Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2009 o 10:21, L33T napisał:

Rasumując Anet daje bany za .... kupienie czegoś za co mają kasę ? O.o


Tak było raz pare tygodni temu :P
Ostatni incydent tłumaczą tak:

Yesterday, a modest number of Guild Wars accounts were accessed without authorization by a third party. This did not happen through a security breach within Guild Wars; rather, a hacker obtained account credentials through an external source and accessed player accounts using the account/user name and password. A very small number of players had items removed from their accounts, but for the most part, the characters and items were not disturbed in any way.

The Support Team became aware of this situation soon after it began, and team members immediately blocked access to all the accounts in order to protect them from harm. If you find that your account has been blocked, please contact the support Team right away. Team members will help you regain access to your account, after which we are asking that you immediately change the password to help ensure its security in the future.

If you have any questions, our support team will be happy to answer them or you can post a question on this Support Issues page. Thanks. -- Gaile 17:21, 17 July 2009 (UTC)

http://wiki.guildwars.com/wiki/User_talk:Gaile_Gray/Support_Issues#Minor_Account_Access_Issue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli ktoś zrobił włam do bazy userów i miał dostęp do kont ? O.o
Chyba jednak łączenie XTH i kont w grze to nie był najlepszy pomysł by anet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 14:33, DarkWolf_PL napisał:

mam pytanko da się jakoś zmienić email konta w gw

Logujesz się do gry. W oknie wyboru postaci, w lewym dolnym rogu masz przycisk edytuj konto. Dalej chyba sobie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 14:20, L33T napisał:

Czyli ktoś zrobił włam do bazy userów i miał dostęp do kont ? O.o


Nie, ANet twierdzi, że wina nie leży po ich stronie. Zresztą masz to napisane w tekście od cinusa, wystarczy przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo a która firma przyzna się że miała włam albo mechanizm zabezpieczeń nie jest w pełni dopracowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 14:45, Master_J napisał:

> mam pytanko da się jakoś zmienić email konta w gw
Logujesz się do gry. W oknie wyboru postaci, w lewym dolnym rogu masz przycisk edytuj
konto. Dalej chyba sobie poradzisz.

dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 14:58, L33T napisał:

Budo a która firma przyzna się że miała włam albo mechanizm zabezpieczeń nie jest w pełni
dopracowany?


Jakąs wersję musimy przyjąć, ja jestem skłonny przyjąć oficjalną, ale widzę, że Ty z założenia przyjmujesz przeciwną do oficjalnej. Nie mam specjalnych powodów, żeby nie wierzyć ANet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo opcja XTH = login i pass do konta z gry to fail w obecnych czasach. I owszem przyjmuję inną wersję bo wiem jak wygląda polityka firm w takich okolicznościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak naciskam ctrl + g to mi się wyświetla takie coś. Czy to może być keylogger? Robi mi się tak bodajże od ściągnięcia vent mixa. Jeśli tak to czym to usuwać? Potem najlepiej zmienić passy do GW i innych rzeczy?

20090719114148

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 11:42, Master_J napisał:

Jak naciskam ctrl + g to mi się wyświetla takie coś. Czy to może być keylogger? Robi
mi się tak bodajże od ściągnięcia vent mixa.

Siedziałem chwilkę na necie i się trochę dowiedziałem.
Tak to jest keylogger, a skąd ściągałeś?
Bodajże są 2 sposoby, ale chyba jeden z nich jest płatny, więc podam jeden.
Inastalujesz program, co robi logi (HijackThis, SilentRunners, Combofix itp.).
Treść loga możesz podesłać choćby w 2 miejsca(może być i więcej ich w internecie).
http://www.cybertrash.pl/forum1/index.php?board=2.0
http://www.elektroda.pl/rtvforum/forum217.html
Oni ci tłumaczą co masz zrobić.
Po wykonaniu wszystkich czynności podsyłasz im jeszcze raz i sprawdzają, czy wszystko już jest w porządku.

Uwaga! Nie jestem tylko pewien, więc lepiej spytaj się kogoś bardziej rozumiejącego w tych sprawach. Możesz też zrobić temat w pomocy technicznej na gram.pl i czekać co odpowie choćby S1G(może sam się na tym zna ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dość dawno przestałem grać w Guild Wars. Mam samą podstawkę. Przeszedłem kampanie, PvP malutko grałem lecz postanowiłem, że znow spróbuje swoich sił w GW, jednak zakupie teraz jeden dodatek. Prosze was o opinie który dodatek jest waszym zdaniem najlepszy i który radzicie mi wybrać? Jestem napalony na GW2, napewno zagram a wyczytałem o dodatku Eye of the North cos takiego:
"Dla spoglądających w daleką przyszłość graczy, Guild Wars Eye of the North oferuje lokalizację zwaną Hall of Monuments, która umożliwi zapisanie swoich osiągnięć z dotychczasowych kampanii, a następnie ich przeniesienie i wykorzystanie przez postacie w grze Guild Wars 2, odblokowując tym samym niektóre ekskluzywne przedmioty i bonusy dostępne w drugiej odsłonie gry."
Dodatkowo dodatek ten wymaga posiadania jakiegokolwiek dodatku a mam podstawkę :)
Ogolnie czekam na opinie który dodatek kupic. Ja osobiście myślę o tym najnowszym czyli eye of the north. Mogę kupić tylko jeden dodatek.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i takie pytanko z ciekawości :) W którym mieście siedzi najwiecej ludzi zawsze? Z którego dodatku jest owe miasto?

Sorka, że nie edytowałem ale opcja coś nie działała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynym dodatkiem jest właśnie EoTN, reszta to nie podstawki itepe, tylko osobne kampanie. EoTN wymaga posiadania jednej kampanii. Ogólnie masz tam sporo roboty, Hall of Monuments przenosi "jakoś" twoje miniaturki, armory, title, herosów i pety a także specjalne rodzaje broni do GW2. Fabuła nie jest zbyt długa, ale po niej czeka duuży system lochów i mnóstwo mniejszych wyzwań.

Najwięcej ludzi siedzi w porcie Kamadan, kampania Nightfall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 11:39, Ostrowiak napisał:

Najwięcej ludzi siedzi w porcie Kamadan, kampania Nightfall.


Miasta, w których siedzi najwięcej ludzi dosyć szybko się zmieniają. Pamiętam jak jakiś czas temu takim miejscem były Lwie Wrota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie jak kiedys gralem to kampania z proph podobala mi sie bardzo :) Jak dluga jest ta w Eye of the North? Przypuscmy 2x krotsza niz proph? No i w koncu chcialbym troche pvp pograc. No i wyczytalem sporo zbroi dochodzi w tym dodatku, wiecej niz w factions i nightfall a wyglad ma znaczenie :D

Co takiego wnosi EN do pvp? Bo pvp w GW malo gralem a wsumie to taka domena GW jest ;}
No i napiszcie ktory dodatek waszym zdaniem jest najlepszy :] Ogolnei za caloksztalt, kampania, pvp, itemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 13:32, Rambowski napisał:

Ogolnie jak kiedys gralem to kampania z proph podobala mi sie bardzo :)


To jesteś jednym z nielicznych ;D

>Jak dluga jest

Dnia 21.07.2009 o 13:32, Rambowski napisał:

ta w Eye of the North? Przypuscmy 2x krotsza niz proph?


Umm postać masz od razu na 20 lvlu co już dużo daje, jak dla mnie to jest około 4 razy krótsza, takie wrażenie odniosłem.

Dnia 21.07.2009 o 13:32, Rambowski napisał:

No i w koncu chcialbym troche
pvp pograc.


W gwenie dochodzi mało skilli, więc za dużo się w pvp dla ciebie nie zmieni, ale dochodzą herosi więc będziesz miał nowy tryb walki.

>No i wyczytalem sporo zbroi dochodzi w tym dodatku, wiecej niz w factions

Dnia 21.07.2009 o 13:32, Rambowski napisał:

i nightfall a wyglad ma znaczenie :D


Oj ma ;D

Dnia 21.07.2009 o 13:32, Rambowski napisał:

No i napiszcie ktory dodatek waszym zdaniem jest najlepszy :] Ogolnei za caloksztalt,
kampania, pvp, itemy.


Nightfall jak dla mnie, fajna fabuła, bohaterowie, całkiem długa, 2 nowe klasy(ale derw ssie), inskrypcje, dużo nowych skilli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

namieszales ;D Nie no fajnie zeby kampanai byla dluga.... a jak w EN jest 4x krotsza to ble... ale jakbym zalozyl nowego chara to nic nie zmienia? Na tych samych misjach sie zaczyna? No i duzo nowych skilli w PvP. A ta w Nightfall dluzsza jest z niz w proph? No i tez kurde z mysla o GW2 ktore dla mnie zapowiada sie ciekawie. No i dylemat mam czy Nightfall czy EN. Moge kupic tylko jeden ;/ ew. w przyszlosci moze drugi bym kupil ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 13:45, Rambowski napisał:

namieszales ;D Nie no fajnie zeby kampanai byla dluga.... a jak w EN jest 4x krotsza
to ble... ale jakbym zalozyl nowego chara to nic nie zmienia? Na tych samych misjach
sie zaczyna? No i duzo nowych skilli w PvP. A ta w Nightfall dluzsza jest z niz w proph?
No i tez kurde z mysla o GW2 ktore dla mnie zapowiada sie ciekawie. No i dylemat mam
czy Nightfall czy EN. Moge kupic tylko jeden ;/ ew. w przyszlosci moze drugi bym kupil
;/

Najpierw kup Nightfall moim zdaniem lepszy na początek. W EotN dużo nie zrobisz posiadając skille tylko z Propha. W NF dojdzie Ci sporo nowych, ciekawych elitek i zwykłych skilli no i oczywiście herosi :P Potem kup Factions a dopiero na końcu EotN. Czasu do wyjścia GW 2 masz jeszcze naprawdę sporo więc zdążysz na pewno :D Ale to tylko moje zdanie zrobisz jak chcesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować