Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2006 o 18:25, sony ericsson napisał:

> ja myslae do marcha albo sprzedac noobowi za 500 golda
Heh to ja bym potrafił ten shit za 2k noobowi opylić!!! To jest sztuka. I tak robie, zbieram
smieci i sprzedaj bez wysilku po 1-2k --jest zysk ale jak sie sprzeda 10 takich to jest

nie wierze i już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Okolo rok temu zalozylem konto w guild wars. Nazwa byl email z neostrady. Po jakims czasie zmienilem dostawce inernetowego i email znikl. Wiec nazwa konta konta takze znikla ;d i nie moge zalogowac sie na konto. Da sie jakos je odzykac czy stracilem wydane pieniadze.

Problem jest taki, ze nie moge sie zalogowac bo nie mam nazwy konta :(, ktora byl mail ktorego juz nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:13, deziom01 napisał:

Witam!

Okolo rok temu zalozylem konto w guild wars. Nazwa byl email z neostrady. Po jakims czasie
zmienilem dostawce inernetowego i email znikl. Wiec nazwa konta konta takze znikla ;d i nie
moge zalogowac sie na konto. Da sie jakos je odzykac czy stracilem wydane pieniadze.

Problem jest taki, ze nie moge sie zalogowac bo nie mam nazwy konta :(, ktora byl mail ktorego
juz nie ma...


nazwa konta nie zniknela (nawet jezeli nie ma juz adresu email,, to konto zostaje bez zmian)

musisz sie zalogowac (musisz pamietac haslo), a nastepnie zmienic nazwe konta (wpisac inny adres email)
na oba adresy emailowe pojdzie prosba o potwierdzenie zmiany; ty nie masz juz dostepu do starego emaila , wiec potwierdzasz tylko na nowym adresie; potem czekasz tydzien (tyle system czeka na potwierdzenie na starym adresie; jezeli potwierdzisz na nowym adresie a nie potwierdzisz na starym, to po tygodniu zmiana sie dokona)

tak wiec przez tydzien logujesz sie jeszcze na stare, a jak gra przestanie przyjmowac konto z neostrady, wtedy wpisujesz to nowe i grasz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 18:12, Krejt napisał:

> Ej mam pytanie zy gdzieś są wogóle runy do broni?
Nie ma.
Są ulepszenia do konkretnych typów broni oraz inskrypcje do broni, do których można je włożyć.
Jednych i drugich nie kupisz u handlarza, możesz je kupić od innych graczy lub wyciągnąć salvage
kitem ze znalezionych przedmiotów.


inskrypcje mozna kupic u npc''ow (z tym ze nie wszystkie sa dostepne; podobnie jak z materialami i farbkami; cena tez sie zmienia w czasie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:46, Krejt napisał:

Chyba mylisz z insygniami.


sorry, moj bład :(

oto do czego prowadzi korzystanie z polskiej wersji jezykowej, czlowiekowi sie juz wszystko miesza :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 18:30, SłońPL napisał:

dziala wam www.guildwars.pl..? mi nie wie ktos czemu..??


Mi też nie działa pojawia się komunikat:
This IP address cannot be used for browsing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mówił mi że gdy stworzył postać na Factions, następnie dokupił Nightfall i połączył klucze mógł podróżować na kontynent z Nightfalla (postacią z Factions) ale nie mógł robić żadnych questów, mówiłże, żeby móc robić questy na kontynenice z Nightfall postaciom z Factions potrzebuje Prophecy (podstawke) Czy to prawda? Pozdrawiam i z góry dziękuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:36, Arkadiusz napisał:

> Witam!
>
> Okolo rok temu zalozylem konto w guild wars. Nazwa byl email z neostrady. Po jakims czasie

> zmienilem dostawce inernetowego i email znikl. Wiec nazwa konta konta takze znikla ;d
i nie
> moge zalogowac sie na konto. Da sie jakos je odzykac czy stracilem wydane pieniadze.

>
> Problem jest taki, ze nie moge sie zalogowac bo nie mam nazwy konta :(, ktora byl mail
ktorego
> juz nie ma...

nazwa konta nie zniknela (nawet jezeli nie ma juz adresu email,, to konto zostaje bez zmian)

musisz sie zalogowac (musisz pamietac haslo), a nastepnie zmienic nazwe konta (wpisac inny
adres email)
na oba adresy emailowe pojdzie prosba o potwierdzenie zmiany; ty nie masz juz dostepu do starego
emaila , wiec potwierdzasz tylko na nowym adresie; potem czekasz tydzien (tyle system czeka
na potwierdzenie na starym adresie; jezeli potwierdzisz na nowym adresie a nie potwierdzisz
na starym, to po tygodniu zmiana sie dokona)

tak wiec przez tydzien logujesz sie jeszcze na stare, a jak gra przestanie przyjmowac konto
z neostrady, wtedy wpisujesz to nowe i grasz dalej



Wiec nie pamietam maila(nazwy konta) :( Da sie je jakos przypomiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:55, Drax747 napisał:

Kumpel mówił mi że gdy stworzył postać na Factions, następnie dokupił Nightfall i połączył
klucze mógł podróżować na kontynent z Nightfalla (postacią z Factions) ale nie mógł robić żadnych
questów, mówiłże, żeby móc robić questy na kontynenice z Nightfall postaciom z Factions potrzebuje
Prophecy (podstawke) Czy to prawda? Pozdrawiam i z góry dziękuje za odp


Aa i jeszcze jaką część najlepiej kupić jeśli kasy starczy narazie na 1? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec czemu akurat w tym miescie wszyscy szukaja teamow do rajdow??co chwile sie pytaja a w innych tak nie ma

ps sprzedalem tego zlotego axe za 800 g (jednak oplacalo sie nie dawac go merchowi za 96g;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2006 o 21:19, żyrafa napisał:

ps sprzedalem tego zlotego axe za 800 g (jednak oplacalo sie nie dawac go merchowi za 96g;))


Buhahaha. Z BP są runningi do Droknars. Taki run jest to najlepsza metoda na zdobycie najlepszej "normalnej" zbroi we wczesnym stadium gry. A runner to bardzo doby zawód. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 21:19, żyrafa napisał:

moze mi ktos powiedziec czemu akurat w tym miescie wszyscy szukaja teamow do rajdow??co chwile sie pytaja a w innych tak nie ma


Bo z tego miejsca można się szybciej dostać do Drok a tam można kupić armor z maksymalnymi statystykami co znacznie ułatwia późniejsza grę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest to bzdura.
Po prostu gdy przechodzisz postacią z Factions na kontynent z Nightfall nie masz tylko dostępu do questów na wyspie nubów (Istan). Co to za przyjemność przechodzić 20-levelową postacią banalnie proste queściki dla postaci 1-5 poziomowych?
Zaczynasz podążać linią fabularną od czwartej misji, która jest już sporym wyzwaniem nawet dla postaci na 20 levelu.

Nie ma znaczenia czy posiadasz Prophecies czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 21:34, HumanGhost napisał:

> moze mi ktos powiedziec czemu akurat w tym miescie wszyscy szukaja teamow do rajdow??co
chwile sie pytaja a w innych tak nie ma

Bo z tego miejsca można się szybciej dostać do Drok a tam można kupić armor z maksymalnymi
statystykami co znacznie ułatwia późniejsza grę. :-)


a trudno tam sie dostac???chyba tak jezeli niektorzy daja nawet 6 k ale pytam dla pewnosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 21:19, żyrafa napisał:

moze mi ktos powiedziec czemu akurat w tym miescie wszyscy szukaja teamow do rajdow??co chwile
sie pytaja a w innych tak nie ma

ps sprzedalem tego zlotego axe za 800 g (jednak oplacalo sie nie dawac go merchowi za 96g;))

Raidow? Coż to jest? Tak jak napisal Arar, ludzie runuja solo do ostatniej stolicy w grze, gdziej jest pancerz o maksymalnych statystykach. Ale po tym, jak wyszedl factions to ludzie moga dojsc po 1 misji dalej do loins arch, stamdad przeplynac do kaineng center i tam kupic max armor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować