Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2007 o 11:40, Jarzy napisał:

U mnie niedługo 1rok skończy aska i rytka,bo stworzyłem je w niewielkim odstępie czasu :D Ciekawe
co dostaną?

Muro->a co rozdawałeś?Ta tarcza fajnie wygąda.Zdaje mi sie,że tylko 1up możesz wsadzić,ale
moge sie mylić skoro niektóre tarcze mają na raz +30HP i -5/20,

Bartek->po co sie tak bawić?Nie lepiej farmić zielsko na wyspach noobów i potem je sprzedawać
początkującym za 1-2k.Ja tak ostatnio opchnąłem Takayuns Pincers z Canthy jakiemuś asowi za
1k :D



Roazdawałem od daggerów po przez staffy dla monków dla ele i nawet 3 victos blade- y. Spoko za jakiś 1 znowu zrobie taki wypad do Kanthy dam znac na forum o której bede sie pozbywał sprzetu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko. piałem asyra(minipeta) i niechcący wyrzucilem go to kosza . czy da sie jeszcze jakos go przywrócic . bo jak pisze komente (/special) to mi pisze za asur juz zostal zrobiony na tym koncie .

POMOCY Z GÓRY DZIĘKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO nie jest - tym bardziej, że przed wyrzuceniem czegokolwiek do kosza jest jeszcze pytanie czy na pewno chce się to usunąć na stałe. Biorąc pod uwagę to w jakim stylu zostało tamto napisane + fakt dziwnego problemu zakrawa raczej na prowokację, ale... może niektórzy są naprawdę tak..., żeby zrobić taki numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 14:03, totek11 napisał:

a gdzie mozna kupic tego minipeta ?? na jakiej stronce??

Nie na storonce lecz od graczy, na stornce owszem ale od graczy. Strona ta to: www.guilwarsguru.com bodajże i tam na aukcji możesz kupic, albo w grze.

tak mimo chodem. To asura na ameryce nadal kosztuje 35k :D (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co było powodem Twojej hojności?Robisz duale do HoH albo z herosami i ekipą hersów drugiego gracza?
Da sie chyba teraz tak zrobić,że idzie sie we 2 i każdy bierze swoich herosów a potem na końcu odgania sie herosów i zgarnia towar z bossów samemu?Nadal zielsko leci z bossów czy wyskakują skrzynki i w nich jest towar?

Bartek->kup koniecznie,bo jest niezła zabawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 14:16, Jarzy napisał:

A co było powodem Twojej hojności?Robisz duale do HoH albo z herosami i ekipą hersów drugiego
gracza?
Da sie chyba teraz tak zrobić,że idzie sie we 2 i każdy bierze swoich herosów a potem na końcu
odgania sie herosów i zgarnia towar z bossów samemu?Nadal zielsko leci z bossów czy wyskakują
skrzynki i w nich jest towar?


Chciałem żeby wszyscy poznali moje dobre serce xD, a tak poważnie to nie mam miejsca w sotragu, robie tytuł treasure hunter więc nazbierało mi sie zielska z tombów!
Co do drugiego twojego pytania, to próbowałem raz jechać assem samotnie ale za dużo roboty i nie jest tak zabawnie jak w 8 !
I na koniec to przyznam sie że niepraktykuje dualów bądz gry z herosami, jade standardowo z paką 8 kolesi i jak widać albo mam jakiś bous do Lucky :D ale zbieram zielska bardzo dużo, nawet do 3 sztuk na jeden runn, i jeszcze ecto :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 11:18, Muro napisał:

Mam pytanie: Posiadam białą tarcze jakiś Sun and Moon czy coś takiego, ile moge w nią up-ów
wsadzić??

Jeden up (Shield Handle) i to wszystko. Mając tarczę z miejscem na inskrypcję jeszcze i ją mógłbyś dołożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 19:31, graczomaniak napisał:

Mini FAQ dla nowych graczy Guild Wars

P (pytanie)
O (odpowiedź)

P: Od jakiej części najlepiej zacząć przygode z GW?
O: Polecamy podstawkę, dlatego, że mozna się tam łatwo, przyjemnie nauczyć grania. Ma
ona bardzo przyjemny klimat dla gracza.

P: Czy jeśli zaczne np. od Factions, to będe miał jakieś braki typu - nie będe mógł
widzieć zbroji lub tytułów z podstawowej części?
O: Nie. Factions jest osobną grą i możesz widzieć tam wszystkie elementy gry, jakie
posiadają pozostałe dwie części.

P: Czy Nightfall i Factions są "słabsze" od podstawki?
O: Nie. Factions i Nightfall proponują inny rodzaj zabawy. Mają inne klimaty, inne postacie
(dodatkowe), przedmioty, zbroje itd.

P: Która z tych 3 części jest najtrudniejsza?
O: Każda z nich ma odmienne style. Podstawka ma prolog, w którym gracz uczy się podstaw
gry. Factions i Nightfall oferują nam na początku gry, wyspy, na których się uczymy, jednak
są one nieco trudniejsze niż pre w podstawce.

Screeny z itemami do wyceny prosimy wklejać tylko i wyłącznie w wersji angielskiej!


NAJLEPIEJ ZACZĄĆ OD GUILD PODSTAWOWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE ZNASZ SIE, NA MNIE ZROBIŁO TO SPORE WRAŻENIE!
;)

Ma ktoś klucz na Asure do zbycia? Wiem, że to pytanie proste i może nieodpowiednie ale nie cierpię polskich pism o tematyce `komputerowej` i `growej` ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 12:41, totek11 napisał:

mam pytanko. piałem asyra(minipeta) i niechcący wyrzucilem go to kosza . czy da sie jeszcze
jakos go przywrócic . bo jak pisze komente (/special) to mi pisze za asur juz zostal zrobiony
na tym koncie .

POMOCY Z GÓRY DZIĘKI!



No nie, jak już do kosza wsypałeś minipeta to nic nie zrobisz, nul, straciłeś go. Przykro mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do czego służy przedmiot (jest zaznaczony fioletowym kolorem) "Bazubandy Skree spętanego przez Ziemię (Mistycyzm wyższego poziomu)". Pisze, że jest do odzysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować