Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

ja nie znam sposobu na tego pana bez sztuczek ;)
Przeszedlem z henhami na master, ale dzieki sv+dobitki z blood magic+rozstawienie leczacych herosów na mapie tak aby nie stali w grupie :)

Samo lupanie go nic nie daje, o czym sie przekonalem 3-4 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 15:47, Bratek196 napisał:

GULID WARS FACTIONS BĘDZIE W CDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W jakim sensie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 15:47, Bratek196 napisał:

GULID WARS FACTIONS BĘDZIE W CDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ele co będzie w CDA cała gra czy też jakaś recenzja bo nie kumam twojej wypowiedzi? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 15:47, Bratek196 napisał:

GULID WARS FACTIONS BĘDZIE W CDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


No co Ty?!? Poważnie?!? To niesamowite! [sarkazm]
Bez urazy, ale myślisz, ze nie wiemy? ;-)
Poza tym to będzie tylko klucz trialowy a nie do pełnego konta. Tylko 10 godzin działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 15:56, Łeber napisał:

straszna lipa;( a już miałem nadzieje na pełną wersje>>>

Bez obrazy dla CDA bo sam je lubie czytać. To niemożna sie po nim spodziewadż czegoś takiego jak pełna wersja GWF albo, mogli by też dać GWN, to jest raczej niemożliwe
Nie jestem pewny co do przecinków ,ale jest stawiam bo już kilka razy za to oberwałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko jest ale napisali żę można grać przez 10 godzin i dwa tygodnie za darmo czy jakoś tak czy to oznacza że będziemy płaćić ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 16:05, Bratek196 napisał:

GRA PEŁNA WERSJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GULID WARS FACTIONS

No chyba nie ciekawe jakim cudem jeśli CDA kosztuje 15zeta a GWF 130zeta. Mam pewne wądpliwośći co do zysku CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars Factions

Druga kampania w świecie Guild Wars - jednym z najlepszych MMORPG. Tylko u nas - możliwość pogrania przez 10 godzin (w ciągu 2 tygodni) za darmo!
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK! wygląda pełna wersja gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zacytuje kawałek opisu do GW:F "Druga kampania w świecie Guild Wars - jednym z najlepszych MMORPG. Tylko u nas - możliwość pogrania przez 10 godzin (w ciągu 2 tygodni) za darmo! [Win 98/ME/2000/XP, procesor 800MHz, 256MB RAM, grafika 32MB, szerokopasmowy Internet]"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować