Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2006 o 14:42, robbsson napisał:

Ok dzięki za tę informacje ale nie wiem tego najważniejszego:( ILE MUSZE MIEĆ TYCH PUNKTÓW
W SUMIE żeby zdobyć ten tytuł???


Obcinaj cytaty.....

Sunspear Sergeant 50
Sunspear Master Sergeant 100
Second Spear 175
First Spear 300
Sunspear Captain 500
Sunspear Commander 1,000
Sunspear General 2,500
Sunspear Castellan 7,500
Spearmarshal
(Max level) 15,000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, zaraz mnie piorun strzeli. Czy ktoś może z powrotem przypiąc poprzedniego posta informacyjnego? Te pytania potrafią dobić. Na każdej stronie przynajmniej dwa takie same. Moderator, zlituj się wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skuszony podwójnymi punktami BF pograłem sobie dziś trochę na Hero Battles.
Piękna sprawa, wygląda to jak AB w mniejszej skali, chorągiewki są tu kluczową sprawą (przejmowanie kapliczek), walki są dynamiczne i emocjonujące.
Moje pierwsze dwie walki to oczywiście porażki, ale wcale nie jakieś miażdżące (do 15 i 17). Później już zaczęło się wygrywanie. :) Od początku postawiłem na trochę nietypowy team (bez monka), 3x Barrage/Pet plus supportujący Paragon z shoutami i echami - i to działa. ;) Nabiłem sobie pełny pasek FB (10 tysięcy), później zabawa u Priesta (co wybrać tym razem w kolejnym małym kroczku do full unlocka? :) ) i teraz chwila lub dwie przerwy. A wieczorem zabawa od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 14:52, HumanGhost napisał:

Nie no, zaraz mnie piorun strzeli. Czy ktoś może z powrotem przypiąc poprzedniego posta informacyjnego?
Te pytania potrafią dobić. Na każdej stronie przynajmniej dwa takie same. Moderator, zlituj
się wreszcie.


Posta informacyjnego nie będzie , bo Jasió z inteligętną inicjatywą wyleciał , szkoda że nikt z niej nie korzysta. No i moderator który to przywiesił równie zabłysnął (-------) , szkoda że nie domyślił się że na &(#*# takie nam coś....-.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała modyfikacja mojego Hero Battle Teamu: Morgahn jednak czasem nie dawał rady, więc wymieniłem go na Tahlkorę ze standartowym buildem prota. Na 7 pojedynków tylko jedna porażka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 20:04, graczomaniak napisał:

Echh i błąd, od 250k pierwszy stopień*.


Sorki za dwa.



Dla mnie są o wiele trudniejsze. Łatwe jest zdobycie identyfikatora,protektora i 60% cartographera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 20:07, micaa napisał:

Dla mnie są o wiele trudniejsze. Łatwe jest zdobycie identyfikatora,protektora i 60% cartographera.

gm napisał, że jest nudny, a nie trudny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli według Ciebie Grandmaster jest łatwy do zdobycia to Ci zazdroszcze.:) Tak samo jak Seeker of Wisdom czy Mighty Hero.:) To są trudne tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 20:13, graczomaniak napisał:

60% to nei Grandmaster, tylko Explorer :). Kiedy masz 95%, to już nie wiesz gdzie masz braki
i wtedy zaczyna się zabawa.:)



Sorry mój błąd. Ale też są np. już na necie umieszczone 100% więc możesz porównać swoja mapkę z ta 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 20:03, graczomaniak napisał:

Według mnie najnudniejszy tytuł w grze :D. Ciągłe AB i wkładanie pkt. na gildie, a dopiero
od 20k pierwszy stopień.:) http://gw.gamewikis.org/wiki/Allegiance_rank


Nie koniecznie najnudniejszy sam mam prawie ten tytuł 200k kurzick faction nabiłem , bardzo fajne PvP jest na AB i cholernie wciąga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 20:15, micaa napisał:

Sorry mój błąd. Ale też są np. już na necie umieszczone 100% więc możesz porównać swoja mapkę
z ta 100%.


Widzisz ale mapa 95% jest niemal identyczna jak 100%. Więc wtedy naprawde zaczyna sie zabawa połączona z nerwicą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, co jest "wydajniejsze" dla Derwisza. Build w oparciu o Avatar of Lyssa, czy Avatar of Balthazar? Krótko mówiąc: lepiej ofensywnie (spooore obrażenia przy AoL), czy defensywnie (AoB)? Bo pancerzyk D, nawet z insygniami do najlepszych w walce bezpośredniej nie należy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 20:52, oOreVenOo napisał:

> Sorry mój błąd. Ale też są np. już na necie umieszczone 100% więc możesz porównać swoja
mapkę
> z ta 100%.

Widzisz ale mapa 95% jest niemal identyczna jak 100%. Więc wtedy naprawde zaczyna sie zabawa
połączona z nerwicą :-P


podobno jest sposób aby w photoshopie nałożyć na siebie obie mapy i tak ustawić kolorystykę aby różnice były wyraźnie widoczne...trzeba w necie poszukać, kiedyś kolega mi podsyłal linka do czegoś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 21:12, graczomaniak napisał:

A chce Ci sie szukąc na mapie 100%-towej, tych 0.2%?? Bo ja jakoś nie mam nerwów na to.


To nie jest 0,2% tylko 5% a to jest 25 razy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować