Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

@Jarzy
Heh, na Guru nie ma rzeczy niemożliwych ;) Ale nie mieliśmy na myśli (w każdym razie ja) takich skrajnych przypadków, raczej uśredniałem. A jeśli rzeczywiście jest tak, jak mówisz, to walnę głową w ścianę (mocno!) bo jakiś czasu temu miałem +30 do axe''a i z rozpędu sprzedałem cały item, bez wydobycia upa ("bo i po co, przecież to nic nie warte pewnie")...

I jeszcze jedna, niecierpiąca zwłoki sprawa: awansowałem do top1000 w HB! Będę miał o czym wnukom opowiadać! A teraz po kolei z gratulacjami się ustawiać ;) I tutaj screen dokumentujący tą wiekopomną chwilę, bo jutro pewnie się to już zmieni - mam nadzieję że in plus ;)

20070417235032

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach!!! Ja nie mogę sie doczekać Hard Mode. Będę pykał całą noc. Było napisane, że moby na 20++ lvl? Zapowiada się niemiernie ciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratsy.Sprzedawalność przedmiotów zależy od farta.Mnie raz sie udało sprzedać Balthazars Fury(kosa) za 35k.Kiedyś tam screena do aukcji pokazałem.
Co do weekendu-zawsze mnie najlepsze opcjhe omijają :/ Nabił bym wszystkim postaciom chociaż Sunspear Admirala(100pkt to ten stopień?).AN dba o swoich graczy i to często!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 06:28, HumanGhost napisał:

Od weekendu Hard Mode - mode on. ;-)
Ciekawe jak to będzie wyglądać. Aż sobie wcześniej do domu wrócę, żeby zobaczyć z czym to sie
je. :-)


Wczoraj zrobiłem moją mesmerzycą protectora dla Canthy, Elony i Tyrii :D, czy mam racje ze to umożliwi mi zrobienie guardianów dla 3 kontynentów ??(btw powiedzcie mi jaki tytuł jest jeszcze prestiżowy, bo mam 3 stopnie do Kind of .... somthing, nie pamietam jak dalej, właśnie przez tych protectorów i brakują mi jeszcze dwa tytuły) (a póżniej fow armour dla mojej mesmerzycy xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe raczej dobrze, bo za łątwo by było. A to przeciez jeden z najtrudniejszych tytułów do osiągnięcia. A raczej nabardziej żmudnych.
A survivora niedługo może uda mi się zrobić moim Elementalistą. Jakoś tak szybko te doświadczenie leci. Tylko czasu na grę brakuje. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 08:54, HumanGhost napisał:

Jakoś tak szybko te doświadczenie leci.

Jak mniemam nie grasz w Prophecies tylko w któryś z dodatków? W Proph exp nie leci zbyt szybko niestety. :/

Dnia 18.04.2007 o 08:54, HumanGhost napisał:

Tylko czasu na grę brakuje. :-/

Też to mam niestety - ostatnio żonka się uczy, więc mam trochę więcej czasu, ale jednak nie tyle ile bym chciał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanei czy Hard Mode obejmie UW i FOW? Teoretycznie run do uw nie był by trudniejszy(jezeli sma lvl by zmnienili ale nie skile mobka) b ote moby co sie tłucze w/rt tak śa banalne. Ale moze drop był by lepszy
Wiec jak ktos wie to pisac. SZkoda jesli by zmienili na hard mode np. zamiast smitow wszedzie attaxy:PZ drugiej strony nawet jesli nie obejmie to UW/FOw to zostają miejsca do farmu "na ziemi" verminy czy inne trole. Nic do weekendu a potem hard farmer mode on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 21:24, Probos napisał:

Zapewne tak, bo gdzieś spotkałem się z informacją, że jeden pet, jest dla jednej postaci, więc
jeżeli kupisz drugie CDA, będziesz mieć peta dla drugiej postaci. Lecz są to tylko przypuszczenia
:)

Minipet - to zwykły przedmiot, możesz mieć go ile chcesz, to zupełnie tak, jakby do CDA dodawali Forgotten Sword - ile kupisz tyle masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 10:00, bartek_kawa napisał:

jakby do CDA dodawali Forgotten Sword - ile kupisz tyle masz ;)


No i po co ludzi w błąd wprowadzasz? Każdy moze dostac tylko jednego Asure z CDA. Jeden kod na jedno konto.
Oczywiście można go sobie kupić w grze dowolną ilość, ale nie można miec jednego za każdy kupiony CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 10:06, HumanGhost napisał:

> jakby do CDA dodawali Forgotten Sword - ile kupisz tyle masz ;)

No i po co ludzi w błąd wprowadzasz? Każdy moze dostac tylko jednego Asure z CDA. Jeden kod
na jedno konto.
Oczywiście można go sobie kupić w grze dowolną ilość, ale nie można miec jednego za każdy kupiony
CDA.

Nie. Masz rację - chodziło mi o coś innego, że można mieć wiele asur, ale nie jedną na KONTO, tylko jedną na POSTAĆ. "Miniaturową Asurę może dostać i aktywować tylko jedna z postaci przypisana do danego konta". Więc ty też nie myl ;)

Pozdrawiam i przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj próbowałem: nie da się nawet dodać drugiego klucza, więc w ten sposób możesz mieć jedną Asurę na całe konto. Jeśli chcesz mieć więcej niż jedną to musisz ją kupić od graczy - nie ma innej możliwości zdobycia więcej niż jedna na konto. Wpisanie komendy /special na innej postaci wyświetla jedynie komunikat o tym, że specjalny minipet został już dla tego konta wygenerowany i nie można mieć ich więcej.
Swoją drogą jestem jak na razie jedyną osobą w Pre Searingu, która ma minipeta. :D
P.S. A Asura jest słodka jednak: super sobie biega - jakby sobie pięty podkopywała i tak majta tymi nóżkami swoimi na boki... A jak się wyszczerzy to już w ogóle nie mam pytań. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak by wychodziło.Szkoda,że nie ma opcji robienia od razu vanquishera i żeby po jego zrobieniu od razu mieć guardiana :/ Nie moge sie doczekać weekendu majowego kiedy to będe mógł robić nowe tytuły :D A czy za zrobienie misji na wyższym stopniu trudności dostajemy expa za jej wykonanie i czy jest jej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 13:10, Łeber napisał:

A propo to ten hard mode zostanie na stałe czy też tylko na ten weekend???


Hard mode będzie na stałem. Ten weekend to będa takie beta testy tego trybu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 13:18, Łeber napisał:

To kiedy tak wogóle bedzie na stałe?


Jak wszystko będzie w porzadku to zostanie od tego eventu na stałe już. :-)
Zobaczymy z czym to się je.

P.S. A nie mówiłem, że Asura się pojawi na Allegro? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować