Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2006 o 18:05, Tomerkain napisał:

Ludzie... wybadźcie, jeśli kotoś już o to pytał, albo pytanie jest trywialne :/, chciałbym
się tylko spytać, czy data 08.12.06 oficjalnego pojawienia sie polskiego dystryktu, jest pewna?
tzn. czy sądzicie, że rzeczywicie już jutro można będzie sobie odpalić już [pl].

Nie, to nie jest potwierdzona data, bo takich ''''potwierdzonych i ''''pewnych'''' dat mielismy juz kilkanascie. Wole wątpic i niemiło sie zaskoczyc spolszczeniem i jego jakoscia, niz sie wkurwiac, ze znowu nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam pecha. Dlaczego zawsze musze miec klopoty z instalacja gw?? Jak instraluje prohercis nie che mi wczytac drugiej plyty. No to installuje z dysku--jakos poszlo! Ten sam problem pojawia sie z Factions.!! zaraz mnie trafi. wiec kopiuje na dysk instaluje ale nic....dalej mu nie pasuje!! Probowalem wszystkiego pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 19:14, Piotrbov napisał:

A nie lepiej ściągnąć po prostu Factions. Jak była premiera to ja w ogóle nie wkładałem płyty,
tylko po prostu ściągnąłem.

Nie lepiej....ale juz mi sie udalo rozgrysc problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki :). Wiecie... ja przeszedłem podstawkę chociaż angielskiego nie umiem ani w zą (sam podstawy) i wsumie wątku nie do końca zrozumiałem :D. co nie przeżkodziło miło przejść samej gry, a teraz przynajmniej ja (taki debil co to jeszcze w dzisiejszych czasach ang. nie zna) będę mógł zrozumieć znaczenie wszystkich skilli, przedmiotów, umiejetnąści itp. i dotego rozkoszować się całą fabuła... no cóż... byłoby miło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 20:56, ciaputek napisał:

A spolszczenie będzie tylko do podstawowej wersji , czy też do Factions i Nightfall?????? ;))))))))


prosze sobie zadac trud przeczytania pierwszego przypietego postu u gory tej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hura Hura! Polska wersja :D... Ej wiecie co ona obejmuje pisownie, filmiki przetlumaczenia tekstow tak? Ciekaw jestem jakie glosy bedą mieli, np. Master Togo albo SHiro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 21:39, garrick napisał:

Hura Hura! Polska wersja :D... Ej wiecie co ona obejmuje pisownie, filmiki przetlumaczenia
tekstow tak? Ciekaw jestem jakie glosy bedą mieli, np. Master Togo albo SHiro :D


A zabrałeś sobie choć trudu, aby przeczytać coś więcej na temat polskiej wersji? Bo widzę, że nawet nie raczyłeś cokolwiek poszukać... Tylko wersja kinowa, żadnych polskich głosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 21:39, garrick napisał:

Hura Hura! Polska wersja :D... Ej wiecie co ona obejmuje pisownie, filmiki przetlumaczenia
tekstow tak? Ciekaw jestem jakie glosy bedą mieli, np. Master Togo albo SHiro :D


Tylko tekst będzie lumaczony, glosy będą nie zmienione. Ale dlaczego się teraz cieszysz ciesz się jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:12, sony ericsson napisał:

Ciekawe, o ktorej godzinie zostanie wprowadzony jezyk polski?? Moze tuz po 24 to sobie chwile
poczekam i zobacze,


Napewno nie , najwczesniej po godzinie 9 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:20, oOreVenOo napisał:

> Ciekawe, o ktorej godzinie zostanie wprowadzony jezyk polski?? Moze tuz po 24 to sobie
chwile
> poczekam i zobacze,

Napewno nie , najwczesniej po godzinie 9 rano.

:( to lipa...Zobacze jutro..ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:20, oOreVenOo napisał:

> Ciekawe, o ktorej godzinie zostanie wprowadzony jezyk polski?? Moze tuz po 24 to sobie
chwile
> poczekam i zobacze,

Napewno nie , najwczesniej po godzinie 9 rano.



a czemu akurat po 9?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:39, Beleth napisał:

> > Ciekawe, o ktorej godzinie zostanie wprowadzony jezyk polski?? Moze tuz po 24 to
sobie
> chwile
> > poczekam i zobacze,
>
> Napewno nie , najwczesniej po godzinie 9 rano.


a czemu akurat po 9?

Ponieważ 9 GMT to 0:00 PDT (Pacific Day Time) Arena Net funkcjonuje według PDT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 02:23, owczar4 napisał:

Chciałbym sobie kupic Guild Wars Factions,ale czy do grania w Factions będę musiał kupić podstawkę???

>
>
Nie bedziesz musiał. Każda część może działać oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować