Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2007 o 16:57, Dark SMG napisał:

No to ja tu z małą ofertą wyjadę,


A ja z upomnieniem.
To nie miejsce na reklamy i ogłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 13:28, DragonLord napisał:

Nie ma. Kilka skilli z PvE (reszta wykupiona za Balthka) i ułuż sobie build z pvxwiki, który
jest uważany za "Great" na RA i tam sobie nabijaj resztę. Ew. trapperzy na Zaishen mogą farmić
2k Faction/dzień. 1k punktów to tyle, co nic, sam gram praktycznie same RA i mam 500k, doświadczeni
PvP mają punkty liczone w milionach (często po prostu więcej nie mogą zdobywać przez pełen
unlock).

O przepraszam!Ja na zaishenach farmie 6k dziennie :DPoza tym pisze sie "ułóż"-nieuwaga mości bracie.
Grając na zaishenach zauważyłem,że AI herosów ma buga-mają u mnie nastawiony trub agresywny i czasem wróg jest w zasięgu aggro a oni tylko stoją i nic nie robią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 17:42, Jarzy napisał:

O przepraszam!Ja na zaishenach farmie 6k dziennie :D

A dzienny limit nie wynosi przypadkiem 2k? Czy może to znieśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 17:56, Krejt napisał:

> O przepraszam!Ja na zaishenach farmie 6k dziennie :D
A dzienny limit nie wynosi przypadkiem 2k? Czy może to znieśli?


Nie, nie znieśli tego, nadal jest ten limit. Ale jak nabijesz 2 k na normalnych zaishenach to moęsz wbijać FB na Elite zaishenach dalej do 6 k bodajże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 17:59, m4teU5z napisał:

Nie, nie znieśli tego, nadal jest ten limit. Ale jak nabijesz 2 k na normalnych zaishenach
to moęsz wbijać FB na Elite zaishenach dalej do 6 k bodajże..

Teraz już wiem, doczytałem sobie . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 15:28, Pajonk78 napisał:

Nie uważam tak - pewnie tak jak 99% graczy GW. Uważam natomiast, że posiadanie "ochnastu"
czarów na pasku, które różnią się tylko poziomem to głupota. :>

To akurat fakt ale...
>a nie odpalaniu skilli po kolei byleby napierdzielać.
...ja i pewnie 99% graczy WoW nie zgodziła by się z tobą. Trzeba się trochę namęczyć żeby pokonać równego sobie przeciwnika w PvP, a odpalanie po kolei - jak to nazwałeś - w tym dużo nie pomaga. Nie wspominam o buildzie, który jest bardziej skomplikowany (więcej umiejętności etc.) :)

A wracając do GW to gdzie można znaleźć (grając pvp) jakąśzbroje itd.? Widzę że niektórzy grają z innymi zbrojami/ubraniami niż da się brać na starcie. Co brać jako 2 profesję do Woja? Zastanawiałem się nad Ele - co o tym myślicie? Ew. Monk.

PS Te punkty u Baltazara żeczywiście są niezłe, nabiłem już prawie 3000, więc 3 umiejętności mogę zgarnąć :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 19:45, marcin1930 napisał:

A wracając do GW to gdzie można znaleźć (grając pvp) jakąśzbroje itd.?

Inventory -> PvP Equipment.
Jednak zanim zaczniesz się bawić ekwipunkiem, wypadałoby conieco sobie odblokować (runy, upgrade''y do broni...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz PvP, to w Outpoście klikasz przycisk "J" i sobie dobierasz. Do Wojownika ? Sam zdecyduj, popatrz sobie na buildy na PVXwiki i dopasuj. Warek nie musi mieć drugiej profesji, jednak najczęściej jest to Monk ;-) Decyduj więc sam :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 19:45, marcin1930 napisał:

A wracając do GW to gdzie można znaleźć (grając pvp) jakąśzbroje itd.? Widzę że niektórzy grają z innymi zbrojami/ubraniami niż da się brać na starcie. Co brać jako 2 profesję do Woja? Zastanawiałem się nad Ele - co o tym myślicie? Ew. Monk.


Idąc z fabułą będziesz natrafiał na NPCów wykonujących zbroje.

Co do drugiej klasy, to ele dla woja jest IMO słabym wyborem. Znacznie bardziej przyda się monk ze względu na rebirtha. Wszystkie punkty lokuj w atrybuty warka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 19:50, Crazy frogus napisał:

(...) Warek nie musi mieć drugiej profesji, jednak
najczęściej jest to Monk ;-)

Że jak? W PvP? To chyba tylko na RA xOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 19:49, Krejt napisał:

> A wracając do GW to gdzie można znaleźć (grając pvp) jakąśzbroje itd.?
Inventory -> PvP Equipment.
Jednak zanim zaczniesz się bawić ekwipunkiem, wypadałoby conieco sobie odblokować (runy, upgrade''y
do broni...).


To to ja wiem, ale oni mają jeszcze coś innego. Jakąśzbroje niedostępną poprzez wybór z PvP Equipment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 20:29, walgierz napisał:

Idąc z fabułą będziesz natrafiał na NPCów wykonujących zbroje.

Co do drugiej klasy, to ele dla woja jest IMO słabym wyborem. Znacznie bardziej przyda się
monk ze względu na rebirtha. Wszystkie punkty lokuj w atrybuty warka.

On mówi o PvP ;)
A W/E zły nie jest. Conjure Flame, chociażby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 20:31, Mashivi napisał:

On mówi o PvP ;)
A W/E zły nie jest. Conjure Flame, chociażby...


Skoro o PvP, to przepraszam za wprowadzenie w błąd. Nie znam się na tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2007 o 20:31, Mashivi napisał:

On mówi o PvP ;)

Właśnie :)

Dnia 10.07.2007 o 20:31, Mashivi napisał:

A W/E zły nie jest. Conjure Flame, chociażby...

Nie wiem co to, ale chodziło mi o Earth z Ele. Dodatkowa obrona zawsze mile widziana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 20:32, marcin1930 napisał:

Nie wiem co to, ale chodziło mi o Earth z Ele. Dodatkowa obrona zawsze mile widziana :)

Odpada ;) Zależy jeszcze do czego konkretnie chcesz mieć tego warka - ale tak czy inaczej bez większego sensu. Od leczenia i obrony są monki, war ma się skupić na rozdawaniu dmg, tego typu skille to strata slota. Zapamiętaj jedno - w PvP gra się z określonymi zadaniami, nie ma postaci "do wszystkiego" - monki mają leczyć, mesmerzy przeszkadzać wrogowi, warki i inne siny rozdawać dmg... Oczywiście są wyjątki - np. taki gank, ale to już wyższa szkoła jazdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 20:38, Mashivi napisał:

Odpada ;) Zależy jeszcze do czego konkretnie chcesz mieć tego warka - ale tak czy inaczej bez
większego sensu. Od leczenia i obrony są monki, war ma się skupić na rozdawaniu dmg, tego typu
skille to strata slota. Zapamiętaj jedno - w PvP gra się z określonymi zadaniami, nie ma postaci
"do wszystkiego" - monki mają leczyć, mesmerzy przeszkadzać wrogowi, warki i inne siny rozdawać
dmg... Oczywiście są wyjątki - np. taki gank, ale to już wyższa szkoła jazdy ;)


Ok. A co powiesz o Rytualiście? W ogóle on jest dobry do PvP? Te duchy pottrafią trochę poprzeszkadzaćwrogowi chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 20:41, marcin1930 napisał:

Ok. A co powiesz o Rytualiście? W ogóle on jest dobry do PvP? Te duchy pottrafią trochę poprzeszkadzaćwrogowi
chyba...

Rt spike to jeden z popularniejszych gimmicków, więc wiesz ;) Obecnie znerfione, ale dalej skuteczne...
Co do samego rt, to zależy od buildu reszty teamu. Owszem, duszki bywają denerwujące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 17:59, m4teU5z napisał:

> > O przepraszam!Ja na zaishenach farmie 6k dziennie :D
> A dzienny limit nie wynosi przypadkiem 2k? Czy może to znieśli?
>

Nie, nie znieśli tego, nadal jest ten limit. Ale jak nabijesz 2 k na normalnych zaishenach
to moęsz wbijać FB na Elite zaishenach dalej do 6 k bodajże..

Poprawka-idziesz na Elite Zaishen ZANIM nabijesz 2k w zwykłym.Najczęściej zabawa kończy sie,gdy spotkasz ViM Trapperki :/

Marcin->wiem,że jest coś takiego jak Rit Spike.Po szczególy odsyłam na wiki :D

Czy moge zrobić jednocześnie misje w Rilohn Refuge i w Gandarze ZANIM pokonam Abaddona?Wybrałem ścieżke fabuły z Margird,ale chciałbym zgarnąć też Sandstorm z misji,w której zabija sie The Drought(ścieżka Mastera Of Whispers).Ziomek mi powiedział,że najpierw musze skasować Abaddona :/ Nie ma innej opcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 20:45, Mashivi napisał:

Rt spike to jeden z popularniejszych gimmicków, więc wiesz ;) Obecnie znerfione, ale dalej
skuteczne...
Co do samego rt, to zależy od buildu reszty teamu. Owszem, duszki bywają denerwujące ;)


"Gimmicków"? A skoro tak to nieźle. Mam jeszzce pytanie do Nightfall''a - jak sprawują się (PvP) Derwisze? Pokona taki Woja, i w ogóle jak sobie radzi? Widziałem dość dużo więc chyba zły nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować