Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2007 o 21:13, lordfett napisał:

Nie kojarzę tłumaczenia, ale pokrótce: za udział w automatycznych turniejach dostajesz punkty,
które następnie możesz wymienić na przedmioty. Z początku podstawowe, potem te cenniejsze.

Tak to sa te punkty uznania baltazara one ulepszaja przedmioty zreszta niewazne.....te nowe ulepszenia beda dostepne za ilosc zwycieztw wszystkich czy pod rzad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W grze pvp masz pvp equipment, dopasowany do danej postaci, dzieki temu możesz złożyć sobie perfect zbroje i bronie i wachlować sie nimi wraz ze zmianą buildów- oprócz tego za zwycięstwa w Hall of Heroes dostaje sie skrzynki, stamtąd wypadają najdroższe przedmioty w całej grze (crystalline swordy, dwarven battle axe''y itd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 21:32, Adam k. napisał:

Jeszcze jedno co to sa "buildy"
Czy jest wogole jakie ograniczenie lvl?


Ograniczenie levelu jest do 20 dla wszystkich postaci. I nie, nie przeszkadza to w żaden sposób i zawsze jest coś w gw do roboty :)
Build- zestaw skilli, czarów i umiejętności Twojej postaci, czasami specjalnie do danej sytuacji (np do aren losowych, farmu itp). W skład buildu czesto wchodzi specjalny oręż, czy inne wyposażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 21:34, Budo napisał:

Ograniczenie levelu jest do 20 dla wszystkich postaci. I nie, nie przeszkadza to w żaden sposób
i zawsze jest coś w gw do roboty :)

Tzn ze jak juz kreska zieleni na levelu dojdzie do konca bede mial znowu 20 lvl czy nigdy nie dojdzie do konca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 21:22, Adam k. napisał:

Tak to sa te punkty uznania baltazara one ulepszaja przedmioty zreszta niewazne.....te nowe
ulepszenia beda dostepne za ilosc zwycieztw wszystkich czy pod rzad?

To nie są punkty uznania balthazara, tylko tournament reward points czyli punkty za będące turniejami gvg albo hb. tournament reward points nie odblokowywuje ci nowych skill, run ani ulepszeń, tylko skiny broni i armorów.

Dnia 17.07.2007 o 21:22, Adam k. napisał:

Jeszcze jedno co to sa "buildy"

Build postaci to dobór skilli, broni i ekwipunku postaci, a build teamu to to samo dla całego teamu.

Dnia 17.07.2007 o 21:22, Adam k. napisał:

Czy jest wogole jakie ograniczenie lvl?

Maksymalny lvl to 20, później dalej się dostaje doświadczenie, ale nagrodą są tylko skill pointy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Jutro bede mial Guild Wars(ta pierwsza czesc) , gralem w wersje trialowa i trzeba bylo wybrac druga klase dla postaci .Jaka by byla druga najlepsza dla wojownika?

P.S gdzie moge znalezc jakies buildy dla wojownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

http://www.pvxwiki.com/wiki/Main_Page
Drugorzędna dla woja to głównie monk, ranger tudzież ele... do farmu popularny jest tez rytualista, ale secondary klasę można dowolnie zmieniać od pewnego momentu gry nie tracąc skilli więc nie bój nic :)

Adam K---> pasek ciągle sie zapełnia, ale na 20 levelu jak zapełni sie do końca nie awansujesz wyżej, ale dostajesz skill pointa- możesz go wydać na signet of capture, albo jakąś inna umiejętność dla Twojej postaci- ja mój 20 level osiągnałem juz ładne kilkaset razy, jak nie ponad tysiąc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 21:45, KonLee napisał:

Hej! Jutro bede mial Guild Wars(ta pierwsza czesc)

Guild Wars nie jest podzielone na części, tzn będzie przy premierze GW2 ale póki co 1 część podzielona jest na 3 rozdziały. Zakładam, że zamierzasz kupić Prophercies mówiąc błędnie.

Dnia 17.07.2007 o 21:45, KonLee napisał:

, gralem w wersje trialowa i trzeba bylo
wybrac druga klase dla postaci .Jaka by byla druga najlepsza dla wojownika?

Dla Wojaka w PvE gdyż tam powinieneś zacząć grać dobra jest każda profesja dodatkowa, zresztą w pewnym momencie dojdziesz do momentu w którym będziesz mógł ją zmieniać (ale tylko tą drugą).

Dnia 17.07.2007 o 21:45, KonLee napisał:

P.S gdzie moge znalezc jakies buildy dla wojownika?

Tutaj : http://www.pvxwiki.com/wiki/Category:Prophecies_builds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 21:37, Adam k. napisał:

Tzn ze jak juz kreska zieleni na levelu dojdzie do konca bede mial znowu 20 lvl czy nigdy nie
dojdzie do konca?

Znowu będziesz miał 20 i znowu będzie zielona krecha lecieć. Ale wtedy bardziej już liczą się fioletowe krechy :) na liście tytułów do zdobycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 22:47, ShadowG napisał:

Mam pytanie. Czy można "farmić" mesmerem bez żadnych zestawów typu 55hp?

Oj chyba nie.Z tego co pamiętam to dało sie ongiś przez bardzo krótki czas solowac Tomby mesem.W sumie mes to ciężka do farmu klasa,bo szybko pada.Obczaj w głównym wątku farmerskim,dotyczącym mesów,na GW Guru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem pod wrazeniem nowej aktualizacji....prawie 9mb przed i mocno ponad 20mb po zalogowaniu... szkoda tylko ze dla mnie nic przydatnego nie wprowadza.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 00:27, Tovaries napisał:

jestem pod wrazeniem nowej aktualizacji....prawie 9mb przed i mocno ponad 20mb po zalogowaniu...
szkoda tylko ze dla mnie nic przydatnego nie wprowadza.. :/

No czcionki tu i ówdzie, nowa mapa w Prophie, nowe opcje w grafice (i.e. update engine''u) - trochę tego jest. Sporo rzeczy jest też pewnie niewidocznych, bo przygotowują kod klienta do GWEN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to ma być do jasnej ciasnej?Chce sobie pyknąć przed snem jedno AB a tu mi wyskakuje aktualizacja,amjąca >24000 plików :/ No i d/l jest w granicach 40KB/s :/ Co AN tym razem zmajstrowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 01:14, Jarzy napisał:

Co to ma być do jasnej ciasnej?Chce sobie pyknąć przed snem jedno AB a tu mi wyskakuje aktualizacja,amjąca
>24000 plików :/ No i d/l jest w granicach 40KB/s :/ Co AN tym razem zmajstrowali?

ZOBACZCIE JEST POLSKI DYSTRYKT PANOWIE I PANIE!!!! tyle ze nie moge jeszce wejsc na niego i bracki tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 01:42, Łysy Bydgoszcz napisał:

> Co to ma być do jasnej ciasnej?Chce sobie pyknąć przed snem jedno AB a tu mi wyskakuje
aktualizacja,amjąca
> >24000 plików :/ No i d/l jest w granicach 40KB/s :/ Co AN tym razem zmajstrowali?

ZOBACZCIE JEST POLSKI DYSTRYKT PANOWIE I PANIE!!!! tyle ze nie moge jeszce wejsc na niego i
bracki tez...


You gotta be shitting me... czy raczej po polsku... Pie...isz? :| Jeśli to prawda, to chyba jest to największa niespodzianka od czasu mojego beztalentnego kuzyna, który dostał się na architekturę :|
W sumie chciałem sie spytać o parę spraw, ale jeśli to prawda co do tych PL dis, to i tak moje pytanie przejdzie bez odpowiedzi, więc może później ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to faktycznie jest. Przynajmniej w tej zakładce z dystryktami, bo mimo jego wybory, wchodzi mi na "Europejski 1" ;) No i zauważyłem też, że dodali nową opcję filtrowania tekstur, dzięki czemu gra wygląda ładniej. Uhm, to znaczy ciut ciut troszkę ładniej, bo zmiana raczej kosmetyczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować