedziec czy z takim sprzetem moge spokojnie skonczyc fc

Eh kiz, chwalisz się sprzętem a blamisz buildem :P Spoko spoko, gratuluję, b. ładny ;) Tylko zawsze zastanawiam się, skąd gracze tacy jak ty (przechodząc kampanię pierwszy raz, pierwszą postacią) macie kase na ele swordy i kurzick armory... o_O

BTW. ^^ Moj post wyżej, plz someone, muszę szybko wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 20:32, Kizlard napisał:

Witam mikolaji i bałwanków mam mala prosbe ;]
Prosze mi powiedziec czy z takim sprzetem moge spokojnie skonczyc fc


Trochęmiecz nie taki , zrób/kup sobie req9 , 20/20 , +30HP i 15^50 i będzie spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czlowieku gram w moo 4 lata i jest takie powiedzonko:sie gra sie ma ;]

Akurat z bulidem moze mi ktos pomoc ;] na adrenaline chce miec,a elementalem sie nie chwale bo nie ma czym tylko chcialbym sie dowiedziec czy starczy do konca fabuly ;] bo niestety req 11;/ 60eco brakowalo mi do perfectu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A podaj chociaż jeden powód, dla którego nie mógłbyś skończyć FC z tym mieczem.
Mi to wygląda na typowy lans zamaskowany bezsensownym pytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować