Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2008 o 12:57, Azrathel napisał:

> Mam pytanie co do jednej misji... fabuły. Jest to misja w "Cmentarzu Ventha". Rozmawiamy

> tam z jakimś miłym panem i potem znajdujemy się poza Cmentarzem... łowca daje nam
zdolnośc
> rozbrajania pułapek i mamy rozwalić wszystkie posterunki straży. Lecz ja, mimo wszystko

> nie wiem co trza zrobić w zadaniu, prosiłbym o uprzejmą pomoc

udzielam uprzejmej pomocy (wtf?)

No bo jak ktos jest uprzejmy to udziela pomocy :)

Dnia 21.12.2008 o 12:57, Azrathel napisał:

w zadaniu chodzi o to, żeby przeprowadzić 8 chłopków z jednego końca mapy na drugi ;]
należy pamiętać o tym, by utrzymywać się z dala od garnizonu (pośrodku mapy) - podejście
zbyt blisko spowoduje potężny atak, który zabije drużynę.
bonus polega na zniszczeniu 12 kournańskich posterunków.
http://wiki.guildwars.com/wiki/Venta_cemetery
wystarczy, że pójdziesz po żółtych kropkach ;]

To pewnie dlatego nie dało się wejść do garnizonu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Naprawdę, żeby przejść większość misji potrzeba tylko umieć czytać. Pod "u" jest mapka misji, a pod "l" są cele misji... tam masz wszystko napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy używanie elite tomów dodaje punkty do tytułu skill huntera czy nie ? I czy jeśli użyje elite tomu to będe mógł na zawsze pożegnać się z tym tytułem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 14:28, Deto napisał:

Powiedzcie mi, czy używanie elite tomów dodaje punkty do tytułu skill huntera czy nie
? I czy jeśli użyje elite tomu to będe mógł na zawsze pożegnać się z tym tytułem ?

Uzycie elite tome rowna sie zlapaniu elitarnego skilla, czyli do tytulu ta metoda wlicza sie jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 14:28, Deto napisał:

Powiedzcie mi, czy używanie elite tomów dodaje punkty do tytułu skill huntera czy nie
? I czy jeśli użyje elite tomu to będe mógł na zawsze pożegnać się z tym tytułem ?

Oblokować na PvP,i elite tomem w taki sposób tez można, ale no biorąc pod uwage koszta to jest on znacznie droższy, ale kiedy nie chce sie biegać to sposob dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 13:46, Budo napisał:

/.../

Naprawdę, żeby przejść większość misji potrzeba tylko umieć czytać. Pod "u" jest mapka
misji, a pod "l" są cele misji... tam masz wszystko napisane.

W GW gram już ponad 1,5 roku... wiem co pod czym jest. Pare rzeczy jest dla mnie "tajemnicą". Tak jak angielskie nazewnictwo (nie to że ang nie umiem)... jakieś elite tome i do niedawna "bildy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 15:05, peryfraz napisał:

> /.../
>
> Naprawdę, żeby przejść większość misji potrzeba tylko umieć czytać. Pod "u" jest
mapka
> misji, a pod "l" są cele misji... tam masz wszystko napisane.
W GW gram już ponad 1,5 roku... wiem co pod czym jest. Pare rzeczy jest dla mnie "tajemnicą".
Tak jak angielskie nazewnictwo (nie to że ang nie umiem)... jakieś elite tome i do niedawna
"bildy"


ehh ludzie prosze was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 15:05, peryfraz napisał:

> /.../
>
> Naprawdę, żeby przejść większość misji potrzeba tylko umieć czytać. Pod "u" jest
mapka
> misji, a pod "l" są cele misji... tam masz wszystko napisane.
W GW gram już ponad 1,5 roku... wiem co pod czym jest. Pare rzeczy jest dla mnie "tajemnicą".
Tak jak angielskie nazewnictwo (nie to że ang nie umiem)... jakieś elite tome i do niedawna
"bildy"


Grasz 1,5 roku i nie wiesz co to build czy elite tome? Matko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2008 o 15:29, Budep napisał:

Grasz 1,5 roku i nie wiesz co to build czy elite tome? Matko..


Grałem dla siebie, dla własnej przyjemności i relaxu... Nie interesowały mnie pojęcia... Dobiłem 6 postaciami do 20lvl i usunołem, jedynie derwa zostawiłem i od tamtego czasu zacząłem faktcznie interesować się GW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+1 post bejbe.

peryfraz--> Żadna hańba, nie każdy wysługuje się elite tomami do przejmowania skilli, poza tym termin "build" to podstawa, ale zawsze można mówić zestaw, skille, układ itp., więc też nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mam dla Ciebie dobrą radę- skoro masz takie kłopoty typu nazewnictwo, albo proste misje, to znajdź sobie dobrą gildię. Ja już gw mam mniej więcej obcykane i mogę sobie grać samemu, ale skoro jesteś, że tak powiem, cieniasem, to poszukaj ludzi- w kupie siła i szybko nauczysz się gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja może jestem jakaś inna, ale... jak się dostać do Ice Tooth Cave? :D Znalazłam sobie mapkę na wiki, ale wejścia do ITC "pilnują" masy śniegu, na które nie można wejść... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 17:39, Budo napisał:

/.../

Mam dla Ciebie dobrą radę- skoro masz takie kłopoty typu nazewnictwo, albo proste misje,
to znajdź sobie dobrą gildię. Ja już gw mam mniej więcej obcykane i mogę sobie grać samemu,
ale skoro jesteś, że tak powiem, cieniasem, to poszukaj ludzi- w kupie siła i szybko
nauczysz się gry :)

Jeśli w słowo "cienias" miało oznaczać że nie znam tych nazw ang. co to są te elite tomy itp. to ok, racja, ale leśli miało oznaczać cienias, to czuje się obrażony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tam małe wejście jak do jaskini, tak mniej więcej od strony północnego-zachodu. Kręci się tam sporo minotaurów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 17:50, szerszeń45 napisał:

Jest tam małe wejście jak do jaskini, tak mniej więcej od strony północnego-zachodu.
Kręci się tam sporo minotaurów.

Ta, właśnie znalazłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 18:38, Deto napisał:

Jak posiadając postać z Faction można dostać się do Askalonu ?

Pierw odpowiednim questem uzyskujesz dostęp na tereny Tyrii a potem musisz albo wynająć runnera albo samemu biec przez parę lokacji, aż dobiegniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 18:38, Deto napisał:

Jak posiadając postać z Faction można dostać się do Askalonu ?


Popłynąć z doków do Lion''s Arch a potem tą trasą na screenie.

P.S. Fotka poniższa została zamieszczona przez Matt''a na forum GOL-a.

20081221185848

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować