Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Lepiej powściągnij język małolacie,bo póki co dajesz kiepskie świadectwo o sobie!Skoro nie umiesz po ludzku odpisywać na czyjeś posty to lepiej więcej sie tu nie udzielaj.
Ciekawe co moderatorzy robią na tym Forum?

Patryk->AB jest fajne,ale zwykle wiele tam taktyki nie ma.Biegasz,przejmujesz punkty i bronisz ich.Ja sie zwykle uganiam za wrogami,szczególnie mesami i ele :> CZęsto biegam i zdobywam punkty kontrolne,ale jednak zabijanie obcych casterów to jest to :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elementalista jak każda inna postać ma swoje armory - nie możesz nosić armoru klasy dodatkowej: tylko i wyłącznie te przeznaczone dla klasy głównej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 06:58, Pajonk78 napisał:

Elementalista jak każda inna postać ma swoje armory - nie możesz nosić armoru klasy dodatkowej:
tylko i wyłącznie te przeznaczone dla klasy głównej. ;)

Ale jednak ma? I czy tych armorów jest gdzieś tyle samo co dla wojownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZy ty nprawdę jesteś "inny" nie kumasz, że mnie to tez nic nie obchodzi na czym GW się skupia? Gram byle pograć nie rywalizować. Mam małą gildię ok 20 memberów i gvg rzadko jest, bo nam się nie chce. Jesteśmy tam tylko po to by się odbrze bawić, a skoro rywalizacja dziecino jest dla ciebie najważniejsza i nie liczą się inne wartości to ile ty masz lat??? 7 może 8 co?? A propo nie życzę sobię wyzwisk na moj temat i poniżania 17 latka to osoby w toim wieku bo to nie przystoi. Jakbyś miał 14 lat i podszedł do 30 letniego dresa to też byś powiedział dzieciono wal się itp?
nie wydaje mnie się wiec kulturalnie zakończmy konwersacje i kropka. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś chciałem sobie trochę pograć na HA bo tylko raz tam walczyłem, przygotowałem dużo buildów dla monka takich jak LoD Infuser, ZB Prot, SoR Monk i zacząłem krzyczeć ale wszyscy pytali się czy mam r3 i wyżej, a ja, że trzeba jakoś zacząć i że nie jestem takim zupełnym nowicjuszem w pvp, ale na tym rozmowa się kończyła i kurcze jak tu zacząć będzie trzeba z kimś z Aliance iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 01:12, Jarzy napisał:

Lepiej powściągnij język małolacie,bo póki co dajesz kiepskie świadectwo o sobie!Skoro nie
umiesz po ludzku odpisywać na czyjeś posty to lepiej więcej sie tu nie udzielaj.
Ciekawe co moderatorzy robią na tym Forum?


Myslisz ze interesuje mnie co ty i tobie podobni o mnie myslicie? Chyba cos ci sie pomylilo koles, nie jestem na tym forum by szukac sobie kumpli
A moderatorzy moze smieja sie z twoich postow?
WSZYSTKIE argumenty przemawiajace za tym ze GW jest nastawione na pvp i chcesz zeby ktos z toba normalnie
dyskutowal? Skad ty sie urwales?

łeber :/
"CZy ty nprawdę jesteś "inny" nie kumasz, że mnie to tez nic nie obchodzi na czym GW się skupia? "

A to ciekawe bo zdanie
"5) Gdzie masz napisane, że PvP jest najważniejsze (nie licząć strzelanek, sportowych itp.) "
kto nie jak ty napisal? Po co gadasz o czyms o czym nie masz pojecia? PvP w GW jest najwazniejsze, AN na tym sie skupia, od poczatku takie byly zalozenia, wiec przykro mi, nie liczac strzelanek, w GW tez jest pvp najwazniejsze
I jesli ciebie nie obchodzi na czym GW sie skupia to po jaka cholere wtracasz sie do rozmowy, tylko po to by potem napisac ze ciebie ten temat nie interesuje? Masz powazne problemy widze...
"a skoro rywalizacja dziecino jest dla ciebie najważniejsza i nie liczą się inne wartości to ile ty masz lat??? "
Gdzie ci dziecko napisalem ze jest NAJWAZNIEJSZE? Czy kretyni czytaja? Napisalem ze jest "wszechobecna" i nie jest niestety to to samo co "najwazniejsza"- sorry, ale jestes idiota, ktory nie potrafi czytac, to juz nie jest nawet obraza, to stwierdzenie faktu
Najpierw jakies pipy ktore uwazaja ze "glownie" = "tylko, jedynie" a teraz pipa ktora uwaza ze "wszechobecne" = "najwazniejsze"... Zal tylek sciska

"A propo nie życzę sobię wyzwisk na moj temat" - ja nie zycze sobie kretynow nie potrafiacych czytac i nie rozumiejacych znaczenia slow- co ty na to?

"Jakbyś miał 14 lat i podszedł do 30 letniego dresa to też byś powiedział dzieciono wal się itp?"
Przyklad prawie dobry- zakladajac ofc ze ty jestes dresem, ale jest jeden blad- nie jestem mlodszy od ciebie i w przeciwienstwie do ciebie- ja potrafie czytac i wiem co znacza slowa "glownie" i "wszechobecne", a ty? Mozesz sie czyms takim pochwalic? Nie sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za wielkich szans to nie masz.Może cudem zdarzy Ci sie ekipa pro która Cie weźmie,ale generalnie biorą R3 i wyżej ;/ To jest właśnie lipa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak to jest teraz z cenami niezidentyfikowanych broni? Jeszcze niedawno kupowałem każdą taką broń za 1k bez problemu praktycznie. A teraz cięzko kupić taniej niż 10k za 7 broni. I to raczej podrzędnej jakości. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 1k to kupisz ewentualnie jakiś marny wand czy inny focus.
Sprzedający się wycwanili i sprzedają teraz w pakietach - i drogo.
A szkoda, bo brakuje mi tylko 11 przedmiotów do 3 poziomu Wisdoma. Zbieram je już od tygodnia. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. To jakaś zorganizaowana akcja. W Kamadanie stoją ludzie o wshodnio brzmiących Xywkach i sprzedają w pakietach po 7 sztuk. Co ciekawe nawet się nie targują. Jak chciałem dac 9k zamiast 10k to od razu zamknał koleś okno handlu i poszedł sobie. Normalnie trochę dziwne według mnie. Tylko 1k róznicy przy hurtowej sprzedaży nie jest taką wielką różnicą dla sprzedajacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 07:32, Łeber napisał:

Mam małą gildię ok 20 memberów i gvg rzadko jest, bo nam
się nie chce.


Chyba raczej dlatego, że i tak byście dostali baty :P

Dnia 28.03.2007 o 07:32, Łeber napisał:

Jesteśmy tam tylko po to by się odbrze bawić, a skoro rywalizacja dziecino jest
dla ciebie najważniejsza i nie liczą się inne wartości to ile ty masz lat??? 7 może 8 co??


LOL! Weźmy takich pływaków. Rywalizują ze sobą cały czas, ale dzieciaki! Albo snookerzyści. Chłopy po 40 lat a najważniejsza jest dla nich rywalizacja...Ośmiolatki i tyle!!! *sigh*

@Krejt & Human
Co za różnica, czy sprzedają po 1k czy 1,4k (bo tyle wychodzi w przeliczeniu za jednego w takich "kompletach"). I nie macie racji, że słabe itemy się trafiają...Zazwyczaj są one z inskrypcjami i przy odrobinie szczęścia można je wyciągnąć i sprzedać łącznie za te 10k, a czasami nawet więcej (mnie się raz trafiła -5/20).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znowu HA 8 osobowe. IWAY znowu tradycyjnie powróci... Za 6 miesięcy pewnie powróci 6 osobowe pary, ech. Może w końcu nabiję te r8 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może przestaniecie się w końcu wykłócać, bo na razie nic z tego oprócz coraz większych wyzwisk a`la "kibol mode" nie wychodzi, żadna ze stron tak naprawdę nie podała też argumentów, który tryb jest dla ANet ważniejszy (skoro Sephir twierdzi, że GW było robione pod PvP (i dalej jest pod nie rozwijane, bo zamierzenia a efekty to 2 różne rzeczy, STALKER miał być ultra rozbudowanym RPG z bardziej realistycznym światem niż nasz prawdziwy, a skończył jako trochę bardziej pomyślna strzelanka), niech poda cytaty, zamiast się tym wciąż posługiwać jak jakąś mantrą.

To, że balans PvP>>>PvE nie znaczy, że PvP>>>PvE, tylko to, że żaden tryb nie jest pominięty, a brak balansu w przypadku PvP spowoduje śmierć tego trybu w przeciwieństwie do PvE, gdzie co najwyżej da jakąś lepszą odmianę buildu/nowy farm, co "rozejdzie się po kościach".

Do rywalizacji się zgadzam jak najbardziej, bo jest ona w każdej grze internetowej, łącznie w tak czasem pomijanych sprawach jak np. handel (wolny rynek), gdzie gracze również rywalizują, by jak najdrożej sprzedać i jak najtaniej kupić. Nabija się tytułu po to, by pokazać innym, że jest się od nich lepszym/nie gorszym w te klocki.

Żeby nie było, że jestem po jednej ze stron. Sądzę, że oba tryby są równie ważne, nie potraficie tego zrozumieć? Gdyby nie PvP, nie byłoby tylu skilli (wiele jest przydatnych tylko w PvP), a do tego mordowanie AI byłoby jedynym celem (w końcu każdemu się znudzi), gdyby zaś nie PvE, ANet nie miałaby dość kasy na utrzymanie serwerów (bądź co bądź PvEowców jest naprawdę dużo i patrząć na to i gw.pl forum, raczej więcej niż PvP only). I tak, jak w PvP jest utrzymywany balans, tak w PvE pojawia się nowy kontynent i nowa historia.

Za to w jednym obie strony są podobne - "gówno" ich obchodzi, co myślą inni. Nie ma to jak "zrozumienie" i "patrzenie na sprawy pod różnymi kątami", w końcu "moje zdanie>twoje zdanie, argumenty nie są potrzebne, bo i tak ich nie przemyślę/przeczytam/wezmę pod uwagę". To właśnie sprawie, że te "rozmowy" są tak bardzo "budujące" i "inteligentne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a może nie zauważyłeś, że oni to robią dla pieniendzy, a nie tylko dla fun. To jest ich praca. A ty zarabiasz grając w GW??? Wiesz ja naprzykład grając 25h na dobę zarobiam krocie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować