Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2006 o 08:45, oOreVenOo napisał:

prosze....

Teraz pewnie miało być proszę?
Jeszcze raz apeluję: daruj sobie poprawianie innych skoro sam nie operujesz poprawną polszczyzną na tyle, aby móc to robić. Modem chcesz zostać? Nie sądzę, aby Ci się to udało. ;)
Jak to jest w Biblii napisane - mogłem pomylić słowa, ale sens jest zachowany: Drzazgę w oku drugiego zobaczy, a belki w swoim nie widzi
Pozdrawiam Cię, niespełniony moderatorze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież w gate of madness bonus jest banalnie prosty? :|
Walczyć o niego zbytnio nie trzeba :)
Mieliście SV Necro tam?

Swoja droga, u moich herosów trzeba ręcznie zachęcać do używania elitów ~~
Sumie, użyłem czegoś pobnego na ostatnią walkę (nie miałem barrage na paragonie ;P), bo tam jest drobny problem z castowaniem więc potrzeba było alternatywnej wersji leczenia. No ale problem rozwiązałem i ostatnia misja poszła jak z płatka na master :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 08:53, Pajonk78 napisał:

Pozdrawiam Cię, niespełniony moderatorze. ;)


A czy ja w ogóle chcę zostać modem ? No jeśli tak Ci się wydaję no to gratuluję. "Jeśli wydaje Ci się , że wiesz wszystko to masz rację.... wydaje Ci się" . Następnie , nie mam zamiaru się nikogo czepiać o literówki czy interpunkcję. Chodzi mi o zdanie , które napisał przedmówca , że przeprasza wszystkich za błędy ort. To może trzeba się wziąć do roboty zamiast przepraszać , nie ma to jak mieć papierek. Nie mam zamiaru , być modem i nawet jak bym miał dostać jakąś propozycje , w co z całego serca wątpię to i tak bym jej nie przyjął.A ja apeluję do Ciebie , o poprawianie ludzi którzy źle piszą. Literówki zawsze się zdarzają to normalne , szybkie pisanie na klawiaturze , zamyślenie i literówka jest. Niestety tutaj nie ma opcji „Post edit” . Chodzi mi o błędy typu "gura" czy "hur" , a nikomu jeszcze nie zaszkodziło jak go ktoś poprawił. No i ten mój nieszczęsny błąd "wziąść"....

Pozdrawiam , pana Jasnowidza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 10:23, Selv napisał:

Przecież w gate of madness bonus jest banalnie prosty? :|
Walczyć o niego zbytnio nie trzeba :)

Szef teamu uznał, że jeśli sami-wiecie-kto ma nas zownzować, to nie ma sensu robić bonusu (podstawowy błąd w rozumowaniu). :)
Okazało się, że sami-wiecie-kto zakleszczył się w jakimś zaułku i dał się zabić wandami. :D
Ale nie o tym mowa, tylko o tym, że Gate of Madness jest całkowicie henchowalne (na Master Reward), i to w bardzo prosty sposób, bez kombinacji z SS/SV, degenami i innymi sztuczkami, których pełno wszędzie się podaje. Oraz bez wykorzystywania niedoróbek AI sami-wiecie-kogo.

Dnia 28.11.2006 o 10:23, Selv napisał:

Mieliście SV Necro tam?

Nie. :)

oOVOo, zluzuj, nie ma sensu reagować na każdą zaczepkę.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 08:47, HumanGhost napisał:

Hmm no niezły build. Tak są skille z Factions też? Bo jesli tak to niestety nie wypróbuje.
:-/


Hm, chyba nie ma tam skilli z Factions, tylko core, Proph i Nightfall (z tego ostatniego tylko paragonowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mi się ściągnie update, już tylko chwilka :) A trochę tego było do zassania - prawie 2k plików ^_^ Dawno nie grałem... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 15:21, Angolek napisał:

Chłopaki poradxcie mi:czy kupic teraz gre guild wars czy może poczekac i kupic jak bedzie z
polska instrukcją.
jak radziecie czy bez polskiej instrukcji dam sobie rade w grze??


Możesz kupić Guild Wars Nightfall z polską instrukcją. Ale najlepiej poczekac jeszcze chwilę do premiery polskiego języka w grze. Wtedy już instrukcja nie będzie potrzebna (niektórym już teraz nie jest ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 15:31, Angolek napisał:

Dzieki a czy do nightfall starczy mi 512 ram??


Spokojnie starczy, przez prawie rok grałem w GW z 256 ramu i tak bardzo strasznie nie było (chociaż parę razy prawie nerwy mi puściły ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echh, człowieku, Nightfall to co innego niż proph. One różnią się fabułą, skillami i takimi pierołami. Obie mają identyczne wymogi sprzętowe, więc najpierw poczytaj troche o tych częściach, a potem kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2006 o 15:32, Latniak napisał:

Spokojnie starczy, przez prawie rok grałem w GW z 256 ramu i tak bardzo strasznie nie było
(chociaż parę razy prawie nerwy mi puściły ;P)

No nie wiem ja tam nie miałem problemu dopuki mi nie padła karta hehe:) ale teraz jest spoko i niemam terz 256mb ram chocisz gdybym miał jes teraz to chyba też bym nie nażelał 256 jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować