Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2007 o 15:05, Łeber napisał:

No wiesz na WoW tam pykasz dniami, miesiącami i latami (może przesadziłem) jedną postacią a
tutaj co miesiac robie nową, bo tą mam 20lvl, ful skilli, całą gre przeszedłem i co dalej???
Farm, zabawa z kolegami, pomoc memberom w gildii??? Jakoś mnie to nie rajcuje wiesz.


Ciekawa sprawa, bo ja na moim Rangerze (główna postać) mam ponad 500 godzin gry, a to i tak nie jest dużo, przyrównując do innych. Zrób chociażby tytuł Kind of a Big Deal, to pogadamy ;) Poza tym masz PvP, którego w WoW nie uświadczysz (bo to co jest litościwie przemilczę...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 15:05, Łeber napisał:

No wiesz na WoW tam pykasz dniami, miesiącami i latami (może przesadziłem) jedną postacią a
tutaj co miesiac robie nową, bo tą mam 20lvl, ful skilli, całą gre przeszedłem i co dalej???
Farm, zabawa z kolegami, pomoc memberom w gildii??? Jakoś mnie to nie rajcuje wiesz.


Teraz to mnie zastrzeliłeś. W miesiąc chcesz jedną postać zrobić na full? Ciekawe jak? Nawet siedząc 24/7 nie da rady. Owszem 20 lvl można zrobić szybko, ale to dopiero początek zabawy.
GW z WoWem porównywać nie mam zamiaru, to w ten drugi nie grałem. Jak już wielokrotnie wspominałem, haraczom mówię NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może bym i się pobawił w tytuły itp. ale wolę gry, którę mają dużo godzin grania i wymagają nabytych umiejętności. A propo pvp nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przechodze w 2 weekendy głowny wątek GW( jednej części) więc nie mów mi, że GW jest bardzo rozbudowaną grą.plz bo widziałem lepsze. Ale grafe ma super i wciąga nie ma co ale mi się znudziło po 4 miechach grania w to i muszę odpocząć narazie, może mi się zachcę kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porownywanie GW do WoW mija sie z celem. Obie gry prezentuja odmienna mechanike gry i jedyne co je laczy to literki MMORPG na pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 15:11, Łeber napisał:

Może bym i się pobawił w tytuły itp. ale wolę gry, którę mają dużo godzin grania i wymagają
nabytych umiejętności. A propo pvp nie lubie.


(!!!) Aha, czyli 500 godzin to dla Ciebie nie jest dużo? 3 tygodnie grania 24/7 to jest nic? xD I naprawdę mały procent z tego stanowi farming...
Do PvE to naprawdę dużo umiejętności potrzeba xD A jeśli już to mów mi o nich w WoWie, bo tam sobie wrzucasz 20 skilli na pasek i jazda na wroga :>
I skoro nie lubisz PvP, to ja nie wiem, po co grasz w MMO, bo w sumie to jest jedna z najważniejszych (jeśli nie najważniejsza) cecha, dla której ludzie w ogóle grają przez internet. Jeśli lubisz PvE, to odpal TES, BG albo NWN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) nic nie wspominałem, że 500 godzin to mało (chyba sobie żeś to wymyślił)XD
2) Ja mam też 500 h i na farmieni spędziłłem góra 17 h
3) A żebyś wiedział, że do gry jaki i na pvp i pve trzeba mieć lekkie pojęcie o grze oraz trochę nabytych umiejętności
4)W MMO gram po to by biegać z kumplami i świetnie się bawić i dokrywając tajemnice fabuły gry
5) Gdzie masz napisane, że PvP jest najważniejsze (nie licząć strzelanek, sportowych itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 15:22, Łeber napisał:

1) nic nie wspominałem, że 500 godzin to mało (chyba sobie żeś to wymyślił)XD


Owszem wspominałeś - "wolę gry, które mają dużo godzin grania".

Dnia 27.03.2007 o 15:22, Łeber napisał:

2) Ja mam też 500 h i na farmieni spędziłłem góra 17 h


To skąd powyższe stwierdzenie?

Dnia 27.03.2007 o 15:22, Łeber napisał:

3) A żebyś wiedział, że do gry jaki i na pvp i pve trzeba mieć lekkie pojęcie o grze oraz trochę
nabytych umiejętności


"Jaki" to takie zwierzątka :P Powiedzmy sobie szczerze - do PvE trzeba mieć tylko trochę oleju w głowie (czego i tak niektórym brakuje...), prawdziwe umiejętności są testowane dopiero podczas gry przeciwko innym graczom.

Dnia 27.03.2007 o 15:22, Łeber napisał:

4)W MMO gram po to by biegać z kumplami i świetnie się bawić i dokrywając tajemnice fabuły
gry


I w GW masz niby tego biegania mało? No tak, skoro dla Ciebie wyznacznikiem długości gry jest maksymalny level...

Dnia 27.03.2007 o 15:22, Łeber napisał:

5) Gdzie masz napisane, że PvP jest najważniejsze (nie licząć strzelanek, sportowych itp.)


W moim poście, na którego właśnie odpowiedziałeś xD Poza tym AN nie sprzedawałoby edycji PvP only za 3/4 normalnej ceny, gdyby nie było chętnych :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2007 o 15:27, qrczak90 napisał:

Owszem wspominałeś - "wolę gry, które mają dużo godzin grania".
Jedną postacią. Napewno nie masz przegranych 500h jedną postacią.
> 2) Ja mam też 500 h i na farmieni spędziłłem góra 17 h

Bo nie mam w co grać gdyż na WoW''a mnie nie stać

Dnia 27.03.2007 o 15:27, qrczak90 napisał:


> 3) A żebyś wiedział, że do gry jaki i na pvp i pve trzeba mieć lekkie pojęcie o grze oraz
trochę
> nabytych umiejętności

"Jaki" to takie zwierzątka :P Powiedzmy sobie szczerze - do PvE trzeba mieć tylko trochę oleju
w głowie (czego i tak niektórym brakuje...), prawdziwe umiejętności są testowane dopiero podczas
gry przeciwko innym graczom.
Zgadzam się z toboą tutaj
> 4)W MMO gram po to by biegać z kumplami i świetnie się bawić i dokrywając tajemnice fabuły

> gry

I w GW masz niby tego biegania mało? No tak, skoro dla Ciebie wyznacznikiem długości gry jest
maksymalny level...
A żebyś wiedział, że maksymalny lvl, po zatym, że w GW masz ciut malo rozwiniętą postać.
> 5) Gdzie masz napisane, że PvP jest najważniejsze (nie licząć strzelanek, sportowych itp.)


W moim poście, na którego właśnie odpowiedziałeś xD

tylko ty tak twierdzisz ze pvp jest najważniejsze
Poza tym AN nie sprzedawałoby edycji PvP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 16:06, Łeber napisał:

A dla mnie i tak to nie jest zabawa grać z noobmi
, na jakich często trafiam

Ciągnie swój do swego, szczególnie jak grasz uber-wamo z mending i orisonem/healing breeze :). A może po prostu tak już ownujesz, że nabiłeś r15 i 6 rank Gladiatora? ^^ Zamiast pieprzyć głupoty popatrz sobie, jak "nooby" grają GvG, lub nabij jakiś rank (tu jest gorzej) i pograj w rankowym HA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko, ile ta gra teraz kosztuje razem z tymi dwoma dodatkami?? bo kumple mi mowia ze gra jest kozacka, kupilbym ale nie wiem ile teraz kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, tak sobie dumam... Jak sądzicie, jakie wątki, oprócz oczywistej dalszej historii Gwen, poruszy Eye of the North?

Co miało miejsce w fabule któregokolwiek z rozdziałów, co nie zostało dopowiedziane, a czego chcielibyście się dowiedzieć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz np.wytrenować wszystkich herosów,pofarmić,każdą postacią skończyć wszystkie questy,porobić tytuły itd.Jest troche rzeczy do roboty.

Qrczak->znowu generalizujesz,nie znając zdania reszty ludzi grających w GW.To,że Ty lubisz PvP nie znaczy,że wszyscy inni lubią.Ludzie grają przez net głównie dlatego,żeby móc pograć z innymi żywymi graczami a nie w kółko klepać SI w grach singlowych.

Lordfett->może wytlumaczą losy nitkórych ludków z GWF,któzy znikneli w czasie zarazy?Na pewno dowiemy sie co dalej z Charrami :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2007 o 17:21, Jarzy napisał:

Qrczak->znowu generalizujesz,nie znając zdania reszty ludzi grających w GW.To,że Ty lubisz
PvP nie znaczy,że wszyscy inni lubią.Ludzie grają przez net głównie dlatego,żeby móc pograć
z innymi żywymi graczami a nie w kółko klepać SI w grach singlowych.


No to chyba klepanie SI masz glownie na pve ;] No chyba, ze potworki uwazasz za graczy...
Za to na gvg/ha/ta/ra/ab masz (nie liczac kilku npc-ow) masz w 100% rozgrywke z zywymi graczami

Aha, i GW jest gra GLOWNIE pvp, jednak... niewazne, czy komus to sie podoba czy nie- tak jest
W np. State of the game wychodza teksty o trybie pvp, jesli jest robiony balans skilli to tez bardziej pod pvp niz pve, sama mozliwosci robienia postaci pvp-only tez za tym przemawia -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... czy to prawda, ze za dowolne dwa rozdziały GW w Empiku płąci się teraz tylko 99.00 PLN (czyli jak za jedną - a nawet niecałą! - grę)? Mam podstawkę, a zawsze chciałem mieć dodatki (gdybym miał, to wróciłbym do grania, skońćzył główny wątek, a potem zabrał się za Factions i Nightfall), więc mi zależy na dowiedzeniu się, czy to prawda?

Prosze o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować