Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2006 o 19:03, PAZ3R napisał:

Jakie skille potrzebuje i jakie atrybuty aby dobrze i wydajnie leczyc monkiem/mesmerem z Mantra
of Recovery (elit co po 20 sec dodaje 23-25 energy) ?

To nie Mantra of Recovery tylko Mantra of Recall. Sry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: zastanawiam sie nad kupnem guild wars, ale chcialbym najpierw sie dowiedziec, czy jest jakas mozliwosc wyprobowania gry - wersja trial lub cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 11:48, Slave napisał:

mam pytanie: zastanawiam sie nad kupnem guild wars, ale chcialbym najpierw sie dowiedziec,
czy jest jakas mozliwosc wyprobowania gry - wersja trial lub cos takiego.


Według mnie najbliższa to będzie gdzieś na jesieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heja, zacząłem dopiero fabułę, zrobiłem northern wall, podchodzilem ze dwa razy do fort ranik, ale musiałem iść więc nie dokończyłem. Ale zasadniczo chciałbym zrobić bonusy, i nie wiem jak je znaleźć. W northern wall trzeba szukac jakichś kawałków zbroi?? bo na mapce jest pare skrzynek z tym, ale gdzie jest koleś który zleca bonusowy quest?? i jeśli gram z ludźmi a nie z henchami to jesli ktos inny zbierze te kawałki to ja nie zaliczę bonusu?? a gdzie w fort ranik jest więziony ten kolo co go trzeba uwolnić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz linka gdzie znajduja sie mapi z misjami (zaznaczone punkty startu, gdzie trzeba dojsc, misje dodatkowe. Pomocna rzecz :)

http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/game/914653.html

PS. Jesli idziesz z ludzmi to niezaleznie od tego, kto zbeirze wszystkie czesci zalicza bonus kazdemu czlonkowi druzyny, wiec nie ma problemu :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Z tego co piszesz, to opuściłeś drużynę w trakcje trwania misji. Nie rób tego, jeśli nie jestes pewien że możesz dojść do końca, to graj z henchami albo nie graj wcale. Chyba, że właśnie szedłeś z henchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem biegly w angielskim wiec nie ma problemu. nie opuszczalem druzyny nigdy. w takim razie koles nie zebral wszystkich kawałkow. a bonus w fort ranik już zrobiłem. dzięki za linka, pozdro (o_O) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 23 w Keining Center, jak i również w Moneastory pojawiła się Gaile Gray! Byliśmy tam razem z Dirrem, stalkerem14, Kafarem.
Oto dowód na jej odiwedziny w świecie Guild Wars:) :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,moje szczęście sprawiło,że musiałem po formacie dysku wywalić GW,bo zaczęło mi sie od zera aktualizowac i w dodatku na pulpicie!Stary plik w folderze z grą nie interesował klienta GW :/ I dzięki temu musze ściągnąc ze 20tys.plików,żeby móc sobie pograć :( Jakie to krzywdzące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 08:09, HumanGhost napisał:

Widziałem niedawno a Droknars fajną scenkę i zrobiłem screeny. Nie wiem co to za taniec. Czyżby
Assasinka się popisywała? Fajnie to wyglądało. :-)


Ee, no z tego co widzę, to normalny taniec assasinki z ek. Tak sie zarabia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te screeny najdobitniej pokazuja jak wielu debili jest w Guild Warsie ;/. Mowa tutaj, oczywiscie :),o wykorzystywanie zwyklego kanalu rozmow do sprzedawania rzeczy :/. No coz - na takich niestety nie ma rady :/.

PS. A co do tanca to jak juz napisal Budo - jest to taniec dodany do edycji kolekcjonerskiej factions :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, nawet AN zrobila w jednym updacie, żeby wszelkie ogłoszenia typu WTS automatycznie przekierowywało na kanał trade. Naturalnie zaraz lamerstwo zaczeło dawać ogloszenia w stylu W.T.S i już filtr nie działał. Takich tylko banować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 12:21, Piotrbov napisał:

A takie ogłoszenia jak: Running to... , LFR to... to gdzie się mieszą do Trade''a, czy do Ogólnego
Chatu?


Sprzedajesz usługi, no nie (bierzesz za to pieniądze). Tak więc też do Trade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie moge obczaić koszt każdego z pancerzy dla zabójcy?Próbowałem znaleźć na guildwiki,ale jakoś nic sie nie wynajdowało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować