Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2006 o 14:40, Jarzy napisał:

Zastanawia mnie co to jest to EoE?


To skill rangera, który nazywa się Edge of Extinction, w skrócie EoE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedawno zacząłem grać w GW, kończę właśnie Ascalon i zabieram sie za Shiverpeak. I pare pytań tradycyjnie:

Czy w tej fajnej grze bywa czasem noc?? :[
Gdzie dorwać taka fajna dynię na głowę??
Czy wszystkie tereny polegaja na chodzeniu wąskimi "tunelami"?? Bo jak narazie gdzie nie pójdę, w ogole nie da się zboczyć z kursu.
Mam rangera/mesmera. Czy jak użyje ignite arrows i w czasie trwania tego skilla użyję np penetrating attack to obrażenia się skumulują??
Czy fame można nabijać rownocześnie dwoma/więcej postaciami i skumuluje się on dla wszystkich postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 15:39, tymuś napisał:

Czy w tej fajnej grze bywa czasem noc?? :[


Tak, ale Tylko wtedy gdy misja rozgrywa się w nocy.

Dnia 28.06.2006 o 15:39, tymuś napisał:

Gdzie dorwać taka fajna dynię na głowę??


Można było to zdobyć w Evencie Halloweenowym

Dnia 28.06.2006 o 15:39, tymuś napisał:

Czy wszystkie tereny polegaja na chodzeniu wąskimi "tunelami"?? Bo jak narazie gdzie nie pójdę,
w ogole nie da się zboczyć z kursu.


Jakimi wąskimi tunelami? Gdzie?

Dnia 28.06.2006 o 15:39, tymuś napisał:

Mam rangera/mesmera. Czy jak użyje ignite arrows i w czasie trwania tego skilla użyję np penetrating
attack to obrażenia się skumulują??


Tak. Skumulują się

Dnia 28.06.2006 o 15:39, tymuś napisał:

Czy fame można nabijać rownocześnie dwoma/więcej postaciami i skumuluje się on dla wszystkich
postaci?


Fame jest dla całego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 15:45, Piotrbov napisał:

> Gdzie dorwać taka fajna dynię na głowę??

Można było to zdobyć w Evencie Halloweenowym


a będzie w tym roku tez taki event?? bo halloween o ile wiem jest co roku:D

Dnia 28.06.2006 o 15:45, Piotrbov napisał:

> Czy wszystkie tereny polegaja na chodzeniu wąskimi "tunelami"?? Bo jak narazie gdzie nie
pójdę,
> w ogole nie da się zboczyć z kursu.

Jakimi wąskimi tunelami? Gdzie?


WSZĘDZIE!!! W większości mapek trzeba ciągle szukać drogi, jak nie góra to skarpa, jak nie skarpa to głebokie bajoro, zero swobody.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 16:10, tymuś napisał:

WSZĘDZIE!!! W większości mapek trzeba ciągle szukać drogi, jak nie góra to skarpa, jak nie skarpa to głebokie bajoro, zero swobody.


Nie widzę zadnych problemów z szukaniem drogi w Guild Wars. Jesteś chyba pierwszą osobą z tym problemem. ;-)
Poza tym nie byłoby to chyba zbyt wirygodne jakby postać w zbroi pływała jak ryba lub zeskakiwała z wysokich skarp i leciała dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 16:10, tymuś napisał:

a będzie w tym roku tez taki event?? bo halloween o ile wiem jest co roku:D

Za pare dni w Shing Jae Monastery (miasto z Factions) odbedzie sie ''Festiwal Smoka'' bedzie mozna zdobyc m.in. maske smoka. Wiecej info masz w newsie na stronie gram.pl albo www.guildwars.pl

==>> http://www.gram.pl/news.asp?id=1967

PS. Jesli nie masz dodatku to niestety festiwal Cie ominie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynają mnie męczyć te wszystkie festiwale.Każdy jest dokładnie taki sam-zbierz śmieci,zdobądź maske albo specjalną czapke i skuj sie innym rodzajem wódy :/ Przynajmniej można będzie nabić tytuł drunkard ;) Podobał mi sie festiwal na Haloween i Wintersday.Ten drugi był szczególnie fajny-bitwa na śnieżki była genialna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 18:25, Jarzy napisał:

Zaczynają mnie męczyć te wszystkie festiwale.Każdy jest dokładnie taki sam-zbierz śmieci,zdobądź
maske albo specjalną czapke i skuj sie innym rodzajem wódy :/ Przynajmniej można będzie nabić
tytuł drunkard ;) Podobał mi sie festiwal na Haloween i Wintersday.Ten drugi był szczególnie
fajny-bitwa na śnieżki była genialna :D


Lol, to wreszcie podobają ci sie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa bardzo wazne pytania. Czy jezeli jestem np. w lesie i chce zdobyc troche dosiwadczenia, lub sie troszeczkw wzbogacic to czy moge kogos napasc i zaczac sie z nim bic. czy jezeli go zabije to bede mial pozniej przegrane u innych graczy w tym wirtualnym swiecie? Drugie pytanie jest takie czy jezeli umowie sie z kims na walke na arenie to czy jezeli poruszam sie zawsze po tym swiecie z moim kolegom to czy moge razem z tym kolegom bic sie przeciwko komus czy czy moge to robic tylko sam?

P.S
Jak robie postac to czy moge wymyslac mu fryzury itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 19:33, robbsson napisał:

Mam dwa bardzo wazne pytania. Czy jezeli jestem np. w lesie i chce zdobyc troche dosiwadczenia,
lub sie troszeczkw wzbogacic to czy moge kogos napasc i zaczac sie z nim bic. czy jezeli go
zabije to bede mial pozniej przegrane u innych graczy w tym wirtualnym swiecie? Drugie pytanie
jest takie czy jezeli umowie sie z kims na walke na arenie to czy jezeli poruszam sie zawsze
po tym swiecie z moim kolegom to czy moge razem z tym kolegom bic sie przeciwko komus czy czy
moge to robic tylko sam?


W "lesie", czy gdziekolwiek można zabijać tylko moby, czyli potwory tworzone przez grę- dla doświadczenia i kasy. Innych graczy poza arenami nie można atakować, można tylko razem z nimi być w drużynie.
Co do walki na arenie- można sie lać 1 na 1, można kilku na kilku- losowo, lub dobierając się, wszystko zależy od rodzaju areny na jakiej będziesz walczył.

Dnia 28.06.2006 o 19:33, robbsson napisał:

P.S
Jak robie postac to czy moge wymyslac mu fryzury itp.


Jest do wyboru trochę fryzur, twarzy, kolorów skóry itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 19:46, tymuś napisał:

a po ile chodzą te dynie na rynku? ma ktoś do sprzedania??

Niestety każda dyńka jest "customized"co znaczy,że założy ją tylko pierwotny właściciel.Ale jeśli chcesz to Ci moge swoją sprzedać :D

Pitah->wcześniej mi sie podobały,bo miały pomysł.Teraz to jest tylko powielanie poprzednich pomysłów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 19:50, Jarzy napisał:

Pitah->wcześniej mi sie podobały,bo miały pomysł.Teraz to jest tylko powielanie poprzednich
pomysłów :/


Lol... Ktoś wpada na pomysł i powiela go na różne sposoby, to chyab logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno: kurcze, jest w grze chociaz jeden budynek do ktorego można wejsc?? jakies sklepy, kraczmy w miastach?? bo narazie jestem w ascalonie i tu nic takiego nie ma (moge najwyzej wejsc na arene:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 20:37, tymuś napisał:

jeszcze jedno: kurcze, jest w grze chociaz jeden budynek do ktorego można wejsc?? jakies sklepy,
kraczmy w miastach?? bo narazie jestem w ascalonie i tu nic takiego nie ma (moge najwyzej wejsc
na arene:P)


Eee, tak jakby sie zastanowić... to nie ma...
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 20:37, tymuś napisał:

jeszcze jedno: kurcze, jest w grze chociaz jeden budynek do ktorego można wejsc?? jakies sklepy,
kraczmy w miastach?? bo narazie jestem w ascalonie i tu nic takiego nie ma (moge najwyzej wejsc
na arene:P)


Budynków nie ma ale są namioty :D
A tak przy okazjii.
Fajnie by było żeby NCSoft zrobiło coś w rodzaju hipermarketów ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 20:02, pitah napisał:

Lol... Ktoś wpada na pomysł i powiela go na różne sposoby, to chyab logiczne.

Jak mnie wkurza jak ludzie nadużywają "lol" :/ to jest takie prymitywne,że szkodagadać :/ A to,że powielanie pomysłu jest logiczne nie znaczy,że musi być dobre.W końcu niedługo ludzie przestaną uczestniczyć w tych wszystkich festiwalach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 20:02, pitah napisał:

Lol... Ktoś wpada na pomysł i powiela go na różne sposoby, to chyab logiczne.

Jak mnie wkurza jak ludzie nadużywają "lol" :/ to jest takie prymitywne,że szkodagadać :/ A to,że powielanie pomysłu jest logiczne nie znaczy,że musi być dobre.W końcu niedługo ludzie przestaną uczestniczyć w tych wszystkich festiwalach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować