Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2007 o 11:09, MonkOfWar napisał:

A ja dziś wreszcie nabiję Supportera (z małym hakiem), kupię Triple Shot, złożę build R/E i
wracam do GWN :) .

Pierwszo-poziomowy TripShot jest cienki strasznie :P

Dnia 01.07.2007 o 11:09, MonkOfWar napisał:

Muszę chociaż spróbować wyrobić się z ukończeniem tej kampanii przed wyjściem GWEN, choć nieco
w to wątpię, ech..

Musiałbyś sie bardzo postarać, albo w ogóle nie grać, żeby nie skończyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 11:09, MonkOfWar napisał:

@Jarzy: IMO Astropath mówił o innych graczach, nie o sobie...

Wiem o tym.Już tą kwestie wyjaśniliśmy sobie wcześniej.
Mnie do Supportera zostało jeszcze 20k pkt. tytułu.1poziomowy trip shot ma -50% obrażeń,więc sie zupełnie nie opłaca :/ Chyba,że chcesz coś sprytnie tymi strzałami przemycić,np.Splinter Weapon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 13:18, Jarzy napisał:

> @Jarzy: IMO Astropath mówił o innych graczach, nie o sobie...
Wiem o tym.Już tą kwestie wyjaśniliśmy sobie wcześniej.
Mnie do Supportera zostało jeszcze 20k pkt. tytułu.1poziomowy trip shot ma -50% obrażeń,więc
sie zupełnie nie opłaca :/ Chyba,że chcesz coś sprytnie tymi strzałami przemycić,np.Splinter
Weapon :D


Jarzy ja już próbowałem trip shota z NIghtamre wepon i powiem, że lepiej tak, niż tak jak robiłem wcześniej Nightamre weapon->Dual Shaot->Distracting shot. Nosze to zawsze zesobą razem ze splinter weapon i barrage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 15:26, Outlander-pro napisał:

No iekóre skille luxońskie/kurzikowskie są fajne. Szkoda że ich skuteczność zależy od poziomu
tytułu a nie atrybutu jakiegoś:))


Z drugiej strony dzięki temu są bardziej uniwersalne.
A i stały się bodźcem do gry w trybie AB. Ja tam go omijam szerokim łukiem jak całe pvp, ale słyszałem opinie, że od pojawienia się tych skillów, na AB zaczęło zaglądać więcej ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ja tam go omijam szerokim łukiem jak całe pvp, ale

Dnia 01.07.2007 o 16:17, walgierz napisał:

słyszałem opinie, że od pojawienia się tych skillów, na AB zaczęło zaglądać więcej ludzi.


I przez to gorzej jest grać. Często nawet jeśli się wygrywa to nie dlatego, ze drużyna była mocna, ale dlatego że przeciwnicy byli jeszcze gorsi. Masa leecherów, Rambo itp. Ale skille powiązane z tytułem to moim zdaniem świetna sprawa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 16:32, Zieloonnyy napisał:

Kurziks Rulez! Spójrzcie na te screen''ry


Eee, nic w tym dziwnego, nieraz wygrywałem do 30, albo 50 (dzisiaj na przykład :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 16:32, Zieloonnyy napisał:

Kurziks Rulez! Spójrzcie na te screen''ry


Szkoda, że nie zachowałem screenów (akurat w nocy formata robiłem :/) z rozgrywek w stylu 500-40 dla luxonów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 16:55, Super gość napisał:

No to ja Wam dam hit ;p
Ale żem przedynił xD


Haha, tak jeszcze nie przegrałem :D
Do 40 to sie zdarzało, ale tak jeszcze nie, pewnie połowa od Was to byli leecherzy, albo leaverzy i tak sie potem kończy. Shame on you!
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 16:55, Super gość napisał:

No to ja Wam dam hit ;p
Ale żem przedynił xD


Piękny wynik i wprost wymarzeni przeciwnicy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 17:11, Arkadiusz napisał:

W sumie najciekawsze rzeczy to:
Access to the Sneak Peak Weekend that runs from August 24–26, 2007.
oraz
Three exclusive weapons for you or any Heroes you may meet through your adventures in the Eye of the North expansion—a Glacial Blade forged by the Norn of the Shiverpeaks, an Hourglass Staff crafted by the greatest of the Asuran artificers, and a Darksteel Longbow that was once wielded by the most powerful of the Charr Stalkers.
Mam nadzieję że itemki będą równie dobre, jak chociażby preorderowa kosa z Nightfalla.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde no miałem poczekać aż przejdę kampanie [Propha], ale nie wytrzymam z pytaniem ;p
O co chodzi z tymi screenami co są Kurzikowie i Luksoni?;|
Znaczy się wiem, że tam PvP czy coś w tym stylu, ale czemu zawsze są tylko te dwie nazwy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Bo sa dwa rody w factions. Jak jesteś w jakiejś większej gildii to na bank przynależysz do któregoś z nich. Można sie prać na alliance battles- walkach pvp luxoni vs kurzickowie- zdobywa sie tam punkty faction, które można wymieniać na materiały, zwoje dostępu do elitarnych misji, albo podnosić uznanie sojuszu (do przejmowania miast i nabijania tytułów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... dzisiaj odwiedzając sklep gram.pl załamałem się. Patrząc na ceny GW a posiadam jedynie podstawkę (gram dopiero od ponad miesiąca).
Factions z powrotem kosztuje 100 zł, tak samo podstawka. Na szczęście jeszcze ten sam factions kosztuje z pudełkiem Rytualisty 60 PLN, więc jeśli nie trafię w Empiku czy MM na Nightfalla za tą samą cenę, to zawsze jest jakaś alternatywa. Tak samo również podrożał GW:N do 100 zł.

Czyżbym był skazany na wirtusa, lub chodzenie po sklepach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika, że premiera będzie 31 sierpnia, czyli tak jak pisali już gdzieś (podawany był link parę stron temu). Ciekawe kiedy będą preordery na gram.pl, bo na bonusy bym się chciał załapać...

Tymczasem wracając do codzienności - weekend się powoli kończy, a mnie jeszcze brakuje 30 (120)k. Ogólnie muszę zaprzeczyć swojej poprzedniej opinii - factionsy idą jednak sporo szybciej. Jeśli wyrobię to, co zakładam, to będzie łącznie +900k od piątku wieczorem, a może do tego okrągłego miliona dobiję, jak kawy wystarczy ;D

I na zakończenie: historyczny screen, na którym jest pokazane jedno z moich nielicznych zwycięstw na AB (bez guildies pewnie by się nigdy nie udało; przyjmuję gratulacje) xD

20070701185021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować