Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2009 o 17:27, Farmer Widmo napisał:

GW mi się wali ,to postanowaiłem ,że się Was poradze. Otóż - gram sobie spokojnie świeżo
zrobioną elemką ,gdy nagle wyskakuje mi na ekran inwazja niebieskich pikseli - są wszędzie.


A karta czasem się nie przegrzewa? Sprawdzałeś temperature?
GF8800 są znane z dosyć wysokich temperatur podczas pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 17:27, Farmer Widmo napisał:

GW mi się wali ,to postanowaiłem ,że się Was poradze. Otóż - gram sobie spokojnie świeżo
zrobioną elemką ,gdy nagle wyskakuje mi na ekran inwazja niebieskich pikseli - są wszędzie.
To co poprzez hordę tych małych smrodów to ekran ładowania mapki na której aktualnie
sie znajduje. Gra się do tego zatrzymuje (Alt+F4 , Ctrl + Alt + Delate nie działają).
Kompa muszę resetować. Wiecie może w czym tkwi problem? Nie malowałem niczego w Paincie
;D


Polecam sprawdzić, czy do wentylatora chłodzącego kartę nie dostał się jakiś kłaczek kurzu... Przy stacjonarnym kompie miałem podobny problem, a okazało się, że nie służyło mu miejsce w którym stał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś w ramach urozmaicenia poszliśmy gildiowo na FoWa multiklasowego (każda klasa mogła być reprezentowana przez jedną osobę). Ukończenie wszystkich questów trwało trochę dłużej niż zwykle (2,5h), ale się udało :)

20090108222608

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 22:26, walgierz napisał:

/.../ ale się udało :)


No to pogratulować trzeba :)
Ja jak na razie nie wybieram się na takie misje wole przejść kampanie Nightfall i zabrać się za Propa :)
Mam jedno pytanko czy jeszcze w dalszej części fabuły po uwolnieniu Kormir ją spotykamy czy ta postać się już nie pojawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 22:34, wdowiakm napisał:

Mam jedno pytanko czy jeszcze w dalszej części fabuły po uwolnieniu Kormir ją spotykamy czy ta postać się już nie pojawia?


Pojawia się, oj pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 22:26, walgierz napisał:

Dziś w ramach urozmaicenia poszliśmy gildiowo na FoWa multiklasowego


Szkoda, że mam tak zawalony tydzień... Miło by było się wybrać razem z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeno pytanie: Buty całe?:P Po takiej przechadzce na świeże powietrze lubią się zniszczyć(żart oczywiście),a tak to gratuluję pomyślnie spędzonych 2,5h ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj GW nightfall i mimo dopiero 3 lvl''u i krótkiego czasu rozgrywki mam takie jedno pytanie - dlaczego to WoW jest pierwszy we wszystkich rankingach a nie GW? Guild Wars jest genialne - fantastyczny świat, fabuła, brak abonamentu, grywalność etc. Cud miód i orzeszki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 00:33, Davw napisał:

Kupiłem dzisiaj GW nightfall i mimo dopiero 3 lvl''u i krótkiego czasu rozgrywki mam
takie jedno pytanie - dlaczego to WoW jest pierwszy we wszystkich rankingach a nie GW?
Guild Wars jest genialne - fantastyczny świat, fabuła, brak abonamentu, grywalność etc.
Cud miód i orzeszki :).

Porównywać WoWa, i GW jest ciężko. WoW to MMORPG, zaś GW to CORPG ;]. GW fakt, moim zdaniem pod względem klimatu jest lepsze, jednak nie można robić tych godzinnych + rajdów na Przymierze ;p. W GW gra się całkiem inaczej, jest to spowodowane podziałem wszystkiego na lokację, nie którzy uważają że lokacje to - GW, jednak bez lokacji, jak dla mnie, byłby questy - Przynieś,zabij,zanieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 00:33, Davw napisał:

dlaczego to WoW jest pierwszy we wszystkich rankingach a nie GW?


Zawsze przy okazji gdy mówi się o WoW-ie i milionach graczy przypomina mi się pewien żart.

"Jedź kupe miliony much nie mogą się mylić" ;-)

A tak poważnie to raczej działa tak. Jeśli produkt jest popularny to chce go mieć więcej klientów i koło się samo się kręci, bo ilość graczy jest jakiś tam wskaźnikiem, czy dana gra jest "fajna", tak w bardzo dużym skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 00:33, Davw napisał:

Kupiłem dzisiaj GW nightfall i mimo dopiero 3 lvl''u i krótkiego czasu rozgrywki mam
takie jedno pytanie - dlaczego to WoW jest pierwszy we wszystkich rankingach a nie GW?


Zagraj w WoWa to zrozumiesz.

Dnia 09.01.2009 o 00:33, Davw napisał:

Guild Wars jest genialne - fantastyczny świat, fabuła, brak abonamentu, grywalność etc.
Cud miód i orzeszki :).


I kolejny przykład na to , że główną wadą WoWa to dla niektórych abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 08:14, Yaquza napisał:

Mam pytanie: Czy mozna w Polsce kupić EK GW? Bo mi się kula dyskotekowa nad łbem spodobała
i nie tylko ;]


Będzie trudno. Z tego co piszesz chodzi Ci o EK Nightfalla. Opcja sa z pewnością aukcje i to nie tylko Allegro a bardziej eBay. Towar bardzo trudno dostępny i osiągajacy wysokie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 08:11, PiotrRK napisał:

> Kupiłem dzisiaj GW nightfall i mimo dopiero 3 lvl''u i krótkiego czasu rozgrywki
mam
> takie jedno pytanie - dlaczego to WoW jest pierwszy we wszystkich rankingach a nie
GW?

Zagraj w WoWa to zrozumiesz.

> Guild Wars jest genialne - fantastyczny świat, fabuła, brak abonamentu, grywalność
etc.
> Cud miód i orzeszki :).

I kolejny przykład na to , że główną wadą WoWa to dla niektórych abonament.



Grałem nie zrozumiałem. Miliony graczy robią to co inne miliony graczy w innych darmowych MMO. Fakt faktem, że elementy jak rajdy, które w WoW''ie wymiatają są raczej niepowtarzalne ale u licha i tak tego mój rozum nie umie pojąć. Ja zakochałem się w Guild Wars i teraz nie ma dla mnie innej lepszej sieciówki (no może po za multi w TDU).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Co teraz dobrze działa na RA? nie interesuje mnie pvxwiki, tylko rady tych, którzy tam grają.
Btw widzieliście nowy tonic? Asura, blah, nie oddaję kluczy w tym odcinku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 11:31, Budo napisał:


Co teraz dobrze działa na RA? nie interesuje mnie pvxwiki, tylko rady tych, którzy tam
grają.
Btw widzieliście nowy tonic? Asura, blah, nie oddaję kluczy w tym odcinku...

Dołączam się do pytania, a jako iż jestem troche nie w temacie bo wracam z GW po dość długiej przerwie, mam pytanie skąd wytrzasnąć toniki? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować