Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2008 o 17:33, ony Dzekson napisał:

To jest tak jak z tymi warkami - założę się że jest wciąż pełno warków którzy nie potrafią
tankować.


^^ to miło, że ciągle o mnie opowiadasz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem nie masz racji, znasz JAKIKOLWIEK efektywny farm dla paragona ? a żeby jak to pięknie ująłeś:" Idziesz krzyczysz, ładujesz adrenalinę, znów krzyczysz, a team załatwia za ciebie brudną robotę." zeby to pięknie dzialalo to musisz mieć efektywny team, ale widze ze wybrales paragona bo "gra paragonem nie jest męcząca, i trudna ( czyli nie biegasz i nie srasz w gacie - przy grze monkiem - czy ci ktoś nie padnie, bo cie beda wyzywac)". Gra monkiem tez nie wymaga dużego "ruszzania glowa", przy grze monkiem potrzebny jest dobry relfeks i build.

Farmer Widmo
ostatnio miałem w teamie monka pitsa, ale paragonem nie da się UW robić bo para nie ma odpowiednich skili ( obszarowych albo high dmg )

ony Dzekson
>. Skoro paras nie jest casterem oznacza to że potrafi robić dobry dmg :)

no i tu wyszły twoje "braki" w doświadczeniu, castery robią największy dmg ( dlatego mają najmniejszy armor ) ( np. ele ), albo necro SS bijący para-nooba gtóry napie*dala i nie patrzy czy SS, Empathy czy jeszcze cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ale za to jaka dzika satysfakcja, jak dostaniesz Empathy, SS, czy jakieś Insidious Parasite, a mimo to zatłuczesz wroga siekierą :D
Ja tak robię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 17:59, Budo napisał:


Ale za to jaka dzika satysfakcja, jak dostaniesz Empathy, SS, czy jakieś Insidious Parasite,
a mimo to zatłuczesz wroga siekierą :D
Ja tak robię :D


jak masz parasita, ss i empathy to ciekawe kto pierszy padnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 17:56, The Assassin napisał:

moim skromnym zdaniem nie masz racji, znasz JAKIKOLWIEK efektywny farm dla paragona ?


Paragonem gram. Farm a gra to dla mnie znacząca różnica, bo farm nie sprawia zbytniej przyjemności.
Jedynie widzę para ostatnio jako krzykacza na Amatz nic poza tym.

Dnia 01.12.2008 o 17:56, The Assassin napisał:

a żeby jak to pięknie ująłeś:" Idziesz krzyczysz, ładujesz adrenalinę, znów krzyczysz,
a team załatwia za ciebie brudną robotę." zeby to pięknie dzialalo to musisz mieć efektywny
team,


No i? To się takiego szuka i leci. W czym problem?

Dnia 01.12.2008 o 17:56, The Assassin napisał:

ale widze ze wybrales paragona bo "gra paragonem nie jest męcząca, i trudna ( czyli
nie biegasz i nie srasz w gacie - przy grze monkiem - czy ci ktoś nie padnie, bo cie
beda wyzywac)".


A co ja mam grać żeby się stresować? :P
Z początku grałem ele, ale się mi się znudził. Od kupna NF w sumie tylko patronka.

Dnia 01.12.2008 o 17:56, The Assassin napisał:

Gra monkiem tez nie wymaga dużego "ruszzania glowa", przy grze monkiem
potrzebny jest dobry relfeks i build.


I dobry net. Bez okrzyku można jeszcze jakoś przeżyć (choć lepiej by działał okrzyk, bo monki maja też łatwiej z leczeniem), bez heala nie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 18:00, The Assassin napisał:

jak masz parasita, ss i empathy to ciekawe kto pierszy padnie :)


No naraz to nie. Ale już nieraz zatłukłem necro jak miałem cały arsenał na sobie, albo mesa mimo empatii. War to prawdziwa siła i reszta nam do pięt nie dorasta ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 17:59, Budo napisał:


Ale za to jaka dzika satysfakcja, jak dostaniesz Empathy, SS, czy jakieś Insidious Parasite,
a mimo to zatłuczesz wroga siekierą :D
Ja tak robię :D

Oj nawet mi nie przypominaj, jak jeden mesmer spóźnił się o 2 sek. z rzuceniem na mnie empatii... Moja mina i śmiech przed monitorem - bezcenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 17:56, The Assassin napisał:

Farmer Widmo
ostatnio miałem w teamie monka pitsa, ale paragonem nie da się UW robić bo para nie ma
odpowiednich skili ( obszarowych albo high dmg )


A jednak się da. Podać linka? No problemo. http://pl.youtube.com/watch?v=Ap401fvsWKc


A co do UW Sc paragonem ,możliwe ,że taki wyjdzie ,ale nie mówie ,że juz wszedł. Bo co to trudnego włożyć SF , Light of Deldimor i inne PvE obszarówki. Zaskoczony? :)

@edit -> idzie jak idzie ,ale nie zaprzeczysz ,że to farm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 17:56, The Assassin napisał:

moim skromnym zdaniem nie masz racji, znasz JAKIKOLWIEK efektywny farm dla paragona ?


Hahahahaha i jeszcze raz hahahaha. Co się ma farm do normalnej gry.. Paragon to jedyna chyba profesja, która ma bardzo ograniczone mozliwości farmu. A to z prostej przyczyny -> został stworzony z myslą o grze zespołowej, czyli takiej z myślą o jakiej zostało stworzone GW.
Zresztą jest jeden efektywny i lukratywny farm Paragonem - FoW beach. No i jeszcze dead sword farm.
Gra Paragonem to trohe jak granie Rangerem (kiedy jesteś dmg dealerem) albo Monkiem (kiedy jesteś protem). Osobiście uważam, że Paragon moze tez robić świetnie za tanka, nie ma przeciwskazań. Zanim jeszcze cos napiszesz o Paragonie to albo wiecej o nim poczytaj albo nim zagraj. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>@edit -> idzie jak idzie ,ale nie zaprzeczysz ,że to farm :)
Z łapy to idzie i idzie zresztą co z tego jak większość skilli derwa. Co prawda i tak bije z hammera ale to jest tak jak ze zrobieniem deep samymi warkami. Po prostu większość osób miała skille paragona i spamowali :)

@Azra
Nie pomyślałem o Tobie akurat :d
Ty lepiej kasę trzaskaj na ten stack słodyczy a nie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 17:56, The Assassin napisał:

no i tu wyszły twoje "braki" w doświadczeniu, castery robią największy dmg ( dlatego
mają najmniejszy armor ) ( np. ele ), albo necro SS bijący para-nooba gtóry napie*dala
i nie patrzy czy SS, Empathy czy jeszcze cos innego

Chodziło mi o DPS, bo juz rozmawiałem na ten sam temat dzisiaj na guild chacie i jakoś nie wspomniałem chodziło mi o dmg z broni.

Dnia 01.12.2008 o 17:56, The Assassin napisał:

Gra monkiem tez nie wymaga dużego "ruszzania glowa", przy grze monkiem potrzebny jest dobry relfeks i >build.

No tak, po co ruszać głową? Można rzucać po kolei na wszystkich skille leczące a potem płakać że nie mam energii. Gra monkiem polega na umiejętnym leczeniu a nie na overhealu. Nie chodzi o to by napełniać pasek życia tylko patrzeć na to co się dzieje wokół Ciebie i ratować od śmierci. Dlatego wiele osób psioczy na bondera na AB bo nie wiedzą że może być lepszy od takiego woha (wiele razy trzymało się 2 drużyny luxonów ) . Więc zamiast używać wyrażenia brak w doświadczeniu mógłbyś najpierw spojrzeć na to co sam piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 19:58, ony Dzekson napisał:

Ty lepiej kasę trzaskaj na ten stack słodyczy a nie :d


On kase ma tylko zdeponowaną u mnie* ;]


*w teorii przynajmniej, bo faktycznie jej jednak nie mam =p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, gra monkiem nie wymaga doświadczenia? Polemizowałbym ,pójdź teraz monkiem na RA z normalnym Shadow Arts WoH''em. Jest to (na PvP) o tyle skomplikowane ,że musisz robić dziesięć rzeczy na raz. Nie dość ,że bronisz się przed atakującymi, musisz healować i protować siebie ,to jeszcze musisz leczyć swoich kolegów z drużyny. Następne co musisz wiedzieć to jak używać skili - jeśli mamy w buildzie Patient''a i WoH''a oczywiście ,że nie użyjemy WoH''a kiedy ktoś ma 3/4 życia. To by było pozbawione sensu ,gdyż w każdej chwili może nas zaspikować dwóch dzikusów i w jednym momencie bedzie na potrzebny WoH. Następnie musisz pamiętać o hexach - to oczywiste, że nie będziesz zdejmowal Diversion Cure Hexem tylko dlatego, że "dobrze leczy" . Do tego musisz znać więkoszość skilli i hexów, umieć radzić sobie z przykrywkami. Oczywiście można włożyć do ekwipunku Spotless Mind (to chyba tak się nazywało) ,ale nie każdy o tym wie. Kolejną rzeczą, która może się przydać jest bieganie, nie możesz stać cały czas w miescu, bo Cię, jak to mówią - "zownią". Do tego musisz pamiętać o High-Ene secie , caster weaponie i innych duperelach, które wcale nie są zbędne.

I jeszcze raz mi powiedz, że monk nie jest skomplikowany to Cię zastrzelę ^^

Oczywiście, po dłuższym graniu i ogarnianiu, healuje ,biega, zmienia sety się niema odruchowo, lecz trzeba się postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mu to ,żeby mu pokazać Twój build. Jeśli jesteś z nim w drużynie, w mieście :

Przytrzymujesz lewy CTRL i klikasz na dowolonego skilla (umiejętność).

A jeśli chodzi mu, żebyś wysłał na GC/AC, lub za miastem:

K->Template Code->Send To Chat.

Po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2008 o 20:27, Farmer Widmo napisał:

I jeszcze raz mi powiedz, że monk nie jest skomplikowany to Cię zastrzelę ^^


gra monkiem jest łatwa ale jak sie umie grać;wszystko jest latwe ale jak sie potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomni mi ktoś na czym polegał myk z odradzaniem się po stronie bonusa w Dunes of Despair?
Chodzi mi o przeniesienie pierwszego monka na górkę - nie pamiętam czy tam był wykorzystywany res (z przeniesieniem), czy bug starej wersji gry (chyba związany z reconnectem), albo może shadow step zabójcy. W każdym razie z ciekawości pytam bo mi się przypomniało, a właśnie muszę tam bonusa machnąć bez tracenia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować