Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2006 o 17:22, Piotrbov napisał:

Ja najbardziej się dziwię dlaczego niektórzy kupują orby po tak 100 gold, jeżeli jeden ticket
kosztuje 15 gold''a i w Dragon Nest dostaje się najmniej 1 orb ( a wejście kosztuje 1 ticket
) więc po co marnować tyle kasy.


Już nikt nie kupuje orbów, a jeśli ktoś to robi, to jest leniwy, bądź co bądź to byłby 1 orb na 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 18:12, DragonLord napisał:

Już nikt nie kupuje orbów, a jeśli ktoś to robi, to jest leniwy, bądź co bądź to byłby 1 orb
na 5 minut.


Ale jeśli by się trochę tam wziął do pracy to by miał więcej i nawet czasami by dostawał 25 orb''ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:39, Jarzy napisał:

Jaki jest najlepszy zestaw broni i focusów dla necro opartego na minonach i blood?


Oczywiście, że jest. Bortak''s Bone Claw i Bortak''s Bone Cesta. Obydwie do zdobycia w SF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh tylko ze mozna miec ceste identyczna jak bortak bone cesta a jest warta moze z 5k i zdobywa sie jak w Old Ascalon... od collectora oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 10:27, oOreVenOo napisał:

Heh tylko ze mozna miec ceste identyczna jak bortak bone cesta a jest warta moze z 5k i zdobywa
sie jak w Old Ascalon... od collectora oczywiscie

No to możesz mi powiedzieć jak ją zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 11:41, Budo napisał:


Ile warta jest -50 hp Cesta z questu w Ascalon?


Za 5k najwyżej chyba kupisz. To zależy od sprzedawcy i kupującego jaka bedzie cena... mozesz się targować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 11:41, Budo napisał:

Ile warta jest -50 hp Cesta z questu w Ascalon?

Ja ją opchnąłem za 10k na gw guru.Ale wydaje mi sie,że możesz spokojnie opchnąć ją za 20k jak będziesz miał szczęście.Możesz być też na tyle perfidny,żeby walnąc cene 50k :) Tylko wystaw ją na aukcjach gwguru.com,bo w grze raczej nie sprzedasz jej za tyle.Dzięki tym aukcjom spokojnie czyszcze sobie ze śmieci magazyn i zarabiam na tym niezły hajs :) Najwięcej ludków,którzy u mnie kupowali ta Amerykanie.Ludzie z Europy w życiu nie zaakceptują takich cen!A Amerykańce spokojnie Ci dadzą tyle za tą cest :) Dzięki temu nie musze tracić czasu w grze,bo wrzucam sobie przedmiot na aukcje a po kilku dniach już jest sprzedany!Najszybsza aukcja jaką miałem to właśnie wspomniana cesta-sprzedałem ją w ciągu 4 godzin :) Dziś opchnąłem nawet Wenslauss Faith-zioelony przedmiot z Tombów,który niby jest trudny do sprzedania.

Gdzie w Factions moge skołować sztylety,które mają premie 15>50%HP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 12:04, Budo napisał:

Dam Ci ją za 7k, a Ty rób z nią dalej co chcesz. Może być?
Jak coś to pisz do Warmaster Budo
:)


7k?! Ja słyszałem, że chodzi po óra 4-5k, ale może teraz się coś zmieniło. Nie wiem.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi proszę gdzie moge kupić, lub zdoyc te pelerynki i zbroje, które przywdziewaja gracze? Może jako poczatkowy gracz jest to dla mnnie nie dostepne? ( Mam 5 lvl wojownika). Z góry dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2006 o 12:33, graczomaniak napisał:

7k?! Ja słyszałem, że chodzi po óra 4-5k, ale może teraz się coś zmieniło. Nie wiem.:))


Słyszałeś że Jarzy wystawi go sobie na aukcję i zarobi pare k :)
Mi sie nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie być gołosłownym oto link do mojej zakończonej aukcji:
http://www.guildwarsguru.com/auction/item.php?id=149911

Cały sęk w tym,że na gw guru kupują głównie amerykanie a ceny na ich serverach nieco sie różnią.Teraz już w ogóle nie sprzedaje w grze krzycząc "WTS coś tam".No chyba,że widze kupca na materiały to przeprowadzam szybką sprzedaż i tyle.Szkoda tracić czasu na stanie i krzyczenie WTS.
Przedmioty -50HP chodzą za max.6k jeśli sprzedawać je w grze a nie na aukcji.
Trzeba troche kombinować,żeby zarobić w tej grze :D Codzień udaje mi sie coś sprzedać.Dziś opchnąłem lodową cięciwe do łuku za 1,2k Amerykańcowi.W grze raczej cięzko to sprzedać.
Budo->kupie od Ciebie tą ceste ale za 6k,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:55, DEViANCE napisał:

> Jaki jest najlepszy zestaw broni i focusów dla necro opartego na minonach i blood?

Oczywiście, że jest. Bortak''s Bone Claw i Bortak''s Bone Cesta. Obydwie do zdobycia w SF.


Claw jest dobry do necro? On ma +5en^50 i 20 cast, Wayward Wandy z końca Faction ma +5en^50 i 20 recharge, zaś w Vasburg możesz nabyć 20/20 wand. Co prawda jest to sprawa dyskusyjna, co lepsze, ale wersja 20/20 jest z pewnością tańsza. A jeśli używa się dużej ilości skilli blood to może być też Morgriff''s Scepter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 13:51, Zuberuss napisał:

Podpowiedzcie mi proszę gdzie moge kupić, lub zdoyc te pelerynki i zbroje, które przywdziewaja
gracze? Może jako poczatkowy gracz jest to dla mnnie nie dostepne? ( Mam 5 lvl wojownika).
Z góry dziekuje za pomoc.


Te pelerynki to są nieodłączny znak gildii. Jeśli należysz do gildii i jest zrobiona pelerynka to możesz ja założyć i pokazywać że należysz do tej, a nie innej gildii. Co do zbroj to będzie można kupować począwszy od Starego Ascalonu za złoto i za crafting materials.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaway dziś miałem łup z jednego łebka-kawałek jadeitu :) Zdzowiłem sie,że takie coś wypada także ze zwykłych szmaciarzy!
Jest jakaś strona na której wypisane są wszystkie elity z factions?Znalazłem jedną stronke,ale tam jest max.po 5 nowych elit dla każdej klasy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować