Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

mam takie pytanie, nurtując mnie od kilku dni, a mianowicie:
chce kupić Mini PAndę albo Kanaxaia,
powiedzmy Panda 6k ecto
max itemow do pokazania na Trade - 7
dam za pande 7 stackow ecto.
7 x 250 = 1.750ecto

jak mam zapłącić za coś co kosztuje więcej niż 1,750ecto ?

bo wychodzenie z miasta i wywalanie stacków ecto, i strach czy kolo dropnie tą pande czy nie ? albo czy dostane DC a kolo ecto zbierze ? jaieś taktyki/pomysły panowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 21:02, Budo napisał:

> Czy mógłby ktoś mi powiedzieć czy postacią z NF będe mógł zmapować obszary w tych
dwóch
> arenach w propie? A jeśli tak to jak to zrobić.

Ja nawet nie jestem pewien, czy te areny są jeszcze aktywne, bo sporo zostało wyłączonych
od początku gw. Ale nawet jeśli są, to i tak jest ograniczenie poziomów, do 10 na arenie
w Ascalonie i do 12 (chyba) w Górach Pólnocnych.


tak jest ograniczenie, ale wejść na teren areny ( żeby mieć jako lokację na mapie ) można, ale skorzystać z niej nie mozna, mozna tylko mieć na mapie jako lokacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 20:03, Hubert64 napisał:

Czy mógłby ktoś mi powiedzieć czy postacią z NF będe mógł zmapować obszary w tych dwóch
arenach w propie? A jeśli tak to jak to zrobić.


One nie są Ci zupełnie do niczego potrzebne. Zapas w Tyrii to kilka procent, a tu masz maksymalnie 0,3%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 21:18, KrzychoCJ napisał:

> jak mam zapłącić za coś co kosztuje więcej niż 1,750ecto ?
Armbrace?


niby racja

Farmer Widmo
coś mie wydaje ze kolega lekko spamuje, napisales taka sama odpowiedz jak Krzycho, tylko ze ty 7 minut po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 21:03, The Assassin napisał:

jak mam zapłącić za coś co kosztuje więcej niż 1,750ecto ?


Swoją drogą gratuluję zasobności portfela. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 08:22, Jabłoński napisał:

Przepraszam za pytanie, ale nub jestem. Do czego służą runy, jak się je zdobywa i jak
używa?

Runy służą do wzmocnienia części pancerza np.: tors. Można użyć maksymalnie 2 runy do jednej części armora: jedna do klasy postaci którą grasz, czyli np.: runa derwisza i z tzw. brakiem przydziału, przykład runa życia. Owe dodatki można zdobyć na 2 sposoby: zakupując od handlarza z runami, który znajduje się w większym mieście oraz wyciągając je z przedmiotów do odzysku "specjalistycznym zestawem do odzysku surowców". Dany przedmiot z runą ma charakterystyczne 2 właściwości, dzięki którym wiemy, że jest: a)napis jest innego koloru niż biały(niebieski, fioletowy i złoty) b) Jest unid( czyli niezidentyfikowany) i z tym problemem nam przychodzi 2 zestaw "do identyfikacji". W razie czego proszę o poprawienie mnie, jakbym błędnie napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wrzuciłeś do jednego worka runy i symbole. O ile dobrze kojarze to na jednej części zbroi może być jedna runa i jednen symbol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Na każdej części pancerza może być jedna runa i jedna insygnia. Zarówno runy jak i insygnia mogą być przypisane do profesji jak i neutralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam putanie, bo noob jestem. Czy nick "Break the peace" jest dopuszczalny, czy mogę dostać za niego bana?
I czy można w jakiś sposób zmienić nick postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 11:32, Break the peace napisał:

Mam putanie, bo noob jestem. Czy nick "Break the peace" jest dopuszczalny, czy mogę dostać
za niego bana?


Eeee raczej bana nie powinieneś dostać, nie wiem co jest w nim złego, zresztą jak się bana dostaje za nieodpowiedni nick to jest on na max 72 godziny po czym byś musiał zmienić taki nick.

Dnia 04.12.2008 o 11:32, Break the peace napisał:

I czy można w jakiś sposób zmienić nick postaci?


Tak, dostać bana za nieodpowiedni nick na 72 godziny, po tym będzie można mienić nick. To jest jedyna możliwość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie... A mianowicie jak przy końcu po przejściu kampanii proph dostaje się deldrimorski talizman to czy trzeba go wymieniać? Tzn. mogę go zostawić, aby inną postacią sobie jakiś przedmiot kupić za niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 11:52, cinus` napisał:

Tak. Możesz też go sprzedać jak chcesz, nie jest on przypisany do postaci.


Ok, dzięki! Całe szczęście... bo mój ele. to niewarty takiej broni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 11:55, kamil E napisał:

Ok, dzięki! Całe szczęście... bo mój ele. to niewarty takiej broni ;)


Jeśli chcesz wymienić deldri talizman na broń dla innej postaci, co za problem odebrać elesem i przerzucić przez xunlai? :D

Ewentualnie można też sprzedać, offkoz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

True, true xP Nie wiecie jak mona dostać się w to miejsce, gdzie można wymienić te talizmany? Bo kolejny raz przechodzic misji mi się nie chce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować