Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Czy postacie oryginalne stworzone w Canthie dostają umiejętności w questach poza tą wyspą co na niej startują?Wiem,że postacie z Tyrii w Canthie w ogóle nie dostają questów w których można skołowac nowe skille.A jak jest z postaciami z Canthy?Dostają tylko na początku czy w trakcie całej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 15:09, Jarzy napisał:

Czy postacie oryginalne stworzone w Canthie dostają umiejętności w questach poza tą wyspą co
na niej startują?Wiem,że postacie z Tyrii w Canthie w ogóle nie dostają questów w których można
skołowac nowe skille.A jak jest z postaciami z Canthy?Dostają tylko na początku czy w trakcie
całej gry?



Tylko w początkowych treningach, potem resztę należy kupować. Można trochę odblokować w Tyrii, bowiem questy na skile są dostępne, ale dopiero te od LA i dalej, wszystkie poprzednie lokacje są "puste".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba niebardzo kumasz o co mi chodzi :/ Mnie chodzi o to czy questy w któych nagrodą jest nowy skill są tylko na wyspie z któej startujemy czy są takie questy też od Kaineng i dalej?
Co do Kaineng to jakoś nie dostałem żadnych nowych skilli robiąc questy tam :/

Coś mi nie chodzi dział z pancerzami na guildwiki.Mógłby mi ktoś podesłać bezpośredni link do działu pancerzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Canthcie skillsy za questy są tylko na poczatku, potem juz sie nic nie dostaje, wydaje sie na to platynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 16:51, Jarzy napisał:

Coś mi nie chodzi dział z pancerzami na guildwiki.Mógłby mi ktoś podesłać bezpośredni link
do działu pancerzy?


Nie tylko tobie nie działa (pewnie coś im się skopało).... Zawsze możesz wpisać w wyszukiwarce obok armor który cię interesuje, a podane zostaną strony w których jest wspomniany ten armor (główna strona armora tez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 17:48, Piotrbov napisał:

Co się dostaje jak się zrobi misje która daje Captain R.....?

Dostaje sie ... 50 Jade Wind Orbow...

Dnia 02.07.2006 o 17:48, Piotrbov napisał:

I po tym są jakieś nowe misje czy to już wszystko?

Niestety, mi sie tej misji nie udalo zrobic. Nie mam szczescia do grupy, a i sam jakos jestem slabiutki ;). Po wykonaniu misji, znow mozesz pogadac z Kapitanem i pojsc do Jaya Bluffs - trudno powiedziec, czy to ''kolejny level'' czy po prostu tak ma byc - powtarzam tylko to co wiem od innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta misja jest beznadziejna!I w dodatku trudna :( Nie udało mi sie jej zrobić,bo te stworki są podfobne do tych co latają w Tombach :/

Latniak->wpisałem w wyszukiwarce pancerz i klase i sie pokazało co trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałbym:w którego collectora dostane staff dla rytualisty,który ma 20% na przyspieszenie czasu przeładowania czaru i czasu jego rzucania?Chodzi mi tu o 2ręczny kostur.Szkoda wydawać hajsu na greeny :/ Lepiej zrobić sobie swój własny i pomaowac go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zapomniałem o najważniejszym!Potrzebuja 2ręcznego kostura opartego na communing,bo na channeling już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 19:29, Jarzy napisał:

Oczywiście zapomniałem o najważniejszym!Potrzebuja 2ręcznego kostura opartego na communing,bo
na channeling już mam.


Po co kostur? Idź do Vasburg Armory i zrób se wanda 20/20 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 21:35, DragonLord napisał:

> Oczywiście zapomniałem o najważniejszym!Potrzebuja 2ręcznego kostura opartego na communing,bo

> na channeling już mam.

Po co kostur? Idź do Vasburg Armory i zrób se wanda 20/20 :D.

Wszystko git,ale ten wand będzie miał tylko jedną premie 20/20 i to najpewniej do prędkości rzucania czarów.W dodatku będzie potrzebny focus do tego a mnie sie nie chce bawić z focusami.A taki 2ręczny okstur ma w sobie od razu obydwie najważniejsze obie premie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje krótkiej i jasnej odpowiedzi:czy w Factions będąc na głównym kontynencie można zdobywać skille w questach czy je trzeba kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 21:50, Jarzy napisał:

Wszystko git,ale ten wand będzie miał tylko jedną premie 20/20 i to najpewniej do prędkości
rzucania czarów.W dodatku będzie potrzebny focus do tego a mnie sie nie chce bawić z focusami.A
taki 2ręczny okstur ma w sobie od razu obydwie najważniejsze obie premie.


20/20 znaczy że ma premię 20% w castingu i w rechargu. Co innego mogłoby to znaczyć ? Przecież to jest 20% szansy na halve czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy wandy mają takie opcje?Sądziłem,że jednoręczne bronie mają tylko 1bonus.

Czy komuś udało sie wyfarmić greena od bossa Craw Stonreap?Ten typek co lata koło Arborstone.Farmiłem gnojka.Załatwiłem go 4 razy i nic a następne 4 razy on mnie załatwił :( Pod koniec on w ogóle nie chce rzucać czarów poświęcających życie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialem sie spytac o druzyny ktore ma sie w tej grze. Czy moja druzyna moze sie calkowicie skladac z graczy prawdziwych czy musza w niej byc jakies komputerowe postaci? Ile osob moge miec w druzynie i czy jezeli np. sklada sie ona tylko z moich kolegow i ktoregos w tym momecie co gramy akurat nie ma to czy mozemy zastapic go jakas komputerowa postacia? ;) Czy mozna miec 2 profesje i czy mozna je pozniej zmieniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować