Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

No k***a mać znowu naprawili Kurzików a spieprzyli Luxonów…… W Fort Aspenwood nie działają żółwie, ale za to Architect Gunther nie podbiega do zielonej bramy….. Mam nadzieje, że szybko to naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 03:00, Sth`Devilish napisał:

Z tego co widzę, to faktycznie jest. Przynajmniej w tej zakładce z dystryktami, bo mimo jego
wybory, wchodzi mi na "Europejski 1" ;) No i zauważyłem też, że dodali nową opcję filtrowania
tekstur, dzięki czemu gra wygląda ładniej. Uhm, to znaczy ciut ciut troszkę ładniej, bo zmiana
raczej kosmetyczna :P


Póki co, czekam aż mi dogra wszystkie pliki, więc sprawdzić nie mogę, ale bez kitu... było tyle próśb i nadziei już od roku czy nawet dłużej. A tu tak nagle, bez żadnej zapowiedzi, taka niespodzianka.

Co do tekstur... mam nadzieję, że to opcja opjonalna, bo komp, który mam dostępny obecnie i tak krzaczy niemiłosiernie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 03:24, Astropath napisał:

Co do tekstur... mam nadzieję, że to opcja opjonalna, bo komp, który mam dostępny obecnie i
tak krzaczy niemiłosiernie :/


Jak już wspomniałem, to tylko opcja :) Ale nie sądzę aby znacznie obciążała kompa, to tylko lepsze filtrowanie, a nie lepsze tekstury czy efekty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 03:15, Fang napisał:

Mam nadzieje, że szybko to naprawią.

# Additional behavioral modifications have been made to the Luxon Warriors in Fort Aspenwood.
# Master Architect Gunther no longer runs in front of Fort Aspenwood''s green gate.

Z patch notes na temat ostatniej łatki (July 17th): http://www.guildwars.com/support/gameupdates/
W związku z takim postawieniem sprawy na zmianę bym nie liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 06:11, Graffis napisał:

> Mam nadzieje, że szybko to naprawią.
# Additional behavioral modifications have been made to the Luxon Warriors in Fort Aspenwood.
# Master Architect Gunther no longer runs in front of Fort Aspenwood''s green gate.

Z patch notes na temat ostatniej łatki (July 17th): http://www.guildwars.com/support/gameupdates/
W związku z takim postawieniem sprawy na zmianę bym nie liczył.


Update 2 - Tuesday July 17, 2007

[edit]
Bug Fixes
Fixed a bug that corrupted geometry on Intel 915, 945, and 965 graphics chips.
Fixed a Party Search issue that caused some players to crash.
Fixed the district drop-down list so that it no longer displays unavailable districts and territories.
Fixed a map error in D''Alessio Seaboard.

[edit]
Miscellaneous
English districts are now referred to as Common districts.

[edit]
GuildWiki notes
As of this update, the Male Paragon''s /bowhead emote is bugged. Their right arm will continuously "fall" then reset when using the emote.
The bug preventing the Siege Turtle''s casting of Siege Turtle Attack has been fixed.

To był bug...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dwa pod rząd. Ty Graffis nawet nieprzeczytałeś co napisałem dałes o Arhitekcie Kurzicków i o Wojownikach Luxonów a ja pisałem o żówiach..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Porobili... ciekawe co z tego sie sprawdzi ;]
"All ranged weapons that are upgraded with elemental mods now make the same sound as a wand with the same elemental damge."
A z żółwiami to nie wiem za bardzo o co chodzi, niech je w ogóle wyłączą i bedzie po problemie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Update - Tuesday July 17

Miscellaneous:

- The Tyrian World Map has been enlarged and adjusted in preparation for Guild Wars: Eye of the North.
"


Właśnie ściąga mi się update, czyżby rozszerzyli Tyrię? Nie mogę się doczekać aż mi isę pliki załadują i lecę do Tyrii... xD

BTW: Cytat z guildwars.com. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 09:33, The Lurker napisał:

OMG, tak jak mówiłem, Tyria powiększona! Ciekawe co się stanie ze 100% odkrywcami Tyrii...
:P


Miał ktoś odkryte 100%Tyrii? Może ktoś powiedzieć, czy "zbiło" tytuł? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 09:33, The Lurker napisał:

OMG, tak jak mówiłem, Tyria powiększona! Ciekawe co się stanie ze 100% odkrywcami Tyrii...
:P


Gaily mówiła, że nie będą ludziom zabierać titli. (ja ciągle mam 100% Tyri)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 09:42, Fang napisał:

Gaily mówiła, że nie będą ludziom zabierać titli. (ja ciągle mam 100% Tyri)


To może teraz będą tytuły: X% Odkrycia Północnej Tyrii albo rozszerzenie starego tytuły do 140%... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co...tak patrząc na tą nową tyrię... coś mi to przypomina, tak jakby Europę :] Nawet jest jeden fragmencik, który wygląda nieco jak delta Wisły. Cały pas shiverpeaks można potraktować jako Ural, Crystal desert to bliski wschód, Z Norwegii, Szwecji i Finlandii niewiele pozostało, Włochy zamieniły się w Ring of Fire, a w Niemczech i Polsce wyrosły dwa wielkie jeziora :P (zresztą jeśli wierzyć prognozom ekologów, to tak właśnie będzie wyglądała środkowa Polska za x lat, w związku z topnieniem lodowców :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 09:44, The Lurker napisał:

> Gaily mówiła, że nie będą ludziom zabierać titli. (ja ciągle mam 100% Tyri)

To może teraz będą tytuły: X% Odkrycia Północnej Tyrii albo rozszerzenie starego tytuły do
140%... xD


Ja sadze, że tym razem będzie np. title Dungeon Cartographer i trzeba odkryć te 18 poziomowe podziemia będą miały własna mapę, której jeszcze nieokazali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 09:46, m4teU5z napisał:

O kurde. Mówicie, że AN się wysiliła i dała polskie dystrykty? I od razu mapke powiększyli
? :D

Nie polskie lecz europejskie zrobili z angielskich, no bo w końcu nie tylko angole tam siedzieli... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh. znowu zwiększenie doświadczenia za zdobyte umiejętności elitarne. Wątpie żeby ktoś się zainteresował i tylko ze względy na weekend ciepnął się na elitarne umjejętności. Nuuuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 09:50, The Lurker napisał:

> O kurde. Mówicie, że AN się wysiliła i dała polskie dystrykty? I od razu mapke powiększyli

> ? :D
Nie polskie lecz europejskie zrobili z angielskich, no bo w końcu nie tylko angole tam siedzieli...
^^


Ty już nic niepisz....dodali polskie dystrykty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, kojarzy ktoś na ile przed premierami Factions i Nightfall zmieniano wygląd menu wyboru postaci? Zastanawiam się, kiedy ujrzymy logo Eye of the North, a w tle zaśnieżone góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 09:52, Fang napisał:

Ty już nic niepisz....dodali polskie dystrykty....


Naprawdę? To sorka za zmyłkę, ja tylko widziałem europejskie... No to lecę na polski xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować