Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

a więc mam mianowicie taki problem, że kiedy gram po chwili mi wyskakuje coś takiego http://img77.imageshack.us/my.php?image=beztytuu2fe4.png . niewiem czemu mi to wyskakuje, pokazuje mi się to od wczoraj wcześniej grałem przez paredni i nic mi nie wyskakiwało, grałem pare godzin bez czegoś takiego a teraz to 10minut pograć nie moge. prosze o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 18:00, Spown92 napisał:

a więc mam mianowicie taki problem, że kiedy gram po chwili mi wyskakuje coś takiego
http://img77.imageshack.us/my.php?image=beztytuu2fe4.png

Uninstall & reinstall. Gdzieś w katalogach coś się zkaszaniło. W razie gdyby to nie pomogło to usuń jeszcze raz i manualnie poszukaj czegoś co pozostało mimo deinstalacji. Usuń to i zainstaluj ponownie.
Nie próbowałeś może własnymi metodami modyfikować GW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 16:44, walgierz napisał:

--> Jarzy
Przy grze Mo/D 55 hp towarzystwo tylko zawadza ;]

Tak sie właśnie domyślałem.No bo w końcu co to za wyczyn wyczyścić z ekipą teren,na któym nie ma za mocnych łebków?
Ja sie pochwale,że po dośc długim farmie SS/LB dobiłem 6 stopnia LB-Conquering Commander :>

Podzielcie sie buildem na Hulkingi,bo moja warka siedzi smutna w GH i żałuje,że nie ma kogo toporem po łebie poczochrać :P

Spown92->rozumiem,że masz dopiero 15lat,ale jednak ortografia nie gryzie.Patrząc na Twojego posta to wręcz masz koszmary nocne z udziałem ortografii 0_0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 18:36, Jarzy napisał:

Podzielcie sie buildem na Hulkingi,bo moja warka siedzi smutna w GH i żałuje,że nie ma kogo
toporem po łebie poczochrać :P

Ja jadę tym, tylko zamiast Final Thrusta mam Sun and Moon Slash i wymieniłem Watch Yourself! na Bonetti''s Defense (w sumie zapychacz bo z tego nie korzystam, ale WY! już się nie nadaje ze względu na nerf skilli dodających armoru).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 20:22, Budo napisał:

Ja biegam z mieczem, albo młotem na pve, pvp głównie młoty. Toporów po prostu nie lubię, chociaż
są chyba najbardziej popularne. Nie skreślałbym młotów od razu, a to z kilku powodów
- są bardzo tanie, perfect green, albo jakiś młot z ładnym skinem kosztuje 3-15k
- największe obrażenia
- mozliwość rozdawania jednego z najlepszych efektów w gw czyli knockdownu
- mała prędkość ataku nie przeszkadza bo można ją bardzo łatwo podpakować do prędkości ataku
toporem czy mieczem
- to nieprawda co pisze Soltsheim, że skille na młot są nieprzydatne w pve

A to mnie zgasiles ;P Juz mialem wybrac topory, kiedy ty tu wyjechales ze mloty sa - wedlug ciebie - leprze, grrr;/ Ja w sumie tez je lubie, tylko znacznie wiecej jest opini ze mloty sa zle, i w ogole. Na GuildWars.gram.pl nawet nie ma ich opisu w Warku (czytalem pobieznie, ale nie zauwazylem) =P. A jak juz wydam kase na runy (u mnie krucho z jej pozyskiwaniem :)) to nie bede przeciez wydawal drugie tyle na inna rune, np. pod miecz. A czy mlotki sa trudno dostepne u handlarzy? Czy da sie je dobrze sprzedac, i nabyc leprzy, droszy i w ogole przebierac w nich tak jak w toporach, mieczach?

Dnia 16.07.2007 o 20:22, Budo napisał:

Jak używa sie młota warto zainteresować się takimi skillami jak Counter Blow, Earth Shaker,
Dwarven Battle Stance, Yeti Smash, Mighty Blow, Wild Blow, Power Attack, Irrestible Blow...
tudzież podstawowe kombo pvp- jakiś kd, po czym Crushing Blow...

Hmmm... A co na to reszta?

Dnia 16.07.2007 o 20:22, Budo napisał:

Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zrobił sobie jedną zbroję z ogólnymi runami, oraz dodatkowe
hełmy z runami na miecze, topory i młoty, to pozwoli Ci grać tym co lubisz i zmieniać bronie

Preferuje zrobic sobie zestaw konkretnie pod jeden rodzaj broni ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 19:28, Azrathel napisał:

opłaca się to to? leci coś ciekawego?

Ja na tym byłem może ze 4 razy. :)
Z fajnych rzeczy wypadł mi tylko szafir i parę złotek na salvage/do mercha. Leci dużo Charcoal, ale ten jest po prostu śmiesznie tani u tradera (nie to co kiedyś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 18:36, Jarzy napisał:

Ja sie pochwale,że po dośc długim farmie SS/LB dobiłem 6 stopnia LB-Conquering Commander :>


W jaki sposób farmisz? :> Kim? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Farm jest bardzo prosty.W ciągu jakichś 3-4h farmu mam Spearmarshala(przedostatni SS) i Conquering Commandera(przed-przedostatni LB).Farmisz w HM idąc z Remains Of Sahlaja.Musisz mieć 2 questy aktywne:Requiem for a brain i Show Of Force.Farmisz w Juunundu,więc farm jest bezpiecznu.Ludzie chodzą w ekipach po 5 osób,ale ja wole chodzć z 7 henchami,bo szybciej jest.Co prawda zyski nie są duże,ale dziś np.wyskoczył mi sup.vigor z Liutenant''s Insignia w jednym pancerzu marognity :> Poza tym troche fajnych rzeczy poleciało,m.inelite rit tome od bossa po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 18:51, Krejt napisał:


ja korzystam z nieco innego builda, z wrzuconymi dwoma enchantami mnicha, a tak naprawdę to potrzeba po prostu ripost (czyli miecz musi być), gladiator''s i bonnetti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 19:31, Krejt napisał:

> opłaca się to to? leci coś ciekawego?
Ja na tym byłem może ze 4 razy. :)
Z fajnych rzeczy wypadł mi tylko szafir i parę złotek na salvage/do mercha. Leci dużo Charcoal,
ale ten jest po prostu śmiesznie tani u tradera (nie to co kiedyś).

Ja bym zostawił sobie charcoal - można sobie tanio szrobić deldrimor steel, a ta pewnie stanie się droga z wejściem gwen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 19:21, marcin1930 napisał:

A to mnie zgasiles ;P Juz mialem wybrac topory, kiedy ty tu wyjechales ze mloty sa - wedlug
ciebie - leprze, grrr;/ Ja w sumie tez je lubie, tylko znacznie wiecej jest opini ze mloty
sa zle, i w ogole. Na GuildWars.gram.pl nawet nie ma ich opisu w Warku (czytalem pobieznie,
ale nie zauwazylem) =P. A jak juz wydam kase na runy (u mnie krucho z jej pozyskiwaniem :))
to nie bede przeciez wydawal drugie tyle na inna rune, np. pod miecz.


Czemu nie, niedługo zdobędziesz na tyle kasy, że będzie Cie stać bez problemu na komplet pod każdą broń, zestaw tylko na jeden typ broni ogranicza i może sie nudzić ;]
Aha i nie napisałem, że są lepsze, napisałem że nie są gorsze :)
Powiedziałbym że wszystkie bronie wara w gw są równorzędne.

>A czy mlotki sa trudno

Dnia 17.07.2007 o 19:21, marcin1930 napisał:

dostepne u handlarzy? Czy da sie je dobrze sprzedac, i nabyc leprzy, droszy i w ogole przebierac
w nich tak jak w toporach, mieczach?


Przebierać można nawet lepiej, bo młoty sa bardzo tanie, a jest wiele bardzo ładnych skinów- moim faworytem jest The Ice Breaker, ten młot jest po prostu piękny :P
Uprgade''y są tańsze niż w mieczach czy toporach, ale ze sprzedażą jest kiepsko ze względu na niskie ceny młotów- no ale szanujący sie warrior robi customize swojej broni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 19:47, Jarzy napisał:

Farm jest bardzo prosty.W ciągu jakichś 3-4h farmu mam Spearmarshala(przedostatni SS) i Conquering
Commandera(przed-przedostatni LB).Farmisz w HM idąc z Remains Of Sahlaja.Musisz mieć 2 questy
aktywne:Requiem for a brain i Show Of Force.Farmisz w Juunundu,więc farm jest bezpiecznu.Ludzie
chodzą w ekipach po 5 osób,ale ja wole chodzć z 7 henchami,bo szybciej jest.Co prawda zyski
nie są duże,ale dziś np.wyskoczył mi sup.vigor z Liutenant''s Insignia w jednym pancerzu marognity
:> Poza tym troche fajnych rzeczy poleciało,m.inelite rit tome od bossa po drodze.


Nie są to zadania powtarzalne... Nie kończyć ich? W jaką stronę iść?

Proszę o szczegóły, tak by szansy nie stracić ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować