Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Jak to powiększony magazybn?!Kiedy i kto to potwierdził?Dla mnie bomba,nawet jeśli tylko na materiały!!
Myślicie,że 400g za 1orb to dużo?Widziałem dziś kolesia co sprzedawał 18orbów za 15k!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 02:47, Jarzy napisał:

Jak to powiększony magazybn?!Kiedy i kto to potwierdził?Dla mnie bomba,nawet jeśli tylko na
materiały!!
Myślicie,że 400g za 1orb to dużo?Widziałem dziś kolesia co sprzedawał 18orbów za 15k!


Ja myśle, że dopóki orby są do zebrania nie warto ich kupować :) no chyba że brakuje Ci paru i nie chce Ci sie zbierać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz info ==>> http://guildwars.com/gameplay/storage/
Mysle, ze oficjalnej stronie GW mozna ufac ;-). Bedzie sie mialo 34 sloty po 250 sztuk materialu kazdy. Kazdy slot bedzie przeznaczony na odpowiedni material. Jak dla mnie bomba!!! Aha - powiekszony storage tylko dla tych co kupili Factions...

Ja juz mam 280 orbow ^^. Teraz tylko czekam na mozliwosc wymiany na maske :)

No i co sie dzieje w GW - po dwadziescis dystryktow angielskich/niemieckich robi wrazenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 10:51, Piotrek K. napisał:

No i co sie dzieje w GW - po dwadziescis dystryktow angielskich/niemieckich robi wrazenie :-)

Robi wrażenie,ale też wkurza,bo dzięki temu czasem występuje w Factions tragiczny lag :/ Dziś jeden koleś z mojego sojuszu pochwalił sie,że na orbach zarobił wczoraj 500k!!!Czemu nie pomyślałem,żeby zapolować samemu i zarobić na tym?
Te festiwale stają sie powoli nudne.Na tyle nudne,że nie cxhce mi sie w nich uczestniczyć.Zawsze jest to samo :/ I na co mi w ogóle ta maska?Dyńka była super i jest nadal najlepsza,ale maska smoka jest "taka se".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche lipa,że dodatkowe miejsce będzie dostępne za jakiś czas.Miałem nadzieje,że to będzie już teraz a nie w ciągu kilku tygodni :/ A co z możliwością dokupowania dodatkowych miejsc na postacie w GW?Czy w Polsce jest jakaś możliwość kupienia takiego slota czy trzeba płacić "za granice"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 12:32, Jarzy napisał:

Dziś jeden koleś z mojego sojuszu pochwalił sie,że na orbach zarobił wczoraj 500k!!!

Matko! To ile on ich sprzedal ?! A raczej po ile schodzily ;)? Dzis pewnie takiej ceny sie juz nie dostanie

Co do slotow na postacie tto z tego co wiem mozna je kupic tylko u ANet, wiec zostaje tylko zagranica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak gra Guild Wars będzie chodziła na takim sprzęcie :

AMD Athlon 1,1 GHz 256 RAM Karta Graficzna GeForce 4MX 440 64MB

Chodzi mi o to czy będzie się dało spoko grać i nie będzie się strasznie cieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze?-nie radze.Za mało ramu i dlatego giera może Ci sie długo wczytywać :/ Ja gram na wysokich detelach i rozdzielczości 1024X768 na sprzęcie Athlon 2000XP+,521DDR,Radeon 9550 128DDR i giera,szczególnie w Factions może sie czasem ciąć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 13:25, Jarzy napisał:

Szczerze?-nie radze.Za mało ramu i dlatego giera może Ci sie długo wczytywać :/ Ja gram na
wysokich detelach i rozdzielczości 1024X768 na sprzęcie Athlon 2000XP+,521DDR,Radeon 9550 128DDR
i giera,szczególnie w Factions może sie czasem ciąć :/


Heh, wiadomo, że się niekiedy tnie bo są lagi, ale 256 mb ram powinno wystarczyć. Wiadomo, że miasta i portale będą sie nieco dłużej ładować, ale minuta dłużej nikogo nie zbawi. Poza tym mniejsza ilość ramu nie przeszkadza w graniu, bo gra i tak ruszy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, tylko jak miałem 256 MB RAMu, to zatłoczony Ascalon ładował mi się 3 minuty. Po upgradzie na 512 jest to kwestia kilku sekund.
Procesor i grafa wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolisz.Ale mnie by sie nie chciało grać na 256RAM''u :/ W końcu ram nie jest drogi i można dokupić.

Wczoraj widziałem wywiad z łebkiem z NCSoftu na Hyperze.Powiedział,że są w stanie wypuszczać 1dodatek do GW co pół roku.Ciekawe jak ja to wszystko będe przechodził jak mam czas na granie tylko w wakacje,bo nie mam kompa w akademiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to w factions tnie?? przecież engine jest ten sam. to chyba nie będę kupował factions, tylko dorzuce 2 dychy i kupie dodatkowy ram, bo już teraz w starym ascalonie chrupie jak ronaldinho chipsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 14:39, Jarzy napisał:

Ja tam wolisz.Ale mnie by sie nie chciało grać na 256RAM''u :/ W końcu ram nie jest drogi i
można dokupić.

Wczoraj widziałem wywiad z łebkiem z NCSoftu na Hyperze.Powiedział,że są w stanie wypuszczać
1dodatek do GW co pół roku.Ciekawe jak ja to wszystko będe przechodził jak mam czas na granie
tylko w wakacje,bo nie mam kompa w akademiku?


jesli chodzi o te dodatki co pół roku to lekkie przegięcie. no bo jeśli tylko na najnowszych addonach są ciekawe eventy i najwięcej ludzi to wole placic abonament w wowie. a pozatym w obecnym tempie to za 3 lata będziemy miec w Guild Wars 20 klas! I pewnie wszystkie takie same. Rytualista -> Szaman -> Kapłan Voodoo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 14:42, tymuś napisał:

jak to w factions tnie?? przecież engine jest ten sam. to chyba nie będę kupował factions,
tylko dorzuce 2 dychy i kupie dodatkowy ram, bo już teraz w starym ascalonie chrupie jak ronaldinho
chipsy.


Faction jest podrasowany i chodzi na Direxie 9. A i skąd wiesz, że będa dochodzić klasy? Może w końcu umożliwią wybór rasy (tak, wiem, że to będzie miało dziwny wpływ na fabułę, szczególnie jeśli nagle w Prophercies Charr zacznie robić misje :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 14:49, DragonLord napisał:

> jak to w factions tnie?? przecież engine jest ten sam. to chyba nie będę kupował factions,

> tylko dorzuce 2 dychy i kupie dodatkowy ram, bo już teraz w starym ascalonie chrupie jak
ronaldinho
> chipsy.

Faction jest podrasowany i chodzi na Direxie 9. A i skąd wiesz, że będa dochodzić klasy? Może
w końcu umożliwią wybór rasy (tak, wiem, że to będzie miało dziwny wpływ na fabułę, szczególnie
jeśli nagle w Prophercies Charr zacznie robić misje :P).


nie rozumiem. przecież obie gry są połączone, no bo przecież wchodząc do canthy moją postacią z tyrii nie pojawią sie na mojej zbroi nowe refleksy swietlne itp. Podstawka przecież też chodzi na direkcie 9. tak naprawde to jedna gra, a kontynent Cantha odblokowujesz kluczem który masz w pudełku z dodatkiem. Gra jest monolitem jeśli weszły nowe efekty itp, to są również w tyrii.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 14:49, DragonLord napisał:

Może w końcu umożliwią wybór rasy (tak, wiem, że to będzie miało dziwny wpływ na fabułę, szczególnie jeśli nagle w Prophercies Charr zacznie robić misje :P).


Miejmy nadzieję, że w końcu dodadza jakies nowe rasy, bo po jakims czasie dodatki zawierajace "tylko" nowe klasy postaci, przedmioty i obszary się graczom znudzą. No i nie sądzę, że mogliby dodać Charry. Raczej byłyby to krasnoludy albo Avicara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktme Factions mi sie miejscami tnie.Zauważyłem,że po wejściu do lokacji KAŻDA pierwsza walka musi skakac jak cholera a potem już jest ok.Dzięki ,że mi przypomnieliście o direcie,bo nie zainstalowałem go po resintalce systemu!

Ten kolo z NCSoftu w czasie wywiadu powiedział,że nad GW pracują 2 zespoły i są w stanie wyrzucać po jednym dodatku co pół roku.Troche by to była lekka przesada jakby zaczeli tak robić :/ Kiedy miałbym niby to wszystko przejść jeśli dopiero kawałek factions zdołałem zrobić :/ BEz przesady :/ Nowe klasy mogliby wprowadzić i chwała by im była za to wielka!Chciałbym móc np.stworzyć nieumrałego zabójce :D ...albo nieumarłego mnicha :P Buahaha!Ciekawym pomysłem byłaby możliwość oswajania przez rangerów dowolnego wroga!Moglibyśmy sobie prowadzać na smyczy własnego Rotscale''a ;) Byłoby zabawnie :)
Co do klas to mam pare genialnych pomysłów:
-antyterrorysta-można by mu kupować broń typu Zealous MP5K of Fortitude :D
-ćpun-broń np.vampiric heroin shot of shelter :P
Byłoby ciekawie jakby taki ćpun wołał w mieście "WTB green Depeshe Mode Heroin Shot" :)
A najlepszym motywem byłoby ratować stary Ascalon przed charrami z Rurikiem grając charrem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej się dziwię dlaczego niektórzy kupują orby po tak 100 gold, jeżeli jeden ticket kosztuje 15 gold''a i w Dragon Nest dostaje się najmniej 1 orb ( a wejście kosztuje 1 ticket ) więc po co marnować tyle kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować