Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2007 o 13:05, bartek_kawa napisał:

A u jakiego craftera można je zrobić? I jakie są koszty "materiałowe"?

Teraz to żartujesz czy o drogę pytasz? Przecież walgierz podał Ci link do tych armorów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 14:27, dominik713 napisał:

Czy moglibyście podać swoje nicki w grze?Ale mam tylko podstawke.

Na co ci? Do gildi chcesz czy jak?? Bo innego powodu nie widzę. Chyba, że o cymś nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 14:33, dominik713 napisał:

Nie,poprostu chce w razie czego mieć kogo poprsić o pomoc albo coś.

A członkowie w gildi to co, nie chcą pomagać??? Na moje to powinni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja mam pewnie problem z rozpoczęciem misji głównej w Posiadłości Ministra Cho (Factions). Nie mam pojęcia u kogo ją zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 14:38, Adamzzz napisał:

Hmm, ja mam pewnie problem z rozpoczęciem misji głównej w Posiadłości Ministra Cho (Factions).
Nie mam pojęcia u kogo ją zacząć.

To nie jest tak samo jak w NF, klikasz poprostu napis pod okienkiem z drużyną: "Rozpocznij misję"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 14:40, Łeber napisał:

> Hmm, ja mam pewnie problem z rozpoczęciem misji głównej w Posiadłości Ministra Cho (Factions).

> Nie mam pojęcia u kogo ją zacząć.
To nie jest tak samo jak w NF, klikasz poprostu napis pod okienkiem z drużyną: "Rozpocznij
misję"


Aa, przyzwyczaiłem się do systemu w Nightfall. Dzięki za info. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2007 o 14:42, Adamzzz napisał:


Aa, przyzwyczaiłem się do systemu w Nightfall. Dzięki za info. :-)

Nie ma sprawy. I życzę miłej zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój Nightfall przyjdzie już jutro (ewentualnie pojutrze). I w związku z tym mam jeszcze jedno pytanie. Kto może mi polecić jakąś polską gildię, albo kto będzie chętny na wspólne granie. Nowicjuszem nie jestem (grałem wcześniej całkiem sporo w Factions), ale postać będę miał 1-poziomową. To co, jest ktoś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój Nightfall przyjdzie już jutro (ewentualnie pojutrze). I w związku z tym mam jeszcze jedno pytanie. Kto może mi polecić jakąś polską gildię, albo kto będzie chętny na wspólne granie. Nowicjuszem nie jestem (grałem wcześniej całkiem sporo w Factions), ale postać będę miał 1-poziomową. To co, jest ktoś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 14:53, Robert'cik napisał:

A mój Nightfall przyjdzie już jutro (ewentualnie pojutrze). I w związku z tym mam jeszcze jedno
pytanie. Kto może mi polecić jakąś polską gildię, albo kto będzie chętny na wspólne granie.
Nowicjuszem nie jestem (grałem wcześniej całkiem sporo w Factions), ale postać będę miał 1-poziomową.
To co, jest ktoś? :)


Moja gildia wita z otwartymi ramionami, sam mam tylko nightfalla, jakby co zawsze chętny pomóc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 14:53, Robert'cik napisał:

A mój Nightfall przyjdzie już jutro (ewentualnie pojutrze). I w związku z tym mam jeszcze jedno
pytanie. Kto może mi polecić jakąś polską gildię, albo kto będzie chętny na wspólne granie.
Nowicjuszem nie jestem (grałem wcześniej całkiem sporo w Factions), ale postać będę miał 1-poziomową.
To co, jest ktoś? :)

Moja także. Dużo osób ma wszystkie części. Sporo NF i Proph''a. Tak więc możemy Cię przyjąć z serdecznym uśmiechem na twarzy jeżeli będziesz chciał się do nas przyłączyć :D Na dole, w opisie masz nick i gg. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Sprawy rekrutacji załatwiamy w temacie guild wars- polskie gildie, albo na prv, wiec w razie czego prosze przenieść sie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 15:40, Budo napisał:

albo na prv,

Z pewną taką nieśmiałością chciałbym zauważyć iż to forum nie posiada możliwości wysyłania prywatnych wiadomości do innych Użytkowników. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2007 o 15:54, Pajonk78 napisał:

Z pewną taką nieśmiałością chciałbym zauważyć iż to forum nie posiada możliwości wysyłania
prywatnych wiadomości do innych Użytkowników. :/


Cieszę się iż poruszyłeś owe zagadnienie na łamach tego forum lecz Użytkownik Budo mógł mieć na myśli załatwianie spraw prywatnie np GG etteceterra... Niemniej jednak dziękujemy za twoją wiadomość

<To na górze to nie moja wina ;p>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Którą wersję lepiej kupić? GW:Factions czy GW:Factions PL? Czy różnią się one czymś istotnym? W wersji "nie pl" jest ona tylko po angielsku? Proszę o odpowiedź bo zamieżam kupić sobie serję GW, anie wiem którą wersję mam wybrać :) Może moje pytanie brzmi głupio, ale jest dla mnie ważne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować