Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2007 o 22:08, Jarzy napisał:

Zastanawia mnie jedna rzecz:otóż przy staffach 20/20 napisane jest "halves casting/recharge
time of spells".No dobra,tylko których czarów?Czy tych z atrybutu broni czy wszystkich?Teoretycznie
opis bonusa daje do zrozumienia,że chodzi o wszystkie.Jednak chodzi o atrybut broni.Czy mam
racje?


Jeśli chodzi o poszczególną szkołę magii np death, to pisze Halves casting time of Death Magic spells. Czyli jeśli nic nie wyszczególnia to chyba należy zakładać, że dotyczy wszystkich.

BTW. Gratuluję Qrczakowi jego (prawie) 1kk. Ja zakładałem 200k a nazbierałem 40k :] Mało czasu a i komputer się na mnie wypiął :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 20:32, Jarzy napisał:

Dla wszystkich ludzi pokorju "Kurzick rulz!!!111" zamieszczam skrinka.


Ech, Jarzy. A nie lepiej być ponad to? ^^
Ja przed chwilą kilka razy zagrałem i zerknąłem z ciekawości na mapę. Spora część południowej części terenów luxońskich należy do Kurczaków. I co z tego wynika? IMO - nic :)
Wszędzie znajdą się dzieciaki lub osoby niedojrzałe emocjonalnie, które muszą jakoś się wywnętrzyć. Stąd te głupie teksty.
PS. Graliśmy pięć razu i ani razy nie było czekania na drużynę przeciwną. To pewnie zależy od pory dnia po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 22:37, walgierz napisał:

PS. Graliśmy pięć razu i ani razy nie było czekania na drużynę przeciwną. To pewnie zależy
od pory dnia po prostu.


To zależy od mapy- nasza mapa trzeba czekać, środkowa mapa najwyżej 1-2 odliczania, ich mapy masz bitwę od razu ;]
btw jak oceniacie weekend? dla mnie udany, jeden z lepszych ostatnio, w sumie nie miałem wiele czasu na grę, ale poszło trochę ponad 120k do tytułu i fajne mecze na ab sie zdarzały ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby masz racje,ale w takim razie laska od kolekcjonera oparta na Divine Favor będzie zmniejszać czas i przeładowanie wszystkich czarów,bo nie jest przy bonusach napisane,że zmienia czas TYLKO czarów z DF.
Dla mnie ta pierwsza opcja byłaby git,bo nie musiałbym latać za tymi wszystkimi Soul Stone''ami :)

Walgierz->są takie dni,że to olewam i takie,że rozsierdza mnie to na maxa.Wszystko zależy.Ale generalnie wkurza mnie głupie gadanie i wrzuty na strone przeciwną.Często jak zaczynam bitw to najpierw idą wrzuty na przeciwnika :/ Zupełnie jak na meczu piłki nożnej,gdzie kłębią sie łyse ćwoki i nie mają więcej ambicji niż krzyczeć "policja j...e k...y"

Budo->mój weekend jeszcze sie nie skończył :D Z robienia questów dla Kurzicków normalnym trybem zebrałem 80k :) Zaraz dorzuce jeszcze 20k i myśle,że skończe na 120k jak Ty :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 22:59, Budo napisał:

btw jak oceniacie weekend? dla mnie udany, jeden z lepszych ostatnio, w sumie nie miałem wiele czasu na grę, ale poszło trochę ponad 120k do tytułu i fajne mecze na ab sie zdarzały ;]


Dla mnie wszystkie weekendy z bonusami do pvp są dość obojętne.
No, ale w czterech grach zrobiłem 6k punktów uznania, to chyba naprawdę dało się poszaleć jak ktoś ma cierpliwość.
Może nawet pomyślę nad częstszym przebywaniem na AB, ale to nieprędko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 22:59, Budo napisał:

btw jak oceniacie weekend?


Z początku myślałem, ze może 1kk nabiję, potem realnie zjechałem z nadzieją do 200k a skończyło się na 40k.
W sumie jestem niesamowicie wkurzony, bo mogłem nabić bardzo dużo punktów, ale komputer mnie zawiódł. Kość RAMu się spartoliła (ostatnio jej się to coraz częściej zdarza :|) a przy 256MB nijak nie idzie grać w PvP.

Co do graczy "jadących" po przeciwnej drużynie... z reguły ludzie sobie jaja robią. Takie ot zgrywanie nienawiści do przeciwnika na kształt pseudokibiców :] Przynajmniej ja to tak odbieram, bo i mi się czasem zdarzy odpowiedzieć coś Kurdickom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 20:32, Jarzy napisał:

Dla wszystkich ludzi pokorju "Kurzick rulz!!!111" zamieszczam skrinka.

Podpisano: Ludź Pokroju "Luxon rulz!!!111"

Jakoś dziwne, że nie zwróciłeś uwagi na stan sprzed, dajmy na to, 24 godzin, kiedy to było zupełnie na odwrót. Raz na wozie, raz pod wozem.

@walgierz
Od kiedy trwający jeszcze weekend jest "pvp-oriented"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weekend dawał radę, naprawdę. Dawno już się tak nie naABowałem. :)
No i z 90k Kurzick Faction skoczyłem na 310k, całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 00:08, qrczak90 napisał:

Jakoś dziwne, że nie zwróciłeś uwagi na stan sprzed, dajmy na to, 24 godzin, kiedy to było
zupełnie na odwrót. Raz na wozie, raz pod wozem.

O właśnie ;) Stan sprzed 20 minut, z dedykacją dla Jarzego :>

20070702002743

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 00:08, qrczak90 napisał:

@walgierz
Od kiedy trwający jeszcze weekend jest "pvp-oriented"?


A AB to nie pvp?
Bo chyba nie mówisz o fff. Jeśli uważasz tę sztuczkę za grę pve, to winszuję xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz dawać dedykacji,bo ja uczestniczyłem w ustalaniu tego stanu.Od kawałka czasu jestem w Kurzickowej gildii i AB walcze po ich stronie z braku wyboru.

Dla mnie weekend zamyka sie ilością 160k do tytułu :) Fajnie sie klepie factiony :) Może by tak wstąpić do jakiejś gildii posiadającej miasto? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 01:01, walgierz napisał:

A AB to nie pvp?

Z braku innego terminu...

Dnia 02.07.2007 o 01:01, walgierz napisał:

Bo chyba nie mówisz o fff. Jeśli uważasz tę sztuczkę za grę pve, to winszuję xD

Sztuczkę? W takim wypadku każdy farm jest "sztuczką"...Weekend był ukłonem przede wszystkim w stronę fff-erów, a nie AB-erów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Doszły mnie wieści że może powstać dystrykt polski , więc czy jest jakaś data kiedy powstanie dysytrykt?
Kto to będzie robił?

Budep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dystrykt polski może stworzyć tylko ArenaNet i to tylko od nich zalezy. No i oczywiście od graczy bo wymogiem jest odpowiednia liczba sprzedanych kopii gry w danym kraju. Ktos wie, może jeszcze w tym roku będzie polski dystrykt jak sprzeda się trochę GWEN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze,żeby dali nam nasz własny dystrykt :/ Szkopy dostały swój,ale my sie chyba nie doczekamy.

Qrczak->weekend był dla wszystkich a jak sobie Ty to interpretujesz to już Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 10:49, Jarzy napisał:

Nie sądze,żeby dali nam nasz własny dystrykt :/ Szkopy dostały swój,ale my sie chyba nie doczekamy.

Kompleks niemiecki? Ze wszystkich krajów europejskich to właśnie Niemców gra najwięcej (i to nie tylko w GW), więc to nie powinno być nic dziwnego. A polskie dystrykty rzeczywiście by się przydałby. Nie byłoby wstydu.

Dnia 02.07.2007 o 10:49, Jarzy napisał:

Qrczak->weekend był dla wszystkich a jak sobie Ty to interpretujesz to już Twoja sprawa.

Tutaj zacytuję sam siebie:
Weekend był ukłonem przede wszystkim w stronę fff-erów, a nie AB-erów.
Wszystko jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 00:28, qrczak90 napisał:

> Jakoś dziwne, że nie zwróciłeś uwagi na stan sprzed, dajmy na to, 24 godzin, kiedy to
było
> zupełnie na odwrót. Raz na wozie, raz pod wozem.
O właśnie ;) Stan sprzed 20 minut, z dedykacją dla Jarzego :>


W sumie qrczak widzę że jesteś kolejnym fanatykiem kurzików jakich wielu sięspotyka na ab : /
Aż sięniedobrze robi gdy takie dzieci neo spamują "kurzik rlz !!11, Suxons sux 11!! ".
Ja np. wolę Luxonów i nie pisze jakiś bzdur itp.
Trochę szkoda że Luxonów jest mniej ale i tak dająradę bo u kurzików jest pełno noobków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja Cie doskonale zrozumiałem.Chodzi mi tylko o to,że wg.Ciebie AN zrobiła ten weekend tylko dla ludzi robiących FFF.Ja sie z tym nie zgodziłem i stwierdziłem,że weekend był zarówno dla ludzi FFF jak i ludzi walczących na AB.Ten weekedn miał na celu pomóc nieco ludziom klepać factiony,co by dostać te skille i zachęcić niechętnych do grania w AB.

Outlander->co prawda to prawda.Póki co gram u Kurzicków i to co sie wśród nich dzieje to po prostu porażka.Zamieszczam skrin,żeby to potwierdzić.Po prostu załamuje ręce :/ Typki byli ze mna po stronie Kurzicków :/

20070702113112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować