Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2007 o 10:29, Tovaries napisał:

to sam znalazlem, jak znasz to podaj jakis dokladniejszy link

Nie, dosyć wysługiwania się innymi.
Jeśli nie umiesz wpisać frazy do wyszukiwarki to najlepiej w ogóle wyłącz komputer i idź na spacer, albo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w ogóle mam Ci skopiować cały build i wkleić tutaj? Trochę własnej inicjatywy wykaż! Nie znasz powiedzenia: sikając z wiatrem idziesz na łatwiznę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może u mnie to też wina zasilacza chociaż niedawno (czytaj 1,5 roku temu) wymieniałem go. Jak będzie mi się tak częściej robić to chyba bardziej się zainteresuję tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 20:48, Jarzy napisał:

> Ile za FORGOTTEN SWORD max dmg, 15^50, 20/20, +30hp?
Zależy gdzie chcesz handlować.Jeśli chcesz sprzedawać na guru to sprawdź najpierw czy inni
ludzie też takie miecze sprzedają.Jeśli nie to śmiało możesz walnąć cene 35k.

Ja sprawdzam, czy 25k to dobra cena :) A na razie cena wynosi 19k, a Kup Teraz to właśnie 25k ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prawie wszystkie klasy,prócz mniszki i paragonki,ale to sie zmieni :D Jak mi coś dobrego wyskoczy to dostają to moi herosi :D Potem jak sie zrobi kolejne klasy to one odziedziczą te dobre sprzęty a herosi dostaną zastępstwa.

Budo->1)2k max o ile uda Ci sie w ogóle sprzedać,
2)nic nie warty,upy też mało warte,3
)nawet niezły.Może by tak z 5k?,
4)nic nie warty próćz +29HP
5)niezły łuk,ale skin zupełnie pospolity.Stawiam jakieś 5-6k.

Bartek->rób jak chcesz.Ja bym wołał 30k o ile nikt inny tego samego nie sprzedaje.Chociaż kiedyś kiedy spokojnie handlowałem sobie Jacqui Aegis(chyba wróce do tego farmu :D) to spokojnie sprzedawałem je za 27k nawet jeśli były inne aukcje tej tarczy i nawet,gdy guru mówiło,że to jest warte max 25k!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 14:01, Jarzy napisał:

Bartek->rób jak chcesz.Ja bym wołał 30k o ile nikt inny tego samego nie sprzedaje.Chociaż
kiedyś kiedy spokojnie handlowałem sobie Jacqui Aegis(chyba wróce do tego farmu :D) to spokojnie
sprzedawałem je za 27k nawet jeśli były inne aukcje tej tarczy i nawet,gdy guru mówiło,że to
jest warte max 25k!


Lol, muszę przyznać, ze sam nie zrozumiałęm co napisałem :D Mam możliwość kupić Forgtten za 19k, albo za 25k. Za 19k licytując, a 25k od ręki ;) Jeżeli jedst to cena , za która można kupić tanio Forgottena to...

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę jest to End Game item z Nightfalla - nie chce mi się sprawdzać czy mam rację, ale jeśli tak to Book of Secrets chodzi po 25-30k: przy najniższej cenie wyjdzie na to samo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.Chociaż

Dnia 16.04.2007 o 14:01, Jarzy napisał:

kiedyś kiedy spokojnie handlowałem sobie Jacqui Aegis(chyba wróce do tego farmu :D) to spokojnie
sprzedawałem je za 27k nawet jeśli były inne aukcje tej tarczy i nawet,gdy guru mówiło,że to
jest warte max 25k!

Jaki jest build na farm tej tarczy??? Hmm, pytam się bo lubię drogie greeny mozliew do farmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2007 o 14:20, Łeber napisał:

Jaki jest build na farm tej tarczy??? Hmm, pytam się bo lubię drogie greeny mozliew do farmu
:D


Na wiki są podane dwa
1. W/N Sskai sword farmer
2.N/Me midnight Solo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 14:17, Pajonk78 napisał:

Jeśli się nie mylę jest to End Game item z Nightfalla - nie chce mi się sprawdzać czy mam rację,
ale jeśli tak to Book of Secrets chodzi po 25-30k: przy najniższej cenie wyjdzie na to samo.

Booki po 20k idą, i to coraz ciężej, a 25-30 w życiu na euro nie sprzedasz. Ja bym zalicytował na 20k góra, bo za taką cenę można spokojnie dostać "książkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Riposte build.Pierwotnie sugerują Grenths Balance w tym buildzie,ale ja go zamieniłem na Glads Defence i wychodzi o wiele lepiej.

Ktoś wcześniej wspominał o buildzie unlimited glads defence czy jakoś tak-o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z ogromnymi ilościami sinów z wiki buildami na HB postanowiłem zmienić taktykę. Na holding. Długi czas rozgrywki i nudę wynagradza właściwie 80-90% szansa na zwycięstwo. Jedyny counter na coś takiego to heavy interrupt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 16:27, qrczak90 napisał:

Pewnie Dervem 130 :> To już było tyle razy...


Agree. Bułka z masłem, choc stosunkowo długo to zajmuje. Biorąc pod uwage masycenie rynku tym usrojstwem to szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 17:58, Muro napisał:

Powiedzcie mi ludziska ile za to moge wołać ??

Ja bym powiedział,że niewiele.Tarcze na taktykach zdaje sie ustępują popularnością tym z siłą.Bonus w sumie może być,ale +42enchanted za dobry mi sie nie wydaje.Spróbuj z 6-7k.

Qrczak->zamiast sie przechwalać to pochwal sie tym buildem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować